Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Melcia ale ja napisałam, ze może któraś zostanie w tym domu a my się wyprowadzimy :)niech sobie mieszkają sami...

wg mnie za dużo pokoi tu dla dwóch osób - wolę mniejszy domek postawić i mieć tam jeden pokój extra na wnuki - mój chrzestny tak sobie właśnie postawił teraz (lat 50+) i popieram ten pomysł... a w mieszkaniu został dzieciak sobie

 

 

osobiście - mimo ścin teraz - nie widzę wiele złego w mieszkaniu z rodzicami... ale muszą być spełnione podstawowe warunki!!

1. osobne wejście

2. osobne łazienki!!!!!!!!!

3. osobne kuchnie

 

czyli np rodzice na dole, dzieci na górze (albo dom bliźniak) - wg mnie żaden problem... a jak się rodzą wnuki to baja sprawa mieć dziadków u boku, którzy popilnują - ja to bardzo doceniam teraz mieszkając z rodzicami...

 

ja bym mogła ze swoimi rodzicami mieszkać jakbyśmy mieli przynajmniej kibel jeszcze jeden! bo często ciężko się dostać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem sama na drugim koncu swiata :lol2:

bedac w PL korzystam z okazji tesknoty dziadkow za dziecmi i zostawiam je z nimi, a ja z moim wybywamy na budowe.. :D

niestety z tesciowa nie dalabym rady mieszkac wspolnie bo bym robila jako ich gosposia od wszystkiego...nawet uzupelniania lodowki:sick:

mialam okzje pomieszkania przez 2 tygodnie... tygodniowo szlo mi 700zl na nas.. a mialam 1 dziecko!

powiedzialam basta! nie bede sponsorem :p

u rodzicow moich jest zupelnie inaczej..pomoc we wszystkim, ale wspolne mieszkanie....jakos mi nie lezy... chyba, zeby oddzielne jeszcze ogrzewanie zrobic... i faktycznie kuchnie... wtedy jest ok.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wierzę , że moje dziecko lub kiedyś dzieci będą chciały mieszkać z nami .

No chyba ,że czasy się zmienią i dalej będzie się budować duże wielopokoleniowe domy!;)

JA mieszkam z teściami i w sumie nie mam co narzekać , bo się dogadujemy , zawsze ugotowane ( co z resztą też nie obyło się bez echa z jej strony ;) ) i dziecko mam z kim zostawić w razie czego, ale jednak wg mnie każda rodzina powinna być " na swoim". Każdy ma swój własny pogląd na pewne sprawy , swój sposób wychowania dziecka itp. Komuś coś nie pasuje to idziesz do swojego domu i masz to wszystko gdzieś, a przynajmniej nie mieszkasz w takiej atmosferze . Bo wystarczy ,że ktoś inny się kłóci a Ty musisz to słuchać i Twoje dzieci też.

Więc jak najprędzej na swoje zaraz po ślubie :):) haha

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze...ale się rozpisały kobietki:lol2:

To nie mam co liczyc na to że będę u Ciebie na ścianie podziwiać tapete w motylki:(

 

Co do mieszkania z teściami nigdy nie próbowałam i nie zamierzam próbować....:no:

Zgadzam się że każde małżeństwo powinno mieszkać osobno bez rodziców(teściów) ...rozumiem pomóc przy dziecku i wgl...ale jakby miałby mi się ktoś do małżeństwa wtrącać albo do sposobu wychowywania dzieci to wrr:mad:

 

Pisałaś z tydzień temu że sadziłaś tuje...możesz przypomnąc co ile cm je sadziłaś żeby uzyskać płot z tui? I ile od granicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari zazdroszczę etapu , i wykończeniówki, mimo że można się na tym etapie samemu wykończyć ;) ja do tej pory miałam zasadę decyduję kupuję i dalej nie myślę czy można było lepiej ... na refleksje i zmiany przyjdzie czas jak juz zamieszkamy, bo to nieuniknione że zmiany się wtedy wprowadza, ale teraz ...byle do przodu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobną do tej 1 tapety mam w pokoju teraz na całej ścianie - wygląda bardzo ładnie :) (ten pokój urządzała sobie moja siorka jak w nim mieszkała zanim my go przejęliśmy :) ) dwie ściany są pomalowane na taką czekoladę i białe meble

