Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Meble pomalowaliśmy farbą do mebli Tikkurila białą.

orca-image-1495825651952.jpg

 

Potem przyszła kolej na ściany :)Najgorsze były pasy. :o Tu była zabawa.

orca-image-1495825613959.jpg

 

A efekt końcowy wygląda tak !:

Emi pokoj.JPG

 

received_481730642174300.jpg

 

received_481543632193001.jpg

 

 

Wymieniliśmy żyrandol, dywan , firanki :) Jeszcze zmienione zostaną uchwyty w meblach. :)

 

Pokój powiększył się baaardzo :) Dzięki przestawieniu mebli zrobił się lżejszy i przestronniejszy:)

 

Dziękuję Pomagającym ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Nam tez strasznie się podoba :)

A córcia z pokoju nie chce wychodzić :lol2:

 

Kolejna metamorfoza ( a raczej wykończenie) to będzie wiatrołap .

Plan juz wstępny jest. Będzie jasno, biało.

 

A najważniejsza inwestycja tego roku to dokończenie elewacji domu :yes:

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem jak , ale muszę sama zrobić to obicie na siedzisko . :wiggle: Gdzieś widziałam kiedyś u kogoś krok po korku jak się to robi. Póki co w pierwszej kolejności będzie elewacja.

 

A z wieści ogrodowych to warzywka rosną ale jeszcze szybciej od nich rośnie trawa i chwasty

;) Posadziłam kilka szt pomidorów, posiałam sałatę , szpinak , rzodkiewkę , marchew, pietruszkę, ogórki . Mam kilkanaście krzaczków truskawek , kilka borówki , jabłoń, brzoskwinię i śliwkę. uffff chyba wszystko :)

 

Wczoraj kupiłam też czerwone i różowe pelargonie,kolorowe petunie , werbenę i posadziłam w długich donicach na parapetach od strony ogrodu :)

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A z wieści ogrodowych to warzywka rosną ale jeszcze szybciej od nich rośnie trawa i chwasty

;) Posadziłam kilka szt pomidorów, posiałam sałatę , szpinak , rzodkiewkę , marchew, pietruszkę, ogórki . Mam kilkanaście krzaczków truskawek , kilka borówki , jabłoń, brzoskwinię i śliwkę. uffff chyba wszystko :)

 

Wczoraj kupiłam też czerwone i różowe pelargonie,kolorowe petunie , werbenę i posadziłam w długich donicach na parapetach od strony ogrodu :)

 

Toś poszalała.

Jak uprawiasz szpinak??

Mnie się nie udaje, coś robię nie tak bo zawsze przerasta i dałam sobie spokój, choć uwielbiam go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...