Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No właśnie, o pralkach wiem tyle, ze trzeba włożyć pranie, nasypać proszek włączyć, się pierze, a potem wyjąć (i przełożyć do suszarki ;)) Piorę w domu głównie ja, ale pralkę wybierał Daro. Jakbym miała wybrać sama to bym celowała, żeby firma była jakaś konkretna, żeby się na psującą się minę nie władować (choć oczywiście to też żadna gwarancja :p) a jeśli chodzi o programy to czary - mary nie są mi potrzebne. 80% prania robię na tym samym programie, rzadko się zdarza nazbierać caaaałą pralkę jedwabiu :bash: więc najczęściej piorę miksy. Czyli którąkolwiek pralkę się wybierze to zawsze wypierze ;) jak ktoś ma konkretne oczekiwania i potrzebę ( np. Myślalam kiedyś o takiej z funkcją odkłaczania) no to wtedy można się pobawić w wielkie poszukiwanie pralkowego obiektu westchnień. A jak nie to kaźda pralka się nada i każda wypierze - takie moje ignoranckie podejście ;)

 

Podsumowując: pralka jak pralka. Jak chcesz coś konkret ustalić to daj znać, obczaję temat. W sensie przyjrzę się bardziej wnikliwie danej kwestii :rolleyes:

Edytowane przez asiazett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie w zasadzie to chciałam wiedzieć czy nie miałaś jakiejś awarii czy coś.moja będzie stała w pralni,wiec w zasadzie nawet gdyby była głośniejsza to mi nie prz szkadza.

A ja wczoraj posadziłam maliny, truskawki i opryskalam brzoskwinię i jabłon :)w domu zostały wstawione wszystkie drzwi, w pon sprzątamy na ziher. I gruntujemy ściany :))Może w sobotę pomalujemy juz pierwszy pokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee :( kuchnia tylko tak wstępnie . Ale konkretów nie ma :( mąż chce białą na 100 % i ja też , blat do zastanowienia i miały być jeszcze płytki ale jednk zdecydowaliśmy się na lacobel . Pytam teraz też o wyceny agd . Mam już wybrane sprzęty , ale nie chcę jeszcze zamawiać (dopiero ok 15.04)bo teraz w domu nie mam miejsca , żeby to przetrzymać a na budowie boję się zostawić . Układ szafek ostateczny będzie przed świętami czyli przed 20 .04.Mam tyle czasu aby coś ewentualnie zmienić:)Zbyt dużo na raz :)Możemy mieszkać do sierpnia, ale chcielibyśmy w czerwcu się wyprowadzić .Dużo pracy a mało czasu na wszystko , bo pracujemy i zostają nam wieczory , a widomo jak to się wtedy robi. Urlop trzymam na przeprowadzkę , a mąż na ocieplenie domu.;)

Teraz wybieram farbę i tapetę do sypialni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzje typu meble i sprzęty wybrane więc teraz to już z górki ;)

Wiem co na temat braku czasu :sick: Ja w tygodniu nie jeżdżę na budowę chyba że mam jakąś ekipę i jadę kontrolnie. Zostaje tylko sobota, więc efektów zupełnie nie widać :sick: Czekam na urlop męża. Może wtedy się coś ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...