Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982


aniqa1982

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja mam tego typu:

http://winsbet.pl/cmsnew/foto/846_624.jpg

http://winsbet.pl/Ogrodzenia_nowoczesne_realizacje_____49.html

 

normalnie bloczki tynkowane - tylko jeszcze nie jest skończone tak na tip-top

 

 

...Skalka lubuska...

a co to jest?

google mi pokazuje tylko jakieś górzyste tereny :D

 

aaaaaaa mam chyba... to takie coś??

http://www.zielbruk.pl/img/slideshow_new_03.jpg

http://www.zielbruk.pl/

 

 

tylko wiadomo, że są różne kolorki do wyboru :)

 

 

u nas było główne kryterium wyboru: najtaniej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleje wam kilka realizacji ze sklepu a przy okazji moja top 1 inspiracja ogrodu. Skalke mozna dostac tez w castoramie, jest of kors kilka kolorow i nie ma to nic wspolnego ze skalka( to mieszanka betonu).

unnamed (1).jpgunnamed (2).jpgunnamed (3).jpgunnamed.jpg

 

ALE.. (zawsze jest ALE) jest to dosc nowy produkt i nikt nie wie jak bedzie wygladac takie ogrodzenie za 10-15lat :rolleyes: Czy warunki atmosferyczne nie dadza sie we znaki:sick:

 

Karolina jakie szerokie masz slupki? Mi sie podbaja szersze nie takie chude kikutki:P:P

Edytowane przez owcaania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję,że będzie ładnie ,bo wywalimy się z kasy na amen. :evil:

 

Taka kostka jest teraz :

Do bazowej Granito z Polbruku w kolorze ciemny grafit dodaliśmy

Ideo latte też z tej firmy

na taras i wejście ( oczywiście tylko cała płyta tarasu i wejścia)

 

http://i58.tinypic.com/2zf6b60.jpg

 

oraz na obrysówkę czyli te paseczki przy brzegach

Bruk-Bet Creativ pastelowa harmonia

 

http://i59.tinypic.com/2dv8lxj.jpg

 

Reszta taka

http://i62.tinypic.com/2mi5ldx.jpg.

Jutro rano koparka i ogień.;)

Ogólny zamysł kostki jest taki ,że ma być prosto i bez esów floresów.

 

Aaaa i na pewno zmienimy odcień domu , bo wpada w róż a miał być kawa z mlekiem.

Będzie ciut przyciemniony lub rozjaśniony.:)Na razie jest zagruntowany z kolorem.

Ps .Wyszło łącznie 280 m2.

Odnalazłam starego posta!Proszę.

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kochana za informacje, ....kurcze przeliczam te metry i ceny mnie powalają ...przerażające :o

musimy zrobić chociaż otoczkę wokół domu, taras i wejście z przodu, nie chcę wybrukować całego podwórka ale to i tak kupę metrów wyjdzie.

pozdrawiam... właśnie nieoczekiwanie zakwitły mi bratki 11721862_978775548851652_732962774_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za bratki Kochana :)Myślałam ,że już nie kwitną:)

 

Jeśli chodzi o kostkę to powiem szczerze ,że pociągnęła nas po kieszeni niesamowicie . Była planowana tylko otoczka , wejście i taras a jak zaczęli nam kopać ogród to zdecydowaliśmy się na całość. Miało być 180 m a wyszło ok 280m2!Ale powiem jedno ..... było warto !!

Możesz zrobić normalną ,tradycyjną kostkę , ta płaska jest droższa, ale wygoda z kostką ogólnie jest nie do opisania. Ja miałąm kamień dawać na wjazd kostkę tylko wokół domu.

Sąsiadka zrobiła wjazd kamieniem , super ubiła , na spód dała grubszy kliniec, potem drobniejszy ,dała też krawężniki .Wszystko pięknie.Ale przywieźli jej węgiel i rozkopali .Syn smiga quadem tam i z powrotem i jak przejeżdżam codziennie koło nich to cieszę się że jednak zdecydowałam się na kostkę.

Nie wiem co mają źle zrobione .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Karolina jakie szerokie masz slupki? Mi sie podbaja szersze nie takie chude kikutki:P:P

coś koło 60cm chyba

musiałabym zmierzyć bo nie wiem, to Ł sobie planował i robił jak chciał

 

... Miało być 180 m a wyszło ok 280m2!Ale powiem jedno ..... było warto !!

Możesz zrobić normalną ,tradycyjną kostkę , ta płaska jest droższa, ale wygoda z kostką ogólnie jest nie do opisania. ...

u nas było zamawiane jakoś 330 a po pół roku domawiane jeszcze bo Ł olśniło by jeszcze dołożyć w jedno miejsce - a mówiłam od razu to nie chciał wtedy, bo bez sensu :D faceci - po pół roku jak domawialiśmy to już całkiem inny kolor :( no ale nic już na to się nie dało poradzić...

najlepsze jest to, że ostatnio oświadczył że jeszcze trzeba kostki dorobić bo jednak śmietniki będą stały gdzieś indziej i trzeba pod nimi dać - oszaleję z nim :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Co za pech,właśnie mieliśmy serwis baterii termo z Armatury Krakowskiej. Okazało się że kamień mamy okropny: ( i teraz martwie się o sprzęt i inne baterie. Czytalam o filtrach,zmiekczaczach ale ceny nas zabiły!!!! Od 1500-5000 zł :o

Ma któraś z Was?? Dalabym max 1500 zł a tu także ceny !szok ....

Co tu robić,co tu robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Ma któraś z Was??

 

My may zmiękczacz Cosmo Water.

U nas twarda woda, ceramika łazienkowa czarna, baterie i sprzęt nowy - doszliśmy do wniosku, że lepszy jednorazowy wydatek na zmiękczacz niż wymiana drogich baterii czy grzałek w sprzęcie.

Koszt 1900 zł + rurki itp. Razem wyszło ok. 2.500 zł.

Efekt - brak zacieków, kamienia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za pech,właśnie mieliśmy serwis baterii termo z Armatury Krakowskiej. Okazało się że kamień mamy okropny: ( i teraz martwie się o sprzęt i inne baterie. Czytalam o filtrach,zmiekczaczach ale ceny nas zabiły!!!! Od 1500-5000 zł :o

Ma któraś z Was?? Dalabym max 1500 zł a tu także ceny !szok ....

Co tu robić,co tu robić

 

 

i ja sie nie wypowiedziałam tutaj :-)

My mamy TEN i jestem zadowolona bardzo :-)

Polecam poszukac bo myśle ze jak pisze Pusia do 2500 to na 100% coś znajdziecie z montażem/chyba ze sami dacie rade/ albo nawet poniżej tej kwoty :-)

Efekt - brak zacieków, kamienia itp.

i szczęsliwa Pani domu bo ma mniej sprzątania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja sie nie wypowiedziałam tutaj :-)

My mamy TEN i jestem zadowolona bardzo :-)

Polecam poszukac bo myśle ze jak pisze Pusia do 2500 to na 100% coś znajdziecie z montażem/chyba ze sami dacie rade/ albo nawet poniżej tej kwoty :-)

 

i szczęsliwa Pani domu bo ma mniej sprzątania :-)

 

Zapomniałam napisać, że sami montowaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczyny :)

Bateria zostałą naprawiona , okazało się ,że jakaś głowica czy coś za ok 250 zł poszła. serwis przyjechał po kilku dniach i bez problemu wymienił to na gwarancji jeszcze. Pan stwierdził coś co sama już wiem, że mamy spory kamień :cry:

A ostatnio zauważyłam nawet w kuchni na lacobelu jak mi się pochlapie i nie zetrę , bo nie zauważę to robią się kropelki . Okno też często pochlapane ;)

Zastanawiamy się poważnie nad tym zmiękczaczem , ale wydatek spory, tym bardziej , że ciągle coś dokańczamy jeszcze....

 

Ivy ten Wasz nieźle wygląda i cena ujdzie jeszcze , ale powiedz czy tam sie cos wymienia co jakis czas czy to juz jest na stałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...