Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Napisała list do Mikołaja i w nocy musiałam iść na paluszkach pożreć ciasteczka , wypić mleko i jeszcze jabłuszko wziąć( ponieważ nie było marchweki to jabłuszko dla renifera)!:lol2::lol2::lol2: Mąż miał niezły ubaw jak skradałam się do jej pokoju ! hahahahaah

2 dni zastanawiała się co chce i rozwaliła mnie mówiąc, żebym napisała list do Mikołaja i zazyczyła sobie laptopa bo nasz stary szwankuje i przeceiz Mikołaj mi przyniesie !!No z taką szczerością i niewinnością to powiedziała, że powstrzymywałam się żeby nie wybuchnąć śmiechem , bo dziecko jeszcze wierzy, i mama się nie domyśliła takiej oczywistej oczywistości ! :)hehehe

A ja zawsze robię jej taki mały bałagan na oknie gdzie list zostawia, żeby wszystko nabrało autentyczności .

Zostawiam okruszki na parapecie, przewracam ramki ze zdjęciami i firankę przesuwam lekko i córcia dziś mówi, że za rok napiszę Mikołajowi ,żeby za sobą sprzątał bo coraz większy bałagan jej w pokoju robi :lol2::lol2::rotfl:

 

Boskie :lol2:

 

A jakiś fajny przepis na pierniczki to mogłybyście zamieścić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny , no córcia jedynaczka ale wymiata nieraz za troje !hahahaha Mam z niej radochę :hug:

No ja mam przepis na pierniczki z zeszłego roku tylko muszę odgrzebać i wrzucę :)Przyszły mi wczoraj kwiaty z Eurofiran to zrobię fotki potem:)

Pestuś właśnie myślałam w Rossmanie zerknąć :)Dziś po pracy podejdę :) Dzięki :)

 

Agnieszkaq podglądaj ile chcesz, w razie czego też pomożemy :)Mari wyszedł projekt taniej niż mi,a i tak nie byłam zadowolona z projektanta.

Wg mnie najważniejsze to mieć własne pomysły na adaptację i fajnego projektanta , bo nasz przekonał nas do nierobienia schodów w graderobie i Wc a Mari tak ma i jest ok. Żaluję ,że się dałam przekonać. Dach max 35stopni podnieść bo potem wygląda groteskowo i zaburza proporcje.

 

A jak macie przepis fajny na te pierniczki to dawajcie faktycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marlenka ja piekłam ok 2-3 tyg przed świętami. Ale z tego co pamiętam to twarde są jak da się dużo miodu..

 

Wczoraj dokupiłam nowe foremki dla córci :)Mikołaja i gwiazdki :) a także Ja też za niedługo będę piekła. Dziewczyny chyba u Tomkowej dawały już przepisy na pierniczki. Zobacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok pokazę :) kurde Ivy szkoda , że nie mam w okolicy Carefoura:mad:

Piękne te meshy są, mam nadzieję, że za kilka dni jeszcze będą?

Czekam na choinkę Mani :lol2::lol2:

Będzie się działo :yes:

 

wiecei co?w tym roku chcemy zrobić Wigilię w naszym domu... dla 12 osób...i tak sie zastanawiam czy podołam ;) hehe

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy ma rację...przygotuj wcześniej te potrawy co się da:) ja bigos zawsze robię 2 tygodnie przed świętami i mrożę tak samo moja mama robi z pierogami - bo wiadomo jeden dzień i non stop w kuchni to idzie zawrotu głowy dostać:yes:

 

Nie masz czego się obawiać napewno dasz radę:yes: super sprawa na 12 osób:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy ma rację...przygotuj wcześniej te potrawy co się da:) ja bigos zawsze robię 2 tygodnie przed świętami i mrożę tak samo moja mama robi z pierogami - bo wiadomo jeden dzień i non stop w kuchni to idzie zawrotu głowy dostać:yes:

 

Nie masz czego się obawiać napewno dasz radę:yes: super sprawa na 12 osób:D

 

Koniecznie co się da przygotuj wczesniej - bigos, pierogi, uszka ( jesli robisz) , inne paszteciki z kapusta czy co tam jeszcze ;-)

Cista najlepiej takie zeby można było wcześniej przygotować :-) Może ktoś z gości tez cos swojego popisowego przyniesie i będzie pysznie i mniej do zrobienia. Najważniejsze to organizacja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierogi i uszka po skejeniu rozłóż na tackach i do zamrażalnika. Jak zmarzną powsypuj do torebek. Jak potrzebujesz, masz gotowe w każdej chwili, zagotowujesz wodę i wrzucasz. Są wspaniałe, jakby przed chwilą ulepione :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...