Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

No w końcu ktoś mi pochwalił, bo już się przestraszyłam , że mam jakiś dziwny gust !

Mi też się to podoba :) No to może po prostu biała , bez wzorków prosta .

Karolina ja właśnie widziałam takie z tymi świecami !!!

Bosheeee cudo normalnie :)

Asia będe wrzucała jak coś znajdę :)

Karlajn zrobię jutro z samiuśkiego rana:):yes:

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam problem teraz bo kurde płytkarza nie mam:bash:

U sąsiadki kafelkował w zeszłym roku cały dom , ale wyprała telefon i nie ma nru , a zna tylko imie i miejscowośc z której pochodzi:mad:

 

A nie mogłam się powstrzymać od dodania tego zdjęcia paneli z salonu. :)

http://i44.tinypic.com/nbdy6o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dowieźli nam jeszcze dziś kocioł gazowy z zasobnikiem , a także drzewo i płyty na strop do garażu . Wybraliśmy De Dietricha.

Temperatura na plusie + 5'C .Na działce były 2 auta , w tym jedno dłuugaśne bo drzewo wycięte na wymiar o długości ok 7 m. Ziemia odmarzła i zrobiło sie totalne pobojowisko:(

Koleiny, błoto i ogólnie ciapa:(

Normalnie dizaster!

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniqa i jaki model Dietricha wybraliście i zasobnik??

 

Witaj Kori,

wybraliśmy kondencacyjny ,jednofunkcyjny z zamknietą komora spalania

De Dietrich MCR 3 24 kW + zasobnik 150 l (nieduży ale pisze ,że możę być pod solar też chociaż nie planujemmy solarów jeszcze)+ jakieś sterowniki czy czujniki. Dokładniej muszę zobaczyć jaka firma tego to dopiszę potem.

Co o tym sądzisz?

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne te panele. Ja chce mieć jaśniejsze bo ogólnie u mnie w domku będą jasne kolory dominować.:)

Odnośnie kominku skoro nie będziecie na razie robić to może zdecyduj się na tą atrape kominkową. Zawsze to jakoś przytulniej będzie w salonie. Moje zdanie jest na tak:)

Pozdrawiam

 

Marlena , u nas tylko ta podłoga będzie ciemna reszta jaśniutka. Ogólnie ma być w tonacjach beżu, ecru , bieli , śmietankowych , jakaś jasna kawa z mlekiem czy cuś.:)

 

Karolina , fotki muszą poczekać jeszcze :( Płytki mam z Paradyża santera , ale na żywo są jaśniejsze niz nawet na zdjęciach w necie.

W tym tyg mają dojechać do mnie do domu, bo czekają na te czarno białe do Wc , i dowiozą mi wszystko razem .

Ale na pewno zrobię i dam tu. :) aj promys!! :D

 

A i jeszcze mój najnowszy nabytek do WC

http://i40.tinypic.com/2llhn35.jpg

Tron

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty też potem poka :)

A ja jutro drzwi będę miała :)

Tzn jeszcze będą czekały , ponieważ w jednym sklepie zamówiłam wszystko i żeby nie jeździć kilka razy to jedną dostawą wszystko dowiozą :)Dlatego mam a nie mam ;) Jeszcze te moje płyteczki do Wc biało carne mają dojechać i chyba już tyle . :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...