Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

http://i58.tinypic.com/1183qm9.jpg

Takie kolory :p

Tznna razie są niebieską folią zaklejone , bo po montażu się je ściąga czy coś.

 

Kurde Mel dzięki , ale zastanawiam się czy jednak nie kupić kafelków ? A jeden sprzedawca polecał właśnie w całosci laco:eek:

Jeśli jednak się na niego zdecyduję to faktycznie przy płycie gazowej dam na taki wymiar, żeby w razie czego wymienić:(

I super nowina !!!Wczoraj kupiłam zmywarkę !!!!!!

:wave:

 

 

Zgadnijcie jaką?

Będzie nagroda:)

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no jednak wypasiony Peugeot :p

Zorientowałam się jak z serwisem Whirlpoola ,dokupiłam gwarancję na 3 lata i jest.

Sprzęt już jest. Ale nie ma lodówki , bo okazało się ,że będę musiała wziąć starą na razie albo sprzedać za grosze.

Szkoda mi jej. Kiedyś wymienię na nowszy model :cool: hehe

A wczoraj pomalowaliśmy jeden pokój do końca tj z kolorem Asizett ;) tj. ryżowe pola czyli nasz limonkowy ( w sumie wygląda jak sraczkowaty trochę , ale fajnie ożywia pokój;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

JA dziś jestem strasznie pociągajaca :cool:

Tzn mam katar :( potwornie się przeziębiłam :(

Co za pogoda , pada , pada i pada. Na budowie błoto takie ,że tylk o w kaloszach można wejść .A było już tak fajnie wysuszone.

Dziś mamy mieć montaż mebli do kuchni , ale nie wiem czy da radę wjechać tam większym autkiem :(

 

No i częściowo problem z kolorem w kuchni się rozwiązał!!!!!!!!!!!!!!!!

Mój wspaniały mąż sam pomalował kuchnię na kolor beżowy!!Czyli ten jasny, bo tak kiedyś mu mówiłam .

:rotfl:

Dzisiaj zobaczę jak wyszło. W razie czego przemalujemy na inny kolor.

Jest tak:

http://i62.tinypic.com/2qtiw5t.jpg

Po pomalowaniu jednej ściany tym zielonym kolorem, nasz malutki pokoik bardzo się zmniejszył :(

Muszę koniecznie kupić tapetę do sypialni i wybrać już kolorystykę :)

Uwielbiam nasz domek , ale wiecie co?

Chyba wolałabym teraz ciut większy dom .Nieznacznie, tak z 20 m2 więcej. :yes:

Ale jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma ;)

Pocieszam się tym ,że utrzymaniem takiego domu nie zbankrutujemy;)

 

A donosze jeszcze ,że powoli kompletuję dokumenty końcowe czyli mapki inwentaryzacyjne,protokoły itp.

Mam juz z gazu , z kanalizacji , prądu .

Wczoraj mieliśmy odbiór od kominiarza :lol2: więc następny dokument do kolekcji :)

Ponieważ kanalizację robiliśmy "prywatnie" ( bo niestety nie zostaliśmy ujęci w planach Gminy :bash: i po wielu rozmowach nie dało się nas dołączyc)

Całośc wyniosła nas końcowo ok 2200 zł.

Tak więc powoli zbliżamy się do mety , ale nim to nadejdzie to ja chyba się wykończę !:lol2:

Masakra !

Kosztuje nas to dużo nerwów ,czasu i pieniędzy. Ale chcemy sami wszystko robić i takie są efekty ,ze pracę powoli widać , ale kosztem własnych sił .

Ja powoli wymiękam , ale pocieszam się ,że już coraz bliżej :yes:

W końcu niekt nie mówił ,że bedzie łatwo!

:lol2:

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję mocno i wiem co czujesz,u mnie taka sama sytuacja:yes: Aby wyszło taniej, trzeba dużo samemu zrobić,a urlop z gumy nie jest.Po pracy nie bardzo opłaca się jeździć:( Ale już bliżej ,niż dalej,cały czas mam w głowie Twoje ostatnie zdanie i czuję się lepiej.Zazdroszczę,że wybór kolorów masz już za sobą:)

Też będę malować duluxem,ale wybrać wszystkie kolory, to dla mnie problem:eek:aby to wszystko ze sobą współgrało.

Ale z drugiej strony chyba trudniejsze decyzje podejmowałam na budowie t i tu chyba dam radę:) Kiedy przeprowadzka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięi Ana.,ja z tymi kolorami to też miałam. w zasadzie od poczatku wiedziałam co chcę.Bo miało być jasno, przytulnie i ciepło:)

Ale konkrety to już gorzej ;)

Po pracy zrobię fotki to zobaczysz jak wyglądają farby. Napiszę jakimi malowane :)

Jeszcze została mi sypialnia do wyboru.

Przeprowadzka na pewno czerwiec - lipiec. Najpóźniej w lipcu . A jeszcze działka wokól domu jest do zrobienia , ale to na końcu. Odbojówkę, taras chodniczek do bramy , wejście do domu .Ogrodzenie trzeba poprawić, wyrównać teraz i posiac jakieś trawsko ;) Mogę wyliczać i wyliczać .

Ehhhhhh .....

 

Ale jak sobie pomyślę ,że już niedługo się wprowadzę to mi lepiej :)

Moja córcia będzie miąła swój wymarzony pokoik , ja swoją poranną kawę na tarasie :rolleyes:

 

To mi dodaje sił :)

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo Ana to pierwszego wprowadzka u Was też ?

 

Mari ja też będę płakać jak już na tym tarasie usiądę i będę ją piła. :lol2: haha

 

Ehh jeszcze troche pracy nas czeka , ale damy rade dziewczyny :) :)

 

Marlena yyy nie wiem jakie to farby..:no: zaraz poszukam na necie :)

 

 

Jednak lateksowe. Chcialam do zmywania . Nie wiem mąż mi je kupował ;)

 

 

Jakie kolory będą pasowały do takiej tapety??

Jak myślicie? myślałm o jasnej popieli lub pudrowy róż ? czy coś?

to ma być do sypialni.

Tapeta Rasch - Glamour.

f-rasch-z-brokatem-glamour-2014-tapeta-404418.jpg

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...