Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ślężanka no nie żartuj , że za darmo oddałaś !! Zaciekawiła mnie ta kolorystyka twoja ...

JAk to wygląda mniej więcej. ?

 

Dzięki za cenniki :D

 

Przerzucaliśmy big bagi z miejsca z miejsce bo myślałam że jeszcze użyjemy tego kamienia do czegoś ale w końcu postanowiłam się go pozbyć i SERIO mówię że mieliśmy z tym problem :yes: Nikt nie chciał oszczędzić kilkuset zł :bash: Kolorystyka ale czego? ;) Kostka szara + czarna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak od punktu to wiem, że częsta stawka to stówka. I to jest sporo, bo na cały dom zbiera się tych punktów :sick:. A ja miałam od całości liczone i to bardzo mało, bo zapłaciłam 5 tysi za cały dom. Na dodatek zrobili mi to w 2,5 dnia! Tyle, że bez bruzdowania a normalnie na ścianie przed tynkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ie placiliście za elektrykę w domu czy od całości czy od punktu i jakie to są stawki

 

Ja zapłaciłam za całość ok 4000 - 5000 zł z materiałem. Nie pamiętam już dokładnie.

To nie była firma więc wiesz jak liczone.;)

Zapłaciliśmy naprawdę niedużo w porównaniu z tym jak pytaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry:

 

u mnie moi pierwsi mieli za wszystko zaplacone, wraz z odbiorem..od 2 lat nie otrzymalismy faktury za materialy! wiec przestali odbierac tel (odbioru nie bylo bo nie skonczona elektryka) zadzialala metoda na inny nr tel..(zeby sie polaczyc z nimi i zobaczyc czy sie kontaktuja z ludzmi...) 3 razy oddzwaniali na moj nr... a ja nie odebralam.. :p

 

do poprawy i dokonczenia wzielismy inna ekipe, ktora tego samego dnia, po 3 godz zadzwonila ze jednak nie... (okazalo sie ze to koledzy tamtych, z jednej firmy, wiedzieli z kim maja do czynienia, widocznie chcieli na nas zarobic wiecej, jakiegos wala wkrecic)

 

udalo sie nagrac 3ekipe... za pol ceny mniej od tej drugiej! dowiedzialam sie, ze w tej cenie co ci pierwsi nam zrobili tylko parter, to oni zrobili wsio w domu 3razy wiekszym niz moj :bash:

Edytowane przez Mmelisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kupiliśmy dom z instalacją elektryczną. Niedługo po zakupie potrzebowałam dosłownie na już wydłużyć kabel o metr i elektryk który był "przypadkiem" na miejscu wziął za to 150 zł!!! Jak przyjechałam na miejsce z moim tatą okazało się że trzeba po nim poprawiać bo umieścił tak kabel że wystawał za ścianę :mad: Niestety płatność została wcześniej uregulowana przez osobę trzecią. Gdybym była na miejscu przed uregulowaniem należności kazałabym to poprawić :sick: To była mój pierwszy i ostatni kontakt z elektrykiem. Od tamtej chwili sprawami elektrycznymi jak dodawanie, odjemowanie pstyczków, gniazdek, oświetleniem schodów, instalacją elektryczną dla podwieszanych sufitów oraz instalacją oświetlenia i zasilania wideodomofonu na zew i wew. robi mój zdolny tata :) :D Gdyby nie on to wydałabym majątek na elektryka :yes: Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...