Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja w Karkonoszach nigdy nie byłam , ale chciałabym kiedyś się wybrać. Chciałabym też Góry stołowe zobaczyć,jechać na Mazury .:)

Oj tyle jest pięknych miejsc w Polsce, że życia braknie na oglądanie :);)

 

I Karkonosze są piękne (Karpacz o którym wspominałaś - jako baza wypadowa na Śnieżkę i okolice, my zawsze jeździmy do Szklarskiej Poręby, tam zostawiamy auto na parkingu, wyciągiem wjeżdżamy na Szrenicę, tam bierzemy na weekend pokój w schronisku Na Hali Szrenickiej i wtedy łazimy sobie po pięknych lokalnych górkach i schroniskach).

Góry Stołowe zwiedziłam jako dziecko - warte zobaczenia.

Często jeździmy blisko nas (20 km) na Stog Izerski, tam kolejką gondolową na górę do schroniska na pyszne pierogi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Karkonosze są piękne (Karpacz o którym wspominałaś - jako baza wypadowa na Śnieżkę i okolice, my zawsze jeździmy do Szklarskiej Poręby, tam zostawiamy auto na parkingu, wyciągiem wjeżdżamy na Szrenicę, tam bierzemy na weekend pokój w schronisku Na Hali Szrenickiej i wtedy łazimy sobie po pięknych lokalnych górkach i schroniskach).

Góry Stołowe zwiedziłam jako dziecko - warte zobaczenia.

Często jeździmy blisko nas (20 km) na Stog Izerski, tam kolejką gondolową na górę do schroniska na pyszne pierogi :D

 

Ja nie znam tych rejonów, jakoś nigdy tam nie dotarłam :( chyba trzeba sie ruszyć w tym kierunku :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście w Polsce jest dużo pięknych miejsc:)

Ja w swojej okolicy mam Góry Świętokrzyskie- Gołoborze i Dolinki Podkrakowskie oraz multum zamków:lol2:

 

Wstyd się przyznać ale nigdy nie byłam nad morzem - Mój zresztą też...ale od nas jechać nad morze to całą Polskę (prawie całą) trzeba pojechać więc nie wiem czy będzie nam to dane ;)

 

Pusiu zazdroszczę Ci tak bliskiego miejsca zamieszkania- góry w zasięgu ręki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nad morzem też nie byłam ! ;) Zbieramy do świnki na Chorwację :) hihi

 

A zamki UWIELBIAM !!!!!!!!!!!:yes::yes::yes:

 

:lol2::lol2:

Dziewczyny bo oszaleje zaraz i spakuje walizkę i pojadę przed siebi:lol2:

 

Chorwacja moje marzenia....:yes:

Dwa w jednym z jednej strony góry a poniżej morze....

Szkoda że tylko na zdjęciach mogę podziwiać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście w Polsce jest dużo pięknych miejsc:)

Ja w swojej okolicy mam Góry Świętokrzyskie- Gołoborze i Dolinki Podkrakowskie oraz multum zamków:lol2:

 

Nigdy w tych okolicach nie byłam. Góry Świętokrzyskie kojarzą mi się z książka "Czarne Stopy" - i mam je na liście miejsc, które chciałbym zobaczyć :)

 

Pusiu zazdroszczę Ci tak bliskiego miejsca zamieszkania- góry w zasięgu ręki:)

 

Te nasze góry to raczej górki, przy Tatrach np.

 

 

Ja nad morzem też nie byłam !

 

A ja nigdy na Mazurach, za mało w Tatrach i w ogóle mało mam zwiedzoną Polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daaa.....wno temu z ojcem na motocyklu objeździliśmy Polskę. Każdego roku zaliczaliśmy inną cząstkę. Tylko w Bieszczadach nie byliśmy i jakoś ominęliśmy okolice Zielonej Góry :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...