Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TO BYŁO: Nelli Sza spłonął dom..


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To strasznie przygnębiające - nawet nie sposób sobie wyobrazić co czuje Nelli. Pamiętam, że jest bardzo ciepłą, życzliwą i przyjazną osobą - ale też sprawia wrażenie bardzo kruchej i wrażliwej.... psychika bardzo ucierpi :(

Współczuję z całego serca.

 

Straszne.

Może podjechać do Niej. Mogę pomóc sprzątać i, można u mnie magazynować np. paczki td.

 

Ja podobnie - z tego co pamiętam - mieszkam stosunkowo niedaleko . Czekam na sygnał jeśli mogę jakoś pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna tragedia, bardzo mi przykro Nelli Sza. Nigdy tutaj mnie nie było w sumie jestem nowa,ale nie wyobrażam sobie co Nelli teraz czuje, to jest straszne.

Całe serce włożyła w ten przepiękny dom. Podziwiam Was forumowiczów jak wspieracie i jesteście w gotowości nieść pomoc. Również poproszę o numer konta do przelewu. Trzeba sobie pomagać.

Pozdrawiam Nelli, Trzymajcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neli, ciezko mi bylo w to uwierzyc. Dowiedziałam sie od Malki. Tak mi strasznie przykro, ze to sie stało, Boze, czemu to takie niesprawiedliwe!!!

Ja sie przylaczam cala sobą do pomocy i mam taki zamiar by wszystkich swoich komentatorów rowniez tu sciagnac. Z kasa jest krucho, bo obecnie tylko ja pracuje, ale pewnie kazda stowa sie liczy, wiec prosze o numer konta. DPS slusznie napisała, trzeba z glowa jej pomoc. Moze jest ktos na FM, kto sie trudni odzyskiwaniem odszkodowan, zna sie na prawie ubezpieczeniowym i moglby pomoc. Ja jestem gotowa do pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do wyrazów współczucia i oczywiście do akcji niesienia pomocy. Poproszę na razie o numer konta (ale nie wpłacę niczego od razu, bo i u nas chwilowo mizeria - myślę jednak, że kasa będzie potrzebna długo, więc zdążę). Będę śledziła wątek uważnie, czekając na konkretne informacje, co i kiedy będzie potrzebne. Myślę, że żeby konkrety nie utonęły w powodzi emocji, kiedy przyjdzie co do czego, warto będzie założyć osobny wątek z listą potrzeb - ten do "odhaczania się".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka pomysłów ze strony Forumowiczów - DPSiu (dziękuję za telefon) i Redakcji. Dopóki jednak nie znamy szczegółów trudno w tej chwili podjąć jakieś konkretne działania. Edytowane przez EDZIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...