Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TO BYŁO: Nelli Sza spłonął dom..


Recommended Posts

zależy co konkretnie trzeba przewozić-firmy kurierskie mają tanie usługi,przyjeżdżają po to do domu,30 kg niecałe 30zł

np

https://www.kurjerzy.pl/przesylki_kurierskie_cennik

także jak ktoś miałby więcej rzeczy i nie jest z miasta w którym będzie punkt składowania,to nawet szkoda czasu chodzić na pocztę

Edytowane przez marynata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem za tym, by na razie zbierać pieniądze i ew. koordynować zbiórkę potrzebnych rzeczy, tj. ktoś musiałby zająć się przyjmowaniem ofert od osób, które mogą przekazać dary rzeczowe, i wpisywać te informacje tu na bieżąco, żeby było jasne, że np. buty zimowe dla dzieci już są, kurtki są, zbieramy teraz pościel czy ręczniki. Bo faktycznie za moment się okaże, że będzie 20 par spodni, a ani jednej bluzy, itp:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za gorące głowy i serca macie.

Pisałam - najpierw lokum zastępcze, potem ikea.

Redakcja już myśli też o bardziej konkretnych formach pomocy, ale napiszemy wtedy, kiedy będzie wiadomo co i jak się da zrobić.

Co do kołder i ciuchów - wiadomo ile?

Gdzie oni będą to wszystko trzymac, jesli ich zarzucimy?

Lista i odhaczać się trzeba, mówiłam... :yes:

Myślę, że warto, aby podzielić zadania, żeby jedna osoba zajmowała się jednym tematem, np. ktoś jeden zbiórką rzeczy, inny zbiórką pościeli i koców, ktoś żeby koordynował magazynowanie co większych rzeczy.

I żeby wodzów nie było za dużo, bo się okaże, że mamy za mało Indian.

Ktoś sporządził KONKRETNĄ listę rzeczy, z ilością, rozpiską na gacie i sukienki?

Ile kołder?

Ile poduszek?

W jakich rozmiarach, żeby potem pasowały z pościelą?

135 x 200 czy 160 x 200?

Nie róbmy na "hurra", bo tylko zamieszanie z tego wyjdzie.

Na początek niech ktoś sporządzi listę rzeczy (odzieży) ze sztukami, żeby nie mieli po 20 swetrów i ledwie 1 portki.

I po przejrzeniu szaf bądź zrobieniu zakupów trzeba napisać, że daną pozycję już się zabezpieczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...