Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

Dziewczyny dodaję nowy temat !

 

Poradzcie co na okno w kuchni ?Docelowo na szybach będą drewniane żaluzje 2,5 cm.

PS zastanawiamy się jeszcze z mężem czy nie dorobić szafek do sufitu, ale wtedy to już tylko podest zostaje , bo mam na 2,5 m sufit:confused:

Juz teraz nie sięgam do wyższej szafki.

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

1.http://i59.tinypic.com/2z7qzk9.jpg2.http://i60.tinypic.com/m921bs.jpg3.http://i58.tinypic.com/qzep1z.jpg

4.http://i57.tinypic.com/13z007m.jpg

Dziewczyny poz.4 widziałąm na oknach to jakaś nowośc, fajnie też wygląda .Widziałam na żywo

 

 

 

Głosujemy!! Pamiętajcie ,że żaluzje będą drewniane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko i wyłącznie 3 - nie lubię żadnych firanek i tym podobnych, dla mnie tylko roletka - będzie się potem ładnie grała z żaluzją

 

a szafki do sufitu to na bank bym zrobiła - ze względu na syf jaki się zbiera na górze :( nienawidzę tego czyścić!!

tam byś sobie trzymała wielkie miski (potrzebne raz do roku na święta jak ciasto mieszasz), jakieś wielkie gary - to co się mega rzadko używa - ja u siebie w normalnych szafkach nie sięgam górnej półki nawet! zawsze włażę na krzesło :) a najgorsze jest to że na szafkach też mam masę rzeczy! bo za mało szafek :( a tak się kurzy i wszystko brudne wiecznie, przed użyciem muszę myć :mad: no i nie ma co się oszukiwać że to wątpliwa dekoracja jest :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowimy się jeszcze nad meblami. A co do firan to chyba też jestem za tą roletą rzymską , jakąs białą może?czy inną?

Coś na oknie chcę dać , bo salon +jadalnia+ kuchnia to jedno. I jak nie dam nic w kuchni to i tam nie dam, bo to będzie głupio wyglądało. A w salonie firany chcę . Proste, białe ,długie. i tyle.

Więc w kuchni musi też coś być.

Szafki muszą poczekać niestety, bo za dużo innych rzeczy musimy innych zrobić szybciej. Ale pomysł jest . Zobaczymy jak to wyjdzie. Musze już kasę na kostkę organizować. We wrześniu chcemy robić i to jest pilne , bo zatoniemy inaczej .

Nie mówię już nawet o szafach :bash:

 

 

No ale odeszłamn od tematu...

Rzymska na 1 miejscu !

 

Teraz jaka ?

 

Biała, brąż? krem?? Krem może nie , bo się i to zleje jeszcze...

 

 

A może turkus?? yyyyy....................:confused:

Jakieś propozycje?

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zamówiona i dzisiaj ma być , tak samo farba :)

 

Farbę zmieniłam z Duluxa na Nobiles , bo ma lepszy kolor . Najbardziej pasuje do tapety :)

W łazienkach montują się szafki, umywalki , sedes i prysznic.

W sobotę myję okna po dociepleniu i może dodam nowe zdjęcia.

 

Dostaliśmy w spadku starą ławkę z krzesłami ( taką połączoną razem ), dopóki nie kupimy nowej to na początek będzie na kawę :)

 

Dziś mąż leci z kolorem w salonie . Półki k-g pomalowane na biało i chyba takie zostaną .

Ściany będą w beżu i nie wiem czy beżowe zostawić czy białe??

 

Ja wczoraj zaczęłam robić porządki na działce :rolleyes:

Oj było tego sporo. ..Troszkę ją zaniedbałam przez ostatnie 2 tyg.

Oczyściłam z chwastów warzywka , maliny. Najadłam się SWOICH truskawek :D

:cool:

 

 

Dziewczyny co pierwsze? malowanie czy tapeta????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zamówiona i dzisiaj ma być , tak samo farba :)

 

Farbę zmieniłam z Duluxa na Nobiles , bo ma lepszy kolor . Najbardziej pasuje do tapety :)

W łazienkach montują się szafki, umywalki , sedes i prysznic.

W sobotę myję okna po dociepleniu i może dodam nowe zdjęcia.

 

Dostaliśmy w spadku starą ławkę z krzesłami ( taką połączoną razem ), dopóki nie kupimy nowej to na początek będzie na kawę :)

 

Dziś mąż leci z kolorem w salonie . Półki k-g pomalowane na biało i chyba takie zostaną .

Ściany będą w beżu i nie wiem czy beżowe zostawić czy białe??

 

Ja wczoraj zaczęłam robić porządki na działce :rolleyes:

Oj było tego sporo. ..Troszkę ją zaniedbałam przez ostatnie 2 tyg.

Oczyściłam z chwastów warzywka , maliny. Najadłam się SWOICH truskawek :D

:cool:

 

 

Dziewczyny co pierwsze? malowanie czy tapeta????????

Uważam,że malowanie:rolleyes:Ja też w trakcie wyboru tapety do sypialni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) u mnie działka wygląda koszmarnie, rozkopana bo pan od kanalizy od lutego robi przyłącze... i chyba dzisiaj skończy ... tak przynajmniej się zapowiadał.. jak zobaczę to uwierzę ... jak skończył to zamawiam ciężki sprzęt i oram działkę..... i wkraczam z prowizorycznym ogrodzeniem i początkami ogrodu :)

Tapety . ..malowanie ..... zazdraszczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...