Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

Powiem Wam, że nie mam tego cokołu i czy ja wiem czy to się aż tak brudzi? Tuż pod mam opaskę z kamyczków i nawet jak pada deszcze to nie ma na elewacji zabrudzeń, bo te kamyczki są na tyle czyste, że nawet jak się od nich odbija i leci na elewację to tylko mokre, a nie brudne. Ostatnio na kamyczkach postawiłam kilka doniczek z ziemią (tak na chwilę ;)) i od nich faktycznie się nachlapało, ale my i tak co jakiś czas polewamy elewację, żeby ją przepłukać, bo nam psiury ją znakują :bash:

 

A ogólnie to w planach myśleliśmy, że cokół będzie i planowaliśmy na niego płytkę a'la kamień elewacyjny. For example:

 

http://www.sklep.euroglazura.eu/UserFiles/EGEN%20ELEWACJA/EGEN%20ELEW.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mój mąż tez na razie nie chce cokołu...zobaczymy , ale kamień super:)Podoba mi się:)

 

A wracając do papierologii to wczoraj dostałam zawału!!!!

Za mapkę inwentaryzacyjną końcową już budowy, zapłaciliśmy 500 zł !!!!!!!!!!!

No chyba kogoś gdzieś pogieło!

Do tej pory każda kosztowała ok 200-250 zł , a tu taki szok !I to wiem , że biorą drożej jeszcze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie możesz na opaskę wybrac jednorodnego tego "marmolitu" czy jak to sie nazywa, jednolitych kamyczków ?? Bedzie kolor jak chcesz i zabezpieczenie :-)

Mówisz o takich granulkach malutkich ... no to jest opcja, byle tylko jednokolorowe było...:)

 

Jednakże opcja bez cokołu z opaska z kamyczków jak na razie dla mnie jest najlepsza ... jak u asizett...

Edytowane przez jo-aska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A wracając do papierologii to wczoraj dostałam zawału!!!!

Za mapkę inwentaryzacyjną końcową już budowy, zapłaciliśmy 500 zł !!!!!!!!!!!

No chyba kogoś gdzieś pogieło!

Do tej pory każda kosztowała ok 200-250 zł , a tu taki szok !I to wiem , że biorą drożej jeszcze ...

 

ja zapłaciłam 600 + papier od elektryka+ próba szczelności gazu+ kominiarz....zawał jeden wielki :(

 

Mówisz o takich granulkach malutkich ... no to jest opcja, byle tylko jednokolorowe było...:)

 

Jednakże opcja bez cokołu z opaska z kamyczków jak na razie dla mnie jest najlepsza ... jak u asizett...

 

Jest opcja, mieszają z jakich chcesz "granulek":cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszzz przeraziły mnie te ceny...na początku budowy same projekty trzeba było robić i to był spory wydatek (jak dla mnie) a teraz na odbiór zebrać całą papierologię to też trza poświęcić około 2tys....:bash:

 

Ja na razie o tym nie myślę, jesień-zima u nas będzie to na topie ale dobrze wiedzieć co ile kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hug:

 

w koncu w domku...co jest tutaj na tapecie ?

czytam i czytam i widze same cyferki...ehh wezcie bo mnie normalnie cofa od nich...

 

ja sie moge pochwalic ze mam nadany nr domku i dzieki temu numerkowi zmienilam taryfe w elektrowni (z tego najjjjbardziej sie ciesze, bo pompa juz pracuje) :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hug:

 

w koncu w domku...co jest tutaj na tapecie ?

czytam i czytam i widze same cyferki...ehh wezcie bo mnie normalnie cofa od nich...

 

ja sie moge pochwalic ze mam nadany nr domku i dzieki temu numerkowi zmienilam taryfe w elektrowni (z tego najjjjbardziej sie ciesze, bo pompa juz pracuje) :wiggle:

 

Mmeliska Gratulacje :D:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hug:

 

w koncu w domku...co jest tutaj na tapecie ?

czytam i czytam i widze same cyferki...ehh wezcie bo mnie normalnie cofa od nich...

 

ja sie moge pochwalic ze mam nadany nr domku i dzieki temu numerkowi zmienilam taryfe w elektrowni (z tego najjjjbardziej sie ciesze, bo pompa juz pracuje) :wiggle:

 

hej ho kochana, co tam u Ciebie ?? co nowego w domku, chwal się :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniqa My też nie mamy cokołu tylko mamy wysypany grys granitowy i potwierdzam słowa Asi że elewacja się nie brudzi :no:

 

Świadectwo energetyczne kosztowało nas 500 zł, kominiarz 500 zł, za mapkę płaciliśmy 500 albo 600 zł.

My już mamy zamówioną firmę na połowę września do odbojówki i będzie jednak z kostki , bo musimy to zrobić.. takie wymogi niestety .

 

Witam :hug:

 

w koncu w domku...co jest tutaj na tapecie ?

czytam i czytam i widze same cyferki...ehh wezcie bo mnie normalnie cofa od nich...

 

ja sie moge pochwalic ze mam nadany nr domku i dzieki temu numerkowi zmienilam taryfe w elektrowni (z tego najjjjbardziej sie ciesze, bo pompa juz pracuje) :wiggle:

 

Mel gratuluję Ci Kochana ! Ja też mam numer domku :wiggle:

 

Widać co miasto to inaczej..

My za certyfikat daliśmy 250 , kominiarz 180, za to mapki końcowe 700.... Na szczęście wszystko załatwiałam na bieżąco , to tak nie bolało... ;)

Ania

Wszystko pięknie, cokoliki też ;)

Ja jeszcze nie mam, muszę na nie nazbierać.

Pozdrawiam ;)

Wszystko dopiero będzie piękne , bo na razie to jest to co musi być :)

 

U mnie ceny podobne jak u Renaty :yes:

 

Ania, jaki w końcu kolor elewacji wybraliście?

 

Asia kolor na razie taki wybrany podobny do Twojego tego jasnego :)

Greinplast ( zaraz poszukam koloru z palety)

 

Wczoraj zaczął mąż malowac jedną ścianę to dzisiaj wkleję fotkę :)

Kolor ma być coś jakby kawa z mlekiem , ale po gruncie widzę że trochę wpada w taki "róż" :o

 

No ale to tylko grunt , więc możemy ciemniejszą wybrać farbę o ton np.

Zobaczymy jak wyjdzie na całości , bo na razie tylko kawałek pomalowany ...

Ale i tak super wygląda :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...