Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Matowa jest , tylko w tym świetle jak robiłam to wyszła jakaś żółta a nie jest .

Fuga też jest biała .Żaluję , bo mogłam dać np czarną na podłogę .

Ja mam Margot płytki Tubądzin.

 

Po świętach zaczynamy robic meble do kuchni ! ! Musze też już zamówić zaraz po świętach Agd .

Wszystko wybrane oprócz lodówki, nad którą się ciągle zastanawiam .

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko - jako że Twa córa już starsza - jaki ona ma wymiar kołdry???

 

kurna myślałam by wymienić na większą, bo mam teraz 90x120 i muszę kłaść w poprzek by się glut nie odkrył... ale i tak śpi na kołdrze:bash: zimna jak sopel jest!! ale się nie przykryje... cały ojciec :-P

no i chciałabym by tak kołderka starczyła tak do 7-8roku życia chociaż... to 100x160? będzie okej, czy większa jeszcze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina, moja córcia ma od tamtego roku kołderkę podwójną 100/160. Na dłuższy czas będzie , ale i tak sie glut odkrywa!! haha:lol2:

 

Asia bo nie wiem jaką firmę wybrać!! Odpada Whirlpool .

To ma byc pod zabudowę. Normalna , tylko musi mieć 3 szuflady w zamrażarce .

Myslałam o Bosch też . Cena do ok 1600 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę, że mnie te dylematy ominęły. Dla mnie lodówka miała chłodzić, mrozić i światełko ma się świecić. Do tego im mniej prąu będzie pobierać tym lepiej. We wnętrzu wymagań nie miałam :no: Daro kupił. Przywieźli. Był efekt WOW! :yes: Nie pytajcie jaka to firma. Nie wiem :lol2: No dobra. Sprawdziłam - Electrolux :p Ale naprawdę musiałam podejść i drzwi lodówki otworzyć :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też nad Elektroluxem myślałam Asia. Zadowolona jesteś? jak zamrażalnik? pojemny? bo ja nie będę miała osobnej zamrażarki , a nie chcę co kilka dni kupować mięska. Teraz ma 1,5 komory i po prostu jest tragedia!!Wystarczy ,że chleb zamroże i kilka bułek i już szuflada zapełniona:(

 

Karolina to jest jedna kołdra, tylko wewnątrz jest jakoś tak szyta , ale wygląda zupełnie normlanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 szuflady zamrażalnika. Jutro mogę zrobić zdjęcia. Nie wiem, czy jeśli chodzi o zamrażalnik to jest jakaś górna granica satysfakcji ;)

 

Widzisz Karolina - małe łóżka to nie tylko podwójny koszt łóżek, bo jak się okazuje - kołderek i pościeli też. Ja już mam u dziewczyn duże 160 x 200 :D (oczywiście Ala śpi jeszcze w łóżeczku, ale duże łóżko już na nią czeka. Pościelone, gotowe do użycia - nawet kilka razy w nim spała :yes:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia a ty masz w zabudowie tego Elektroluxa ? Ja nie chcę cuda tylko ma chłodzić , być w miarę cicha i mieć duży zamrażalnik.

No i przynajmniej A+ .:):)

Ehhh wybory, wybory..

W przyszłym tyg zamawiam AGD :lol2:

Po świętach też mamy mieć zrobiony gaz do domu .

Oj moja pierwsza "własna ",domowa , zaparzona kawa już coraz bliżej :lol2:

 

Moja córcia ma rozkładany tapczanik. Składa się w małą kanapę .

http://i62.tinypic.com/ok6av4.jpg

Śpi na nim od ok 3 lat. Nie niszczy się w ogóle , a kosztował grosze.( ok 400zł)

Z Abry to jest.

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu to fajnie :) i co cicha?wystarczająca dla Was? Ja chyba też skusze się na Elektroluxa.

Jeszcze Bosch wchodzi w rachubę tylko .

Jaki masz model? jeszcze tylko mi powiedz i that's it !Wiecej Cie nie męczę :)

http://i62.tinypic.com/28u1f6e.jpg

Egger- Vulcano ( zapisuję ku pamięci)

i dla porównania nasz wybór pierwszy :

http://i57.tinypic.com/30ru3ip.jpg

:)

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie męczysz - o ile mogę Ci to podać później. Muszę w papierach zobaczyć (i tak tam miałam zajrzeć :p) Cicha jest :yes: Wystarczająca. Choć zamrażalnik przydałby się większy - przy czym to nie wada tej lodówki tylko mojego zapotrzebowania - lubię mieć pomrożone owoce. Plus inne bieżące rzeczy... KAżda byłaby mi za mała :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super trafilam :lol2:

swieze fotki haha

 

KaWa? ;)

 

 

Macham lapka i zmykam... mam problem z umiejscowieniem kawiarki w projekcie... ponoc mezowi wczoraj facet zaproponowal ulokowanie jej w zabudowie wysokiej ale tuz przy oknie, czyli tak jakby byla kawiarka a przed nia juz ciagnal sie blat ze zlewem...

nie wiem...nie mam pomysla na to...czekam na projekt...niby ma dzisiaj byc po 16tej lub ostatecznie jutro...

 

 

:bye::bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...