Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TO BYŁO: Nelli Sza spłonął dom..


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak dobrze zrozumiałem, