Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

ja zamówiłam jedne , bo tylko takie mnie interesowały.

Oj Ty sklerozo! :p:lol2: hihi Być może wrzuciłaś temat na googlach i wyskoczyło tak ;)

wysłałam maila z zapoytaniem, a potem jeszcze zadzwoniłam dodatkowo i dostałam szybką odpowiedz też na maila.

Dziś ma dojechać , więc wrzucę forki i opiszę wrażenia !hihi

Jak cegiełki będą fajne to od razu zamawiam , póki się małż zgadza ;) Żeby się jeszcze nie rozmyślił...:razz:

A łazienka jedna biała z czarnym a druga marmur + drewnopodobne. To nie w Twoim guście ;0

Muszę jeszcze dokupić do tej biało- czarnego WC kinkiecik ,żeby widział płytkarz co i jak. Myślałam o czymś takim kryształowym, z czarnym. i nieduży żyrandol do tego też podobnmy.

Byłam w Leroy&Merlin i był na wyprzedaży tylko jeszce nie wiedziałam ,że pasuje kupić atu mnie małż wczoraj oświecił ,że pasuje już mieć , bo płytkarz sobie wszystko dogra . Lustro będzie zawieszane.

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no kibelek biało czarny to kojarzę :) - to moja kolorystyka :) :)

a marmurowe, no jak sama wiesz - nie mój typ - nie lubię takiej kolorystyki... całe życie musiałam na taką patrzeć i mi strasznie obrzydło :sick:

ale najważniejsze by się Wam podobało :)

Karolinie nie musi :-P hehehe

 

rozumiem z jednej strony sens zakupu światełek już teraz - bo póki jest kilka zł to lepiej brać niż potem mieszkać o samej żarówce ;)

ale nie kumam w czym płytkarzowi ma być łatwiej? kabelek gdzieś tam wystaje ze ściany przecież... no chyba że chcesz go jeszcze jakoś przesuwać pod płytką - ustawiając jakąś symetrię względem wielkości kinkietu i linii płytek - to wtedy kumam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ tu gorąco....:lol2::lol2::lol2:

Ciekawość mnie zżera jak wyjdzie Wam łazienka....

 

Czym omiatasz ściany?? Raj betką czy masz specjalne urządzenie do tego typu prac?? Bo przyznam że nas też czeka ta praca...:yes:

Nie zgadniesz !!!

Miotłą taką jakąś, mąż kupił !! ;):cool: hahhahah Ale się sypie na głowę . Narazie zrobiłam salon , kuchnię i łazienki ;) Sufit cięzko się robi, bo po oczach sypie .

 

Karolajn właśnie chodzi o przesunięcie kabelka obok lustra i lepiej kupić wszystko , żeby było tak jak ma wyglądac ostatecznie ;)

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , tynki mamy cem.- wap. . To omiatanie to tylko takie oczyszczenie ścian z drobnego piasku przed zagruntowaniem. Gładzie tylko będą robione w Wc i łazience i to tylko sufity. W kuchni jeszcez się zastanawiamy i w salonie też zobaczymy , bo będzie ta cegła i nie wiemy czy nie zostawimy bez gładzi.

Sypialnie beż szpachli na 100 %. W korytarzu chcemy dać " coś" ale jeszce nie wiemy co , to będzie jakaś farba specjalna albo coś podobnego z jakimś efektem "wow". Dzisiaj na pewno będę na budowie to zrobię specjalnie dla Ciebie nowe fotki ścian . :)

A u Was też sporo już zrobione i niedługo też będziecie robić to co my ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadniesz !!!

Miotłą taką jakąś, mąż kupił !! ;):cool: hahhahah Ale się sypie na głowę . Narazie zrobiłam salon , kuchnię i łazienki ;) Sufit cięzko się robi, bo po oczach sypie .

 

Karolajn właśnie chodzi o przesunięcie kabelka obok lustra i lepiej kupić wszystko , żeby było tak jak ma wyglądac ostatecznie ;)

 

Domyślam się że się sypie...ja już prubowałam troszeczkę na korytarzu ściany zetrzeć....ehh...ciężka praca...ale to już sami planujemy i malowanie też...oby sie udało..

Malować ściany też sami będziecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari malować też sami chcemy :)

Oto mała fotorelacja z wczoraj, jakość taka jak widać, ponieważ wieczorem zdjęcia robione .

http://i59.tinypic.com/4iyom.jpg

Zmieniliśmy umiejscowienie grzejnika i trzeba było kuć ściany, ale ma byc lepiej ;)

http://i62.tinypic.com/16h13yb.jpg

Gruntowaliśmy posadzki pod płytki i ściany w łazienkach. Tu wiatrołap, który optycznie jwygląda na mały , ale w sumie dośc wygodny dla kilku osób :)

http://i59.tinypic.com/o8s36g.jpg

Wstawiliśmy drzwi do Wc i łazienki :) Prezentują się całkiem ładnie :yes:

http://i60.tinypic.com/1iyi5u.jpg

 

Dla Karoliny fotka cegiełek. Muszę zrobić zdj fotki w świetle dziennym, bo kolor nie taki, ale ja jestem bardzo zadowolona:)Ciężkie są , i kolor ładny - taki jak chcieliśmy.

 

http://i60.tinypic.com/25zjd45.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , tynki mamy cem.- wap. . To omiatanie to tylko takie oczyszczenie ścian z drobnego piasku przed zagruntowaniem. Gładzie tylko będą robione w Wc i łazience i to tylko sufity. W kuchni jeszcez się zastanawiamy i w salonie też zobaczymy , bo będzie ta cegła i nie wiemy czy nie zostawimy bez gładzi.

Sypialnie beż szpachli na 100 %. W korytarzu chcemy dać " coś" ale jeszce nie wiemy co , to będzie jakaś farba specjalna albo coś podobnego z jakimś efektem "wow". Dzisiaj na pewno będę na budowie to zrobię specjalnie dla Ciebie nowe fotki ścian . :)

A u Was też sporo już zrobione i niedługo też będziecie robić to co my ;)

 

Dziękuję za informacje my tez planujemy gładzie tylko w łazienkach, bo nie płytkujemy wszystkich ścian, a ściany w łazienkach są zrobione pod płytki czyli bez gąbkowania. Zrobić gładzie we wszystkich pomieszczeniach to niezły wydatek.... Musimy poczekać jak dobrze wyschną i zobaczymy. Liczymy na to że będzie ok. Też chciałabym malować już sciany:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem z jednej strony sens zakupu światełek już teraz - bo póki jest kilka zł to lepiej brać niż potem mieszkać o samej żarówce ;)

 

Ja się niejednokrotnie przejechałam na takich wcześniejszych zakupach :( Kupiłam wcześniej oprawki sufitowe "nowość" za które zapłaciłam spore pieniądze a po jakimś czasie staniały o połowę :bash: Oczywiście oprawek się pozbyłam - sprzedałam za grosze aby się tylko ich pozbyć bo już mi się przestały podobać dlatego teraz nie jestem taka nadgorliwa :lol2:

Jak ostatnio ekipa nam podwieszała sufity to kazałam sobie zostawić kable nad płytą abym miała możliwość manewru i abym nie była ograniczona rozmiarem otworu. Z oprawami czekam do ostatniej chwili ;)

 

Postanowiłam że u nas na dole tylko jadalnia będzie miała żyrandol :D

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania jest w tym też prawda :) ale równie dobrze możesz kupić już po wykończeniu i za miesiąc też Ci się przestanie podobać :lol2:

 

ale jeśli jest się na stówę pewnym to można brać - jak się naprawdę coś podoba - tak bardzo bardzo :D - to się nieodpodoba przecież ;)

 

W moim przypadku czym dłużej coś u mnie jest tym większe prawdopodobieństwo że to mi się znudzi jeszcze przed montażem więc muszę czekać do samego końca :lol2: Wszystkich swoich wyborów byłam pewna na 101% a potem mi się jednak odwidziało :lol2: Koncepcja się zmieniała i nieustannie się zmienia :p i trzeba było wypchnąć towar aby móc kupić nowy :rotfl:

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślężanka, jak sama się przyznała, LUBI GENEROWAĆ KOSZTY po prostu ;) Nie ma fanu bez akcji...

 

Prawda jest taka, że się takich sytuacji - wymianek, podmianek i zmianek - nie uniknie :no: Nawet po wprowadzeniu okazuje się, że pewne rzeczy to nie były dobre decyzje, albo inaczej - mogły być lepsze i wtedy jest dylemat... Kwestia podejścia do owego babola ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale - kobieta zmienną jest i taki jej urok :) :)

 

Ślężanka, jak sama się przyznała, LUBI GENEROWAĆ KOSZTY po prostu ;) Nie ma fanu bez akcji...

 

Taaaaaa :D Powiedzcie to mojemu mężowi :lol2::rotfl::rotfl: Musiałam w tajemnicy przed nim sprzedawać rzeczy :lol2:

2 hokery czekają na wysyłkę do PL a ja już ich nie chcę bo nie będzie hokerów w kuchni :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...