Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

Wiesz co maksymalnie 2 ściany w tym kolorze:lol2: ale to jeszcze sprawa dogadania się.

Co do tych brakujących rzeczy to u nas będzie tak samo.

Na pewno będziemy mieć łóżko w pokoju , meble w kuchni, i narożnik w salonie. A resztę się będzie kompletować jak już będziemy mieszkać....

Na razie to kompletuję takie dodatki typu lampki nocne, firanki,garnki , kubki itp.

Mój mąż to myśli że w jeden dzień kupi wszystko do domu. :eek:

Nienormalny jest:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć i czołem ;-) to znowu ja :) wpadlam zobaczyć co u Ciebie kochana :) dużo nowego widzę. Ocieplenie zewnętrzne, kolorki w domu na ścianach, lazieneczka i kuchnia :) szok. Idziesz jak burza. :) super. Nie nadrobie wszystkiego bo za dużo się zrobiło ale mniej więcej juz wiem co i jak. Spytam tylko... Jaki kolor kuchni wybraliscie? Czy kolor tynku macie juz tez wybrany?

 

My zaczynamy dach i obróbke lukarn. Dach wybrany, zaczynają kłaść za tydzień. Musimy ocieplic lukarny i położyć tynk ale mamy z tym dość duży problem.

 

Bardzo przytul nie u was się robi :) zazdraszczam. Ale tak pozytywnie ;-) ale moc pozdrowien od nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Alexandra ! ! ! Fajnie , że pamiętasz jeszcze o mnie :cool:

No u Ciebie też się dzieje , muszę koniecznie zaglądnąć do Twojego bloga :hug:

 

Chodzi Ci o kolor mebli kuchennych czy ścian?

Mebelki są białe akrylowe , tylko na razie zaklejone folią ochronną. W sobotę już chyba kuchnia będzie gotowa.

Ściany Dulux - beżowy pled . Kolor tynku jeszcze nie jest wybrany- to będziemy robić w lipcu po odbiorze ocieplenia . Na razie wiem , że chcemy kawę z mlekiem/beżowy lub coś w tym stylu.

 

Girls dodaję próbki kolorów do sypialni i korytarza.

To jest tapeta do sypialni -Rasch -............

http://i59.tinypic.com/6zpu86.jpg

Zdjęcie nie pokazuje faktycznego odcienia.Ogólnie tapeta jest w fajnych szarościach:)

To byłoby tylko za łóżkiem, a ściany może w takim kolorze?

http://i60.tinypic.com/op673k.jpg

Dulux- Dryfujące kry

???

 

A to kolory w korytarza.

Nie wiem ,który wybrac?

Jaki nie wybiore to i tak jeszcze się przyciemni , bo będzie lakierowany .

http://i59.tinypic.com/j7rog9.jpg

I tu mamy takie kolory:

-na ścianie- Aromatyczny kardamon

-na kartce ten jaśniejszy to - Stepy Bengalu

na kartce ten ciemniejszy - Szczypta cynamonu

 

Nie chcę przyciemnić korytarza . ...:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze o tobie nie zapomniałam ;-) pamiętam, pamiętam ....

A kuchnie będziesz miała lakierowane czy jakąś matowa?

Czy masz juz wstępnie wybrana firmę tynku zewnętrznego? Jak dużo wyjdzie wam ocieplenia zewnętrznego?

Skończyliscie juz garaż?

 

Bardzo ładny ten szary. Ja bym polecala. Szarości są w modzie i są bardzo eleganckie.

Co do farby na korytarz, wybralabym pośredni kolor. Nie za ciemny i nie za jasny.

A ta tapeta to w szarosciach również? Na zdjęciu wpada w zieleń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapeta jest szara a ten kolor na próbce to chyba za chłodny będzie jednak....muszę jakiś "cieplejszy " wybrać. Może dziś zrobię lepsze ujęcie ... Chciałam pierwotnie inną tapetę , ale nie widziałam jej na żywo i boje się w ciemno zamówić. Jak widziałam fotki to strasznie "papierowa " wyglądem . Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi.

 

Alex na razie robimy wszystko Greinplastem .Tynki jeszcze nie wybrane , ale pewnie już wszystko będzie Greinem zrobione .

