Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kiepskie fotki ....

szafa w sypialni w trakcie robienia- wymiar 2,6 /1,75 , tak więc niewielka, ale pojemna:) Kolor pod meble sypialniane ,które posiadamy i są w bardzo dobrym stanie :)

http://i62.tinypic.com/29kwcxw.jpg

Brakuje jeszcze luster itp...

http://i59.tinypic.com/s2qmuh.jpg

 

Oświetlone półki w salonie. Jeszzce muszą zostać pomalowane .

 

http://i58.tinypic.com/x23nu8.jpg

 

Nie wiem czy już pisałam wcześniej , ale 18-07-2014 PRZEPROWADZKA :):rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo taka szafa to bardziej garderoba powinna się nazywać, bo tam do środka się wchodzi... ale gdzie Wy ją zrobiliście w tej sypialni to nie mam pojęcia... lukam na tan projekt i nie widzę takiej wnęki :-P

 

coś mi się wydaje, że podkradli z przedpokoju i wyszła im wnęka :confused:

a tak w ogóle , to garderoba super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)Dalej latam jak szalona i załatwiam...

świadectwo energetyczne, inwentaryzacja po budowie domu ( cyz jak to sie nazywa...), umowa na odbiór śmieci, internet , karnisze . firany itd itd itd itd itd!

Jednym słowem masakry budowlanej ciąg dalszy!

 

Dziewczynki ta szafo-garderoba to faktycznie stara garderoba we wiatrołapie.

:)

We wiatrołapie przesunęliśmy ściankę, żeby zrobić szafę zabudowaną a w sypialni garderobę :)Wyszło całkiem fajnie tylko jeszcze nie skończona.

Okazało się też ,że niestety nie zrobię rolety rzymskiej w kuchnia , bo mam za blisko meble od krawędzi wnęki okna ( ok 6 cm) i otwierając szafkę podnosiłabym firankę do góry :( Na razie będą zazdrostki ...

Nie mam głowy do wszystkiego naraz po prostu :(

 

Ps jeśli chodzi o "moją przykrą sprawę" to przez kolejne 2 miesiące jeszcze nie mam się co martwić ....

Wiadomo ! Ktoś musi wszystko posprzątać :bash:

Tak więc będę miała pracowity okres...

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no cwaniaki z Was :D tak sobie wykombinować garderobę :D nooooo szacun! :)

 

co do zlotu KOCHANA!! to było o tym pisane oficjalnie na vipie, więc to żadna tajemnica...

obiecuję jednak poprawę i jak tylko się o jakimś następnym dowiem to od razu ślę Ci info...

ale!!

to znaczy że musisz przyjechać!!!! :) :)

 

ściskam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko ja na VIPa nie wchodzę wcale . . .

Ale ok ... Po długim namyśle wybaczam łaskawie!:rolleyes:

 

Owieczka , ja już mam serdecznie DOŚĆ tego wszystkiego !!!Mam chyba jakiegoś doła :(((

Żeby jeszcze było mało to reklamacja całej podłogi w salonie przeciąga się i sklep , w którym kupowaliśmy wysłał ją do przedstawiciela, przedstawiciel do hurtowni-hurtownia do producenta .....a ja czekam już 2 tygodnie i nic...

A w poniedziałaek miałam jeszcze przykrą rozmowę z dyrektorem banku, ponieważ okazało się ,że niekompetentna pracownica olała moje dokumenty , nie dopilnowała czegoś i straszą mnie karą. Na szczęście sprawa została po 2 dniach wyjaśniona i koszty poniesie owa pracownica:sick:

 

Niesmak niestety pozostał ...

Tak mi się po prostu wali naraz na głowę , a że mam malutką to nie mogę sobie poradzić ;)

Ehhh ....

 

Przemęczenie materiału jednym słowem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :):)widzę ,że u mnie cicho ...Ale już niedługo dodam nowe fotki :):)

 

Najważniejsze ,że mam wszędzie wykończone już podłogi i najważniejsze ,że w salonie jest tez !!

:wave:

W sobotę zamontowaliśmy wszystkie karnisze, wczoraj posprzątałam , umyłam okna i....................

przewiozłam część swoich ubrań i ciuszków córci! :D:rolleyes:

 

W piątek i sobotę przeprowadzka.

 

Jutro mają nam dostarczyć nawet kubeł na śmieci ! ;)

Nasz kierownik budowy robi nam świadectwo energetyczne, nasza geodetka robi inwentaryzację końcową.

 

Teraz będziemy wybierac kolor zewnątrzny, parapety i coś na dół domu ( nie wiem jak to się nazywa .. ;) )

Kolor chcemy kawa z mlekiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...coś na dół domu ( nie wiem jak to się nazywa .. ;) )

...

 

No właśnie - cokół :p

 

...A u siebie planuje taka jakby mozaike z drobnych kamyczkow...

 

To chyba mówicie o marmolicie, yoł, yoł! :lol2:

 

http://www.magnolia0joaska.mojabudowa.pl/pliki/magnolia0joaska/image/cokol%20przed.jpg

Edytowane przez asiazett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dziewczynki zleciało strasznie szybko, ale nie zniknę z FM .Czeka mnie masa pracy nad ogrodem , cieszymy się ,że w końcu bedziemy mieszkać w swoim domku !

 

Kurde nie wiedziałam ,że ta kaszka to marmolit?:o

 

y no a młoda niestety nie ma jeszcze mebli !!!!!!!!!!!

to jest największy szok, oglądałam w salonach i dooopa ."Same szajsy.

 

Jeszcze jadę w jedno miejsce i jak tam nie kupię , to własnoręcznie zaciągnę mojego mężulka do Krakowa do Ikei !:mad:

 

Dziewczyny sporo nam jeszce brakuje , ale termin goni i musimy już się wyprowadzić...

Najbrudniejsze prace zostały zakończone..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :welcome:welcome: już jakiś czas podglądam twój wątek i teraz w końcu mogę coś napisac. Piękny domek i jestem pełna podziwu szybkości wykonywanych prac. Mam też pytanie bo my jesteśmy na etapie budowy ścian i powiedz mi proszę na jakiej wysokości masz okna?? i czy w kuchni okno masz na tej samej wysokości.Będę wdzięczna za podpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...