 

ja osobiście lubię wyraźniejsze wzory i podoba mi się ostatnia :) ale też nie wiem jak to by było na całej ścianie:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie się zrobiło. ..Ja nie "spuentuje" bo mam niewielkie doświadczenie ale z domu wyprowadzilam się zaraz po maturze i wiem, że z rodzicami(tym bardziej treściami )mieszkać bym nie mogla.

U mnie było tak samo...skończyłam szkołe i wyprowadziłam sie do miasta z obecnym Mężem:)

 

Aniu tapetę zamierzasz dać na całej ścianie czy tylko na jakiejś części ściany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

tez po maturze wyjechalam do DE najpierw :lol2: po 2 latach wrocilam, bo wesele, ciaza, dziecko... i jak mloda skonczyla 3miesiace wyjechalam z moim do NO :D

W wakacje nie mamy opcji pomieszkania samemu, mimo ze mamy swoj dom, ale mieszkaja tam tesciowie;) wiec jak mam juz wybierac to wole u moich mieszkac niz z tamta :lol2:

 

Co do tapet do pokoju...matko jedyna! wiecej nie znalazlas?? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlajn of cours ,że możemy a nawet musimy!!ja też nieświatowa!! haha:lol2: relax :)

 

Dziewczynki kochane ,

tapeta w sypialni będzie tylko i wyłącznie za łóżkiem :)

Ania dodam , że te wszystkie tapety mają delikatny brokat i w zależności jak pada światło to się pięknie mieni :rolleyes:

Niestety malowanie przesunęło się na kolejny tydzień, no ale " co się odwlecze to nie uciecze " jak to mawiają ;)

Do pokoju wolnego- komputerowego czy też gabinetu wybrałam taki oto kolor !!!!!!

zaszalałam ! Zielony działa uspokajająco przy pracy z komputerem , nie? haha Córcia powiedziałą ,że te kolory są bardzo "żywe" :D i jej się też podobają :)

Dulux- Zielone wzgórze lub Ryżowe pola

( chwilowo nie mogę dodać zdjęć :( ) potem uzupełnię .

W ten weekend zamawiam juz tapety i wybieram ostatecznie kolory do domu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielone wzgorze http://askot.krakow.pl/public/assets/images/farby_dekoral/wzornik_AkrylitW_zielonewzgorze.jpg

 

ryzowe pola http://dywany-luszczow.pl/zdjecia/DYW_LBN/DULUX/kolor/ryzowe_pola.JPG

 

noo to poszalejesz z kolorami :D

 

mialam taka oczojebna zielen w swoim pokoju jak do szkoly sredniej chodzilam :lol2:

mi sie podobalo... a czy dzialalo jakos na mnie? taaa z bylym narzeczonym igraszkowalam sobie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha ;P

Mel kolor na pewno zielony, może inny jakiś zasugerujesz?:p

 

I jeszcze poprosze o pomoc!!!!!!!!

Do tej pierwszej tapety jjaki kolor dobrać ścian????

Myślałam jakiś stonowany w kolorach wrzosu czy coś ? :cool:

Co o tym myślicie?

 

Ps Mel to ja może do sypialni sobi9e taki oczojebny pierdykne!!!!!!! coooo????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko ten brokat delikatny! JA myślałam jakiś ciemniejszy na jednej ścianie dać tzn ogólnie to chciałam jakiś fiolet czy coś .

Karoplina dzięki za fotkę , ale faktycznie wygląda to na śliwkę:lol2:Bieli nie brałam pod uwagę. Mogę zmienić też jeszcze tapetę..

:confused::confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...