Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

Aniqa my też mamy dywany ale szare :lol2:

 

Mam nadzieję że uda Ci się dokupić płytki które nie będą odbiegały kolorystycznie od tych które masz :hug: 3mam mocno kicuki &&&

 

Ja kupiłam za dużo płytek białych i czarnych :rolleyes: Nie mogłam już ich oddać bo specjalnie dla mnie były ściągane do salonu i też się obawiano że nie będą pasowały do później wyprodukowanych :sick: Kafle warte 800 albo 1000 zł (teraz już dokładnie nie pamiętam) :( Zostało ich mało więc nie mogę ich odsprzedać :(

 

Czekam z niecierpliwością na fotki całej łazienki bo teraz to niewiele widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Asia ile zapłaciłaś ?powiedz mi czy dobrze się sprawuje?

 

560 zł? 580? Jakoś tak. Defektów nie ma, ale pierwszy przyszedł pęknięty na pół :bash: Podejrzewam, że firma sprzedająca w ten sposób "dorabia" sobie na ubezpieczeniach przesyłek. Nie twierdzę, że tak jest tylko, że podejrzewam. Ale koniec końców finał był happy endem...

 

Sam zlew ma jedną wadę - widać na nim białe zacieki z wody i odkładający się kamień. Nie wiem czy to dotyczy zlewu każdego producenta w okołoczarnym kolorze, czy jednak jest to kwestia jakości wykonania - nie mam pojęcia, choć podejrzewam, że to 2. (mój tata ma podobny, ale pewnie kilka x droższy i też ślady widać :yes:)

 

Listewki dekory - piękne! :wiggle:

 

Dywanik - wymiata :lol2:

 

Tylko sufit jakiś taki - nie mój klimat :rolleyes:

 

No jeszcze sami niewiemy dokładnie. Na pewno przed wakacjami.jeszcze musimy ogród uporządkować dom ocieplić,nie ma tarasu i schodów przed wejściem ;)wjazd, ogrodzenie. Nie mówię o wykończeniu wewnątrz ;)masakra...

 

O skąd ja to znam :rolleyes:

 

My weszliśmy w zimny dom (bo nikt nie pomyślał odpowiednio wcześniej, żeby podkręcić ogrzewanie :bash:), spaliśmy w salonie na łóżku i materacu położonych na piasku i kartonach z wykończeń :bash:, do domu wchodziło się z podestu ustawionego z bloczków i roboczych drzwi wejściowych. W środku grudnia. Do wiosny miałam w wiatrołapie piaskownicę :bash: Pięknie było :lol2:

 

Najważniejsze to czynna łazienka i kuchnia - resztę jakoś się organizuje z czasem i w międzyczasie ;) :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina zamwóiłam z zapasem , tylko nie myślałam , że będzie tyle odpadów . Tzn ja myślałam ,że wszyskie będą po równo na pół, a przecież jak został mały kawałek płytki to facet nie da na ścianę, bo będzie beznadziejnie to wyglądało z takich kawałków :o Ot babska logika. Tak sobie jakoś policzyłam i teraz mam nadzieję, że dokupione nie będą sięza bardzo różniły .

 

 

Asiazet , trochę mnie zmartwiłaś, bo myślałam ,że czarny będzie praktyczniejszy niż beż.

Powiem szczerze ,że w razie czego kupię poprostu stalowy, ale ten chropowaty jak ma Karolina bodajże . Mam taki w domu i jestem zadowolona. Jednak chciałam iść z duchem czasu ;P hehe , ale skoro mam potem wyklinać na tę nowinkę, to pierdziele. ;)

Zlew muszę też już kupić , a stalowe wcale nie są aż tak tanie jak mi się wydawało .Chyba wolę bardziej praktyczny od bardziej ładnego . Zobaczymy...

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red carpet to ONI ODE MNIE POŻYCZALI na Oscary !!:rolleyes::wave: dobrze ,że miałam w zapasie więcej sztuk ;):wiggle: hahah

Asia , o takiej fakturze myślę

http://i57.tinypic.com/htwp4o.jpg

 

Już się nie mogę doczekać , żeby pojechac na budowę zobaczyć postępy ;):rolleyes:

Mój mąż upiera się jak osioł przy lustrze z lampkami do WC , no już nie mam sił . :( A ja chciałam kinkiecik piękny :( Muszę popatrzeć za jakimś fajnym lustrem ewentualnie :bash:

 

EDIT :

postępy powoli widać :)Pan P. zrobił kolejne 1,5 ściany WC. Zaszpachlował sufit podwieszany w łazience, ale pownieważ zrobiło się chłodno i tak "wilgotno" to musieliśmy zamontwac kozę do dogrzewania domku, a w łazience jest ogrzewacz na prąd . Powoli wszystko schnie. Na jednej ścianie wyłania się w końcu dekor :D

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki odnośnie domawiania płytek to nie wiem czy wiecie ( być może tak ;) na opakowaniu zawsze jest nadany symbol odcienia kafelków .

Podczas dokupowania trzeba ten symbol pamiętać , bądź też mieć przy sobie kawałek opakowania z płytek .Wtedy odcień powinien być jaknajbardziej zbliżony do tego pierwotnego .

Oby Wam się nie zdarzyło , ale warto wiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w karo będzie sporo odpadów... mi ogólnie płytki tak położone się nie podobają - nie mój styl... moja teściowa lubi tak :sick: hihi

ja bym kładła normalnie prosto...

edit

a może z przesunięciem??? tak jak cegiełkę plyt.JPG trzeba by ułożyć na kawałku i ocenić czy Ci się spodoba - ja właśnie tak kładłam teraz kwadraty ale 30x30

Edytowane przez lukasz69karolina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niegłupie to w cegiełkę . W karo coś widzę mężowi się zaczyna podobać. Ja chyba wolałabym prosto lub tak jak ty pokazałaś. Muszę dziś sobie ułożyć tak płytki na korytarzu jak to będzie wyglądało .

 

Owieczka jak Ty masz? muszę u Cb zobaczyć , bo chyba ciut podobne mamy płytki.

Taa podobne tylko chyba w rozmiarze;)

Edit:

IMG_5028.jpg

Ania, zapożyczyłam Twoje płytki. Mam nadzieję , że mnie nie stłuczesz na kwaśne jabłko :o. Tak ułożone chyba najbardziej mi się podobają .

Jeszcze dziś rozłożę sobie tak jak Karolajna powiedziała.

 

A mam już płytki te brakujące!!!:wave:

 

W domu zobaczę czy te same !!

Niby na opakowaniu te same napisy , sortownia, data produkcji i kod odcienia !:D

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

U nas też będą duże płytki i też mamy dylemat. Mój Wojtek upiera się przy ułożeniu płytek w karo ale ja sie waham ponieważ będzie bardzo dużo odpadów...a co za tym idzie...wzrośnie ilość płytek oraz cena (a przecież to są drogie płytki)

I chyba zdecydujemy że będzie zwykłe ułożenie. Chyba że zmienimy wielkość płytek(33cm) to wtedy będzie karo:lol2:

Chyba za bardzo ci nie pomogłam

 

A płyteczki masz matowe czy śliśkie:P??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karo mi tez sie nie podoba...albo na rowno albo z lekkim przesunieciem, ale nie takim jak Karolina pokazala ze na pol, a na przesuniecie 10cm kafli ;)

Moj tak uklada tutaj, ale kafle nie sa kwadratowe, tylko prostokatne i ludziom bardzo sie podoba :D

 

Owieczka z kogo mam wycisnac soki? kto ci dokucza?

powiedz a norrrrmalnie dokopie gowniarzowi ;)

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...