Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

Dziewczyny ją ogrzewanie ,ciepła wodę i gotowanie mam na gaz. Prąd to całą reszta czyli sprzety,TV,piekarnik,okap, komp,światło itp .więc porównując do Pusi ,która ma ogrzewanie na prąd to wcale nie mam tak mało. :)

 

my w mieszkaniu teraz też gotujemy na prądzie,

i zawsze jestem teraz z małym dzieckiem w domu,

czyli tv/bajki chodzą więcej, laptop mój też czasami,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny ją ogrzewanie ,ciepła wodę i gotowanie mam na gaz. Prąd to całą reszta czyli sprzety,TV,piekarnik,okap, komp,światło itp .więc porównując do Pusi ,która ma ogrzewanie na prąd to wcale nie mam tak mało. :)

 

mam te same rzeczy co ty na gaz wiec porównuje z Twoimi rachunkami :cool: wielkość domu przy prądzie ma mniejsze znaczenie niż przy porównywaniu ogrzewania :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ją ogrzewanie ,ciepła wodę i gotowanie mam na gaz. Prąd to całą reszta czyli sprzety,TV,piekarnik,okap, komp,światło itp .więc porównując do Pusi ,która ma ogrzewanie na prąd to wcale nie mam tak mało. :)

 

Ogrzewanie i cwu. Ten rachunek to u nas całość opłat.

 

mam te same rzeczy co ty na gaz wiec porównuje z Twoimi rachunkami :cool: wielkość domu przy prądzie ma mniejsze znaczenie niż przy porównywaniu ogrzewania :cool:

 

Wielkość, jak wielkość, ale ocieplenie domu przede wszystkim. Dlatego nie da się porównać naszych rachunków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wielkość, jak wielkość, ale ocieplenie domu przede wszystkim. Dlatego nie da się porównać naszych rachunków :)

 

tak, to byla bardziej skrot myslowy ze łatwiej porównac żużycie prądu bo tutaj wielkośc nie ma znaczeni a bardziej tryb życia niz ogrzewanie gdzie jest wiecej zmiennych w kwestii ocieplenia/techniki budowania/źrodla ciepła/metrażu/preferencji temperaturowych i całej reszty zmiennych :cool:

 

Ich Troje właśnie, Ty jesteś z dzieckiem w domu i wiadomo , że wtedy więcej się używa prądu. Nas nie ma prawie cały dzień , więc nie ma kto używać. Pralkę włączam ok 2-3 razy w tyg.Wszystkie sprzęty A ++ lub A+++, oprócz lodówki . ok podaj jak Ci wyszło porównanie :)

 

caly czas sie zastanawiam co nam zuuzywa różnice w rachunkach za prad porównując z Twoimi :cool: podobny tryb zycia, nas tylko 2, sprzęty , żarowki tak samo ;-) Metraż większy ale to ma mniejszy wpływ na tą różnicę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to byla bardziej skrot myslowy ze łatwiej porównac żużycie prądu bo tutaj wielkośc nie ma znaczeni a bardziej tryb życia niz ogrzewanie gdzie jest wiecej zmiennych w kwestii ocieplenia/techniki budowania/źrodla ciepła/metrażu/preferencji temperaturowych i całej reszty zmiennych :cool:

 

 

 

caly czas sie zastanawiam co nam zuuzywa różnice w rachunkach za prad porównując z Twoimi :cool: podobny tryb zycia, nas tylko 2, sprzęty , żarowki tak samo ;-) Metraż większy ale to ma mniejszy wpływ na tą różnicę :cool:

 

 

 

u nas kształtuje sie mniej więcej tak

 

160-180 kWh / mies

i rachunki na 120-140 zł/mies.

oświetlenie, wszystkie sprzęty agd rtv, kuchenka też na prąd

dostawca energii Energa

 

ogrzewanie i woda ciepła liczone osobno- mieszkanie w bloku);

ja cały dzień praktycznie z dzieckiem w domu, mąż od 16.00 tez w domu :);

nie piekę ciast, bo nie umiem, gotujemy normalnie jak to dla 3 osób;

 

czy mam zblizone do IVY17, Aniqa u Ciebie dość korzystkie, ale Pusia to wydaje mi się, że

bardzo mało płaci:) a jaki domek Ty masz Pusiu, bo chyba nie masz dziennika ?

Edytowane przez Nas Troje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już zaliczyłam kosmetyczkę i fryzjera :)Choinka też ubrana , ale takaaa duża ,że musieliśmy ją w innym miejscu dać niż rok temu.:)Ostatnio była "w drzwiach tarasowych". Teraz stoi w rogu salonu między kanapami , bo zasłoniła większość światła z tarasu :lol2:

 

Oczywiście brokatu na podłodze było baaardzo dużo , ale niczym nie pryskałam kwiatów choinkowych jak miałam to najpierw robić .

Muszę sobie załatwić gdzieś taką sukienkę pod nią jak ma Mania. Ale nie mam maszyny a nikt już mi nie uszyje tego do Świąt wiec w tym roku lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już zaliczyłam kosmetyczkę i fryzjera :)choinka też ubrana , ale takaaa duża ,że musieliśmy ją w innym miejscu dać niż rok temu.:)ostatnio była "w drzwiach tarasowych". Teraz stoi w rogu salonu między kanapami , bo zasłoniła większość światła z tarasu :lol2:

 

Oczywiście brokatu na podłodze było baaardzo dużo , ale niczym nie pryskałam kwiatów choinkowych jak miałam to najpierw robić .

Muszę sobie załatwić gdzieś taką sukienkę pod nią jak ma mania. Ale nie mam maszyny a nikt już mi nie uszyje tego do świąt wiec w tym roku lipa.

 

Wesołych ŚWIĄT Wszystkim

w Waszych pięknych domkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dziękuję za zyczenia, wzajemnie ! ja nie wysłałam , bo całe Święta byłam chora :(

 

Nas Troje korytarz jest lekko ciemniejszy ale ja mam ciągle drzwi otwarte do tych sypialni i w zasadzie mi nie przeszkadza to .Jakoś nie zwróciłam uwagi,że będzie ciemniej czy cos.. Ale mam drzwi z szybkami i jest ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dziękuję za zyczenia, wzajemnie ! ja nie wysłałam , bo całe Święta byłam chora :(

 

Nas Troje korytarz jest lekko ciemniejszy ale ja mam ciągle drzwi otwarte do tych sypialni i w zasadzie mi nie przeszkadza to .Jakoś nie zwróciłam uwagi,że będzie ciemniej czy cos.. Ale mam drzwi z szybkami i jest ok:)

 

 

Też tak myślę, że jasne szybki trochę niwelują ciemnię :)

Danka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...