Garaż stoi nie kończony na razie. To na jesień. Najpierw robimy wszystko w domu , bo terminy nas gonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz jak najjaśniejszy kolor na ten korytarz. Szary wg mnie podobnie jak zdiagnozowały dziewczyny - nie pasuje do tapety, za zimny, za jasny ;)

Tak zrobię . Na całości będą się w świetle odbijały beżowo- złote drobinki , po lakierowaniu.

Tez rozmyslamy o greinplascie lub caparolu. Sami nie wiemy na co sie zdecydowac. Tym bardziej, ze nie jestesmy w stanie wybrac koloru "na zywo".

 

Macie juz jakis plan na wprowadzke?

Plan wprowadzki za ok 6 tygodni .Możliwe ewentualne niewielkie przesunięcia .

 

Ja jestem za aromatycznym kardamonem.

 

Tapeta mi się podoba ale nie wiem czy z ta szarości na ścianie nie będzie zbyt chłodna. Być może kolory są przeklamne wiec ciężko to ocenić.

No właśnie wczoraj jeszcze raz byłam w sklepie z tapetami i na żywo Pani też odradzała ten odcień. Zbyt chłodny jest jednak.

 

 

Słuchajcie wczoraj znalazłam jeszcze inne fajowe tapety :bash:

 

Jednak żeby nie mieszać na koniec to zostańmy w szarościach, bo wizja już jest.

Zrobiłam fotkę pasów z bardziej realnymi kolorami:

http://i60.tinypic.com/103va68.jpg

Szarość na pewno musi być zbliżona do tych 2 odcieni. Tamta odpada stanowczo.

 

Znalazłam jednak jeszcze inną fajną

Barbara Becker dla Rasch

http://i60.tinypic.com/22nntz.jpg

 

http://i60.tinypic.com/28lx2kj.jpg

 

http://i57.tinypic.com/4vpzyd.jpg

 

http://i60.tinypic.com/20jpkhv.jpg

 

I co Wy na to?

 

Zostać przy pasach czy może ta nowa?

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej :)

 

u Asi wróbelki cwierkaly, ze potrzebujesz pomoc :)

 

teraz tak na szybko (bo ja zawsze w biegu ;) - dryfujące kry mam u córeczki w pokoju - ten kolor lekko, ale to bardzo lekko wpada w fiolet

nie sadze by pasowal do typowo szarej pasiastej tapety

 

polecam Ci farby Kabe - z mieszalnika (może znajdziesz w okolicy) - mam większość pomieszczen jedna farba, która jest delikatnie szara, ale za to czysto szara

np. w wiatrołapie wspaniale gra z szara tapeta :) zapraszam do mnie :) będziesz miała porównanie :)

 

czy w kwestii tapet wybieramy z tych, które podalas, czy masz czas i możesz czekac na takie na zamówienie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki ! :)

Witajcie Diana i Slonko :) Ta tapeta to tylko za łóżkiem.

 

Dzięki ~slonko~ , właśnie o to mi chodziło , żeby była szara a nie wpadająca w fiolety, niebieski itp.

 

Tapeta w pasy zostałą zaakceptowana przez męża, bo ja chciałam wzory glamour bardziej , ale on powiedziałm że nie chce patrzyć codziennie na kwiatki !:jawdrop: Kompletnie nie dizajnerski mój mężulek . Do tej pory mogłam sobie wybierać co chciałam ,ale tą tapetą to mnie zaskoczył...wrrr

 

Slonko pędzę do Ciebie :) Tapetę chciałabym najpóźniej w przyszłym tygodniu mieć już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej :)

 

u Asi wróbelki cwierkaly, ze potrzebujesz pomoc :)

 

teraz tak na szybko (bo ja zawsze w biegu ;) - dryfujące kry mam u córeczki w pokoju - ten kolor lekko, ale to bardzo lekko wpada w fiolet

nie sadze by pasowal do typowo szarej pasiastej tapety

 

polecam Ci farby Kabe - z mieszalnika (może znajdziesz w okolicy) - mam większość pomieszczen jedna farba, która jest delikatnie szara, ale za to czysto szara

np. w wiatrołapie wspaniale gra z szara tapeta :) zapraszam do mnie :) będziesz miała porównanie :)

 

czy w kwestii tapet wybieramy z tych, które podalas, czy masz czas i możesz czekac na takie na zamówienie ??

 

Jak już o tapetach mowa,to powiedz,gdzie zakupiłaś tapetę,która jest w wiatrołapie,bo bardzo mi się podoba:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...