Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzisiaj tak wstępnie obmyślałam sobie jak można zrobić naszą niewielką kuchnie.

Ponieważ jest ona dosyć wąska i mała to musimy ją zaprojektować ,żeby optycznie wyglądała na większą.

Oczywiście teraz jest szał na białe kuchnie i grafitowe lub czarne blaty np z marmurów itp

Mnie osobiście spodobał się taki jeden projekcik kuchni :

mala_kuchnia04.jpg

 

i jeszcze

 

 

kuchnia11.jpg

 

Na czarnym blacie podobno bardzo widać brud i smugi...więc przychylam się do grafitowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dziś chyba poczuliśmy z mężem wiosnę ;) W sobotę byliśmy na budowie i z radościa pochodziłam sobie po pokojach ,salonie i korytarzu ;) hehe

zaczęliśmy obmyslać plan robót w naszym kochanym domqu!!

Wstępnie określilismy czas wprowadzki na koniec 2014 roku .:D

Na razie mamy gdzie mieszkac i nam się szczególnie nie spieszy.

Tak więc zaczniemy od chudziaka potem kolejno prąd , hydraulika i tynki. To zakres robót do maja.

Następnie ogrzewanie C.O.

Dodatkowo wiosną chcemy posadzić ok 80-100 sadzonek , 90 cm wysokości thui .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj finlandia mozna pisać jak najbardziej ;)

Wszystko wszystkim, ale porządek na budowie musi być :)Mój tato od początku ganił wszystkich ,żeby było posprzątane i tak nam juz zostało , że za każdym razem jak kończymy coś robić to się sprząta a nie zostawia na inny raz , bo to przecież tylko budowa ;)

 

Jeśli chodzi o okna to muszę Ci powiedziec, że mieliśmy poważny problem czy wstawic na wiosnę , czy też jesienią.

Jedeni odradzali , bo podobno lepiej żeby przewiało i przemroziło porzadnie dom zimą . Inni mówili ,że nic się nie stanie jak już wstawimy .

Planowalismy jakieś drobne prace zimą i nie chcielismy kombinować czym zatkać dziury okienne, żeby było jasno w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, że można tu pisać :) Zatem i ja się odezwę :)

Zazdroszczę ci już tych okienek a przede wszystkim podjęcia decyzji odnośnie zakupu okien... Ja już mam dość... Seriooo :) Jak nic nie wiedziałam, tak nadal nic więcej nie wiem... :(

 

Domek prezentuje się z okienkami fajnie... kolor też ładny.... :) No i chciałabym zapłacić za okienka tyle co Wy zapłaciliście... Ojj taka cena to cena moich marzeń :) Ale u mnie tak słodko nie będzie...

 

A kolor elewacji już wybrałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj u mnie :)

Och ja tez się cieszę ,że juz mam to za soba ,bo sami nie wiedzieliśmy w końcu jakie ;/ Każdy chwali swoje :)

A ile Ty okien masz? Nie wiem czy czytałaś wczesniej co pisałam , ale jak zamawiałam okna to sie facet pytał czy jaiegos okna nie pominęłam , bo cos mało ich podałam ;) hehe

Jesli chodzi o elewację to jeszcze nie mamy pomysłu :)tak wstepnie to beż , ale sami nie wiemy. Na razie skupiamy się na pracach najwazniejszych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... każdy chwali swoje :(

Czytałam, czytałam twój wpis.. dziękuję za odpowiedzi... Wcale się nie dziwie, że facet odpytywał czy oby na pewno wszystko :) Faktycznie macie malutko okienek... My mamy 14 okien z czego 5 okien z łukiem i jedno okrągłe, reszta już zwykłe .. Stąd takie ceny mamy na wycenach...

 

Wasz domek chyba w ogóle duży nie jest - prawda? Fajny.. taki zgrabniutki... Myślę, że w beżu będzie mu ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz domek ma 100 m na parterze i w razie potrzeby ok 80 na poddaszu.

Dach jest podniesiony ( nie widać tego za bardzo na zdjęciach ), aby w razie potrzeby zrobić górę :)

Na razie jest nas troje i nie zapowiada się na więcej e tej chwili ,więc spokojnie wystarczą nam 3 pokoje +salon.

Ogólnie okna z łukiem są droższe a jeszcze taka ilość to na pewno pociągnie po kieszeni.

A wg jakiego projektu budujecie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Aniqa,

porządek to fajna sprawa (odpowiednio pogrupowane odpady) ale u Was to jest wręcz pedantyczny porządek :D Aż zastanawiałbym się czy butów nie zdejmować ;)

Ok ,montaż rozumiem - było parę dni odwilży, a faktycznie coś zawsze można w zimie podłubać w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...