Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mmelisko widziałam te baterie :yes: Nie do końca podoba mi się końcówka ;) Podobny model do tego który pokazałaś ma Teka.

 

Jest jeden zasadniczy minus tego modelu - nie ma funkcji wrzątku :D a właśnie o to tyle zachodu :lol2:

 

EDIT: System Grohe Blue to możliwość wybory między wodą niegazowaną, lekko gazowaną lub z dużą ilością bąbelków ;) Wcześniej woda może zostać przefiltrowana lub schłodzona ;) Takie bejery :D

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmelisko widziałam te baterie :yes: Nie do końca podoba mi się końcówka ;) Podobny model do tego który pokazałaś ma Teka.

 

Jest jeden zasadniczy minus tego modelu - nie ma funkcji wrzątku :D a właśnie o to tyle zachodu :lol2:

 

EDIT: System Grohe Blue to możliwość wybory między wodą niegazowaną, lekko gazowaną lub z dużą ilością bąbelków ;) Wcześniej woda może zostać przefiltrowana lub schłodzona ;) Takie bejery :D

 

No mi tez ta koncowka nie pasi... :sick:

ale bajerow ma ta twoja...uwazaj bo sie jeszcze na nia skusze :lol2:

piekarnika nie kupie a baterie bede miec :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi tez ta koncowka nie pasi... :sick:

ale bajerow ma ta twoja...uwazaj bo sie jeszcze na nia skusze :lol2:

piekarnika nie kupie a baterie bede miec :rotfl:

 

Jakbyś się uparła na większy bojler do tej baterii to wydatek rzędu ok. 2 piekarników :lol2: - 6 tysięcy :lol2:

Wersja z mniejszym bojlerem w stali szczotkowanej to 5 tysięcy :D

 

EDIT: Ta Oras taka trochę nie bardzo :eek: Dla mnie za kosmiczna ;)

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj , Tomo :)

Okna są ok . Lekko się otwierają . Nie mieszkam jeszcze i nie mogę się wypowiedzieć jak przy codziennym użytkowaniu to wygląda, ale ja jestem zadowolona. Fajne są też dzrwi tarasowe, to jest standard pewnie ale w starym domu mam niepraktyczne otwieranie , a w Abakusie wybrałam bez tej belki na środku . Otwieram lekko całe do środka, wystarczy pociągnąć taką mało widoczną wajhę i już. Okna założyliśmy chyba w listopadzie 2012 ( budowę rozpoczęliśmy w sierpniu 2012)i nic sie z nimi nie dzieje , pomimo pracy budynku , bo na pewno powoli osiada itp. Firma , która zakładała może w każdej chwili bezpłatnie przyjechać podregulować , ale na razie nie ma takiej potrzeby.

 

 

DZIEWCZYNKI pojechałyście z tymi bateriami!!!!!!!!zawału dostałam , to ja taka szara malutka myszka przy Was :oops:! Bateria za 2 500 zł?! yyyy .....:p:eek:

 

Ja jednak nie potrzebuję, aż takich rarytasów ;) hehe

Nie dajmy się zwariować !

Ale jak to ktoś niedawno powiedział tu na forum:

 

Kto bogatemu zabroni? hihihihi:rotfl:

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam. Pierwszy raz tu jestem, ale postaram się częściej zaglądać.

Baterie wypasione. Dla mnie chyba aż za bardzo. Ja chcę taką uruchamianą czujnikiem ruchu, bo jednak w kuchni często potrzeba opłukać ufajdane ręce. Mnie się podoba Kludi cena niższa bo około 1300 zł, ale to bez takich bajerów jak te wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Oczywiscie, ze za bajery to sie placi...i jeszcze nie upadlam na glowe by taka droga kupowac...ale powyzej tysiaka na pewno bedzie...

No nie oszukujmy sie... tanie baterie za pare stowek beda albo przeciekac albo korozja bedzie je zzerac:lol2:...zawsze cos.. i wtedy wymiana, czyszczenie, wymiana itd.. nooo zamiast sie wpieniac-wole zaplacic i miec spokoj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Określenie "z wodotryskami" ma tutaj podwójną moc. Dla mnie - abstrakcja te baterie. Ja tylko weszłam do LM i kupiłam najkorzystniejsze cenowo, które w tamtym czasie wychodziły. Do tego nie podobały mi się okrutnie :mad: ale Daro był nieugięty. Wydałam 1 500 zł na wszystkie (cez jednej łazienkowej i bez kuchennej - z tymi i tak zamknęłam się 2 tys.). Będę Wam zazdraszczać tych wodotrysków. Ale tylko trochę, bo baterie chyba nie są bliskie mojemu sercu. Żyrandole bardziej :yes: :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...