Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

http://i61.tinypic.com/avlov4.jpg

 

Be my guest!! :):):)

Ja nie będę miała kawiarki , może się jeszcze kiedyś dorobię ekspresu ciśnieniowego , ale na razie nie ma szans. ;)

Kawę uwielbiam , ale na razie muszę ograniczyć , bo piłabym nawet po 5 jeśli mogłabym tylko.

Ty ju ż w PL prawda??

Projekt jak dostaniesz to pokażesz????? :):)::)):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję wszystkim za życzenia świąteczne:):hug:

 

Pogoda piękna to i prace postępują szybciej :)

Powoli kończymy gruntowanie ścian. Dziś dostałam wycenę materiałów potrzebnych do docieplenia domku.

Przypomnę ,że styropian mamy z Austrotherm - 15 cm - 5 500 zł

potrzebujemy jeszcze :

-klej do styro Greinplast ok 32 worki - 640 zł

- siatka Greinplast SSA ok 250 m2-650 zł

- klej do siatki Greinplast ok 25 worków - 800 zł

- kołki do styro 220 mm - 25 gr szt( jeszcze nie policzyłam )-?

Jeszcze brakuje gruntów i farby , ewentualnie tynku. Tu jeszcze zastanawiamy się czy chcemy baranka, kornika czy coś podobnego. W sumie to wolałabym samą farbę ;)

Matriały mają w tym tyg dojechać na budowę. W sobotę odbędą się pierwsze oględziny co,jak i kiedy:) Być może zaczniemy już ocieplać .

 

Jutro tj. w środę mają przyjechać wykonawcy przyłączenia gazowego!!!!

Szok! Ciekawe czy będą ;P

Byłam dziś też w salonie AGD oglądać sprzęt ,tak sobie czasami przy okazjio chodzę i zaglądam czy jakaś fajna promcja jest :)

I jest akurat na zmywarkę z Whirlpoola - 1449 zł. Zastanawiałam się nad Boschem lub właśnie Whirlpoolem. Czytałam dość pochlebne opinie o Whirl. ostatnio.WHIRLPOOL ADG 6240 FD/1

No i moja wybrana pralka Bosch - A+++ Max for kids - też jest w dobrej cenie tj. 1199 zł.:)

Tak więc może jakieś małe zakupy ? hmmm.. :D

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja zmywarka wirlpool to kanał - niedomywa straszliwie :mad:

 

te roletki dzień-noc mi osobiście się bardzo podobają :) ale nie wiem zbytnio bo w zawsze miałam tylko takie zwykłe materiałowe rolety, i takie też planuję u siebie w pokojach - może w salonie damy drewniane/metalowe jedynie...

Ł za to wykombinił by w naszej sypialni (od zachodu) nakleić na połowę okna folię ściemniającą :D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było, było ale juz musze się niedługo zdecydować a kasy coraz mniej i tak sobie właśnie pomyślałam , że może na razie tylko na 3 okna + łazienkę kupimy? ale to też wyjdzie ok 1500 zł.Niby niedużo ,ale w tej chwili tyyyyyyle rzeczy potrzebujemy na raz , że szok ! !:bash:

Mam nadzieję ,że za 2 miesiące będę robiła parapetówkę! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe folię?:jawdrop: hmmm...ciekawy pomysł :rolleyes: haha

...

no my to mamy czasem dziwne pomysły :D

ale w sumie niegłupie to jak się mocniej nad tym zastanowię...nie świeciłoby w oczy leżąc na łóżku i gdyby na tarasie grasowały dzieciaki (okno wychodzi na taras) to by nas nie widziały, a jednak światło by wpadało przez górną część :)

 

rozważam tą opcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooooooooo poważnie? to nie tylko mój taki pomysłowy :D

na które okno dawaliście??

 

No i to też mogło być utrudnienie, ale na balkonowe okno w łazience. A idź pan w... ;)

 

żaluzje drewniane!

rolety (wszelkie) uważam za paskudztwo i toleruję wyłacznie w sypialni i wyłącznie do zaciemniania na noc. czyli poza roletą musi być jakaś inna dekoracja (zasłona/firanka). nie dam się przekonać że jakakolwiek roleta stanowi ozdobę okna (nie mam oczywiście na myśli rzymskich czy weneckich, które przede wszystkim są ozdobne)

 

(chyba mnie tu jeszcze nie było, więc haj!)

 

Dobrze ujęte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...