Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TO BYŁO: Nelli Sza spłonął dom..


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiadomość o domku Nelci zbiła mnie z nóg...

 

Jest mi strasznie przykro i żadnymi słowami nie da się napisać tego co człowiek czuje dowiadując się o czymś takim.

 

Nelciu trzymajcie się!!!!!

 

Małgoś dziękuję za wiadomość.

 

Jeśli chodzi o wypłatę odszkodowania to po pierwsze należy zgłosić szkodę i dopełnić wszelkich formalności dot dokumentacji.

 

Będzie potrzebny akt własności domu a ten mógł spłonąć, i inne dokumenty jeśli na polisie ustanowiona jest cesja na rzecz banku /nie wiem czy Nelcia budowała z kredytu/ to bank jest w tej kwestii decyzyjny i on decyduje komu należą się pieniądze a to zależy od umowy, kwoty kredytu, OWU.

 

Czy ktoś wie gdzie oni mają wykupioną polisę?

Edytowane przez MonikaC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daggulka, tola, Agnes, poszlo. :)

 

Do US kopia faktury za TV to raczej nie bałdzo. Poza tym sama mialam w mieszkaniu pozar (na szczescie niewielki) i przyczyna byl przedluzacz, a od niego moglo zapalic sie wszystko, co bylo do niego podlaczone...

 

malgos wyslij i do mnie nr konta prosze.

jesli pozar byl od tv a nie np. od przedluzacza (to wykaze ekspertyza strazakow) to nie jest potrzebna faktura zakupu, do ubezpieczenia wystarcza ostatnie zdjecia, na ktorych ten sprzet jest widoczny, stanowiace dowod, ze taki sprzet Nelli posiadala. jednakze uzyskanie odszkodowania od producenta sprzetu jest bardzo trudne, lepiej by tym zajal sie ubezpieczyciel Nelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zdjęcia, nawet na forum, bo na zdjęciu właśnie go widziałam. Ale producent może uznać, że od momentu wykonania fotografii, Właściciele mogli zmienić telewizor, postawić w tym miejscu coś innego etc. Gdybam, ale takie uzasadnienie mogłoby paść ze strony producenta. Musiałby istnieć wśród szczątków namacalny dowód na to, że to właśnie ten tv. A to dość komplikuje sprawę :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie siłę przekonywania Rasi - poznajcie ją jeszcze bardziej :)

Nie wiem jak Ona to zrobiła, ale dowiedziała się czego potrzebuje Nelka i Jej Rodzina

 

Odzież męska XL (185 cm)

damska 36 (164 cm)

dziewczęca 134

chłopięca 116

jakieś fajne zabawki dla dzieci

 

duuuuużo środków czystości

pościel (kołdry poduszki poszewki)

potrzebne są łóżka dla dzieci

 

tyle na chwilę obecną

 

i teraz pytanie do osób z okolic - kto jutro da radę pojechać i pomóc w ogarnięciu bajzlu ?

Potrzebne będzie zrobienie pranie - dużo prania, mycie wszystkiego co dało się uratować i zapewne wiele innych rzeczy - każde ręce się przydadzą.

Rasia jest w drodze, ja także sie deklaruję - kto jeszcze ???

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzież męska XL (185 cm)

damska 36 (164 cm)

dziewczęca 134

chłopięca 116

 

duuuuużo środków czystości

pościel (kołdry poduszki poszewki)

potrzebne są łóżka dla dzieci

 

Ja myślę żeby zaznaczyć jasno-jeżeli ktoś ma kupować i wysyłać,to wysyłajcie kochani lepiej pieniądze-oni mogą kupić wszystko na miejscu byle była kasa.

Co do ciuszków,żeby nie było problemów że coś nie tak w pasie,że coś nie tak w biuście,najlepiej rzeczy uniwersalne,rozciągliwe-gumka,bawełna itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomagać można, ale z głową ! Poczekajmy aż Nelcia albo jej mąż dadzą znać co potrzeba. Wtedy będzie można uderzać do różnych firm z propozycją działań marketingowych (bo tak to się nazywa".

Uszczęśliwianie Dziewczyny na siłę jest CHORE. Więc wstrzymajmy się. Ja wiem, że wszyscy chcą dobrze. Tylko gdzie Nelcia wstawi te meble z Ikei ? Najpierw myślimy , potem biegamy.

 

sSiwy - na pewno Twoje wsparcie merytoryczne będzie nieocenione.

 

Buziaki.

 

Już wiemy, że zbiórka kasy może iść na łóżka dzieci i pościel. Przeglądajmy szafy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...