Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

Ania, nam też kiedyś w okienku powiedzieli, że nie można, ale potem zaczęliśmy jakieś kłótnie z nimi urządzać i się okazało, że można. Nawet gdzieś Daro wyczytał, że można dostawać rachunki za miesięczne rzeczywiste zużycie przy dopłacie 5 zł do każdego rachunku, ale byliśmy gotowi to płacić byle nie te chore, z niczego nie wynikające i nie odnoszące się do niczego pieprzone prognozy :mad: Być może to nie chodziło jednak o tauron, bo ostatecznie okazało się, że taka opcja jest za free tylko trzeba sobie zadbać o to, żeby ją mieć. Patafiany!

 

Sorry. Zbulwersowałam się jak sobie przypomniałam tą akcję i podejście ludzi do ludzi :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Chwilę tu nie zaglądałam , bo i w sumie nic specjalnego się nie działo.

 

Zakupiłam sobie trochę cebulek kwiatowych na wiosnę;)

Mam tulipany, narcyze , żonkile i krokusy. Wczoraj przywieźli część piasku pod kostkę .

 

W dalszym ciągu szukam kamienia lub płytek na cokolik .Musimy go ułożyć przed kostką.

Znalazłam kamień w dobrej cenie teraz tylko musimy wybrać kolor:)

 

Mam taką prośbę :

 

Chce koniecznie odświeżyć kanapy w salonie , bo wyglądają okropnie.

Jaki kolor będzie najlepiej pasował?

 

http://i61.tinypic.com/dc5537.jpg

 

http://i61.tinypic.com/zweszs.jpg

 

I jeszcze słabe zdjęcie mojej firanki w kuchni

http://i61.tinypic.com/16kp2rs.jpg

 

Aparat mi szwankuje trochę i takie robi ...

 

Firany w salonie mam do wieszania na dwa sposoby:)

 

Albo je puszczam luźno i są proste , albo tak jak widać . Mogę je tez całkowicie rozpiąć na dwie oddzielne połówki :D

 

Super mi się sprawdziło, podczas imprez !!

Rozdzieliłam je i po prostu rozsunęłam po bokach :).

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow Ania ile Ty masz miejsca w tym salonie!!

a taki mały na rzucie mi się wydawał :p no kawał wolnej przestrzeni - bomba!!

 

masz grzejnik zamontowany w zagłębieniu? bo taka ciemna ta wnęka - nie lepiej pomalować na taki sam kolor co ściany?

 

co do koloru kanapy to się nie wypowiem chyba - albo powiem - ale ja się nie znam na tym :-P

 

dałabym jaśniejsze - ton/dwa ciemniejsze od ściany :)

albo takie ciemne jak drzwi

 

różowy komin mega! bardzo fajnie on tu pasuje i jest taką wisienką na torcie :-P

roletka w kuchni bombowa!! bardzo mi się podoba :)

Edytowane przez lukasz69karolina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meble wszystkie mamy jeszcze z poprzedniego mieszkania i na razie mam ważniejsze wydatki . Zastanawiam się czy jest sens obić nowym materiałem czy kupić kiedyś nowe.

Ale mnie trafia jak na nie codziennie patrzę :mad:

 

 

Wnęka jest w kolorze właśnie ścian tylko tak wyszło zdjęcie.

Miejsca sporo nawet :)Nie robiliśmy kominka na razie i mój Ł . mówił o kozie ostatnio!

Więc nie wiem co jeszcze zrobimy i czy w ogóle coś zrobimy ;)

 

Ps a jeśli chodzi o komin fiołkowy to kilka osób skrytykowało ,że do czego pasuje?

yyy na szczęście mi się podoba i taki jest :D Zawsze mogę go przemalować lub okleić kamieniem lub cegłą :)

 

 

Dzięki Karolina , fajnie że komuś się podoba, choć jeszcze nie wykończone wg naszego planu , bo ten nieszczęsny wjazd nas rozwala finansowa w tej chwili:(

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedz się o cenę przetapicerowania - bo może się okazać że będzie wyższa niż nowe meble :-P

ale jeśli cena będzie okej i sofki są wygodne to bym tylko odnowiła

 

my też nie będziemy mieć kominka na początku :(

może za rok? na pewno będzie, bo ja nie odpuszczę - kocham jak się pali w kominku :)

 

a czy to musi do czegoś pasować kolor?

no bez przesady :p może on grać główne skrzypce - nawet czasem się ogląda jakieś wnętrza i tam jest wszystko w tych samych barwach i nagle jedna szafka np zielona, i co? właśnie bomba! coś innego, odważnego :)

i właśnie - zawsze można przemalować

poza tym, pasuje do poduszek :-P

 

postaw w kuchni na parapecie w takim kolorze doniczki i już znów będzie pasować do czegoś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ps a jeśli chodzi o komin fiołkowy to kilka osób skrytykowało ,że do czego pasuje?

yyy na szczęście mi się podoba i taki jest :D Zawsze mogę go przemalować lub okleić kamieniem lub cegłą :)

 

 

 

nie oklejalabym go kamieniem... zostaw w tym kolorze...nie musi nawiazywac do czegos, a dawac jakis kontrast koloru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za ciemnym :yes: Zależy co chcesz osiągnąć? Jak stonowane kolory to grafit były uniwersalny. A jak chcesz poszaleć to może nawet navy :cool:

 

tez myslalam o graficie :D

ale tak jakos napisalam ten szary, bo taki ze wszystkim sie zegra i:yes:i nie chcialam juz mieszac w glowie :lol2:

 

Ania co chwile zerkam na zdjecia i powiem , tak szczerze, ze podoba mi sie u Ciebie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i58.tinypic.com/35jw4np.jpg

 

http://i60.tinypic.com/2463xfr.jpg

 

http://i59.tinypic.com/34q6446.jpg

 

 

Kurde jest ! w końcu udało mi sie dodać fotki...uffffff ale się namęczyłam !

 

Kurcze nie widac zbyt dobrze...

 

Dzięki dziewczyny :)

cieszę się Mel ,że Ci się u mnie podoba.

Jeszcze nie wszystko jest tak jakbyśmy chcieli ,ale na to będziemy mieć czas. Żeby dopieścić swój domeczek :)

 

Powiem Wam , że sama myślałam o graficie :D

 

A jeszcze dodałam fotki (nie wiem czy widzicie dobrze ?)sypialni.

 

Muszę kupić narzutę na łóżko.

Na razie jest mój ukochany wściekły panterkowy koc:)Mięciusi i milusi :)

Ale muszę kupić to co ma być i myślałam o pikowanej z jednej strony jest szara/srebrna a z drugiej grafitowa? i co Wy na to?

Będzie? na allegro widziałam - nazywa się Roca. .cena niezła :)

http://allegro.pl/narzuta-roca-dwustronna-220x200cm-srebrny-grafit-i4594908907.html

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny turkusik :)

sypialnia sprzyjająca wypoczynkowi, prawda?

 

a taką panterkę też mam :lol2: tylko moja bardziej zebra, bo paski - ale tak miła w dotyku że za nic nie wywalę, choć do niczego nie pasuje :-P

 

no właśnie - na kolorach to ja się nie znam - moje podpowiedzi to kaszana :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy Wy to naprawdę ścielicie codziennie łóżko sypialniane? I zarzucacie na nie narzutę? A wieczorem składacie ją w kosteczkę i odkładacie na przypisaną dla niej półeczkę? Bo ja nigdy nie mogłam pojąć fenomenu tej instytucji - per szanownej Pani Narzuty :rolleyes: Przeciez dla mnie to najzbędniejszy przedmiot wyposażenia domu! Nigdy jej nie miałam i jeśli w swoim życiu w którymś momencie nie zeświruję to mieć nie będę :no: Ładnie to wygląda na zdjęciu. Koniec użyteczności. Tanie nie jest :sick: A ja po to zrobiłam sobie sypialnię, żeby mieć tam prywatny barłóg. Co innego jakbym sypiała w salonie ;) a ścielić łóżko tylko po to, żeby na cały dzień wyjść z tego pomieszczenia i wieczorem wrócić tylko po to, żeby wykonać czynność odwrotną :bash:

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAwsze kiedy patrzę na Twoje zdjęcia Ania, to jestem domem zachwycona, nie mogę doczekać się swojej przeprowadzki :yes:

dużo przestrzeni, duże wyjście do ogrodu ... strasznie się cieszę, że wybraliśmy ten właśnie projekt, dla nas jest idealny, od początku nie chcieliśmy robić poddasza, ale ze strychu na pewno skorzystam , znajdzie tam miejsce dużo rzeczy, nie używanych na co dzień

uwielbiam ten domek i mam nadzieję, że starczy mi cierpliwości

fachowcy zdrowie mi odbierają:mad:

wczoraj zmieniliśmy wykonawcę kuchni, po dwóch miesiącach czekania nie zrobił nic poza wizualizacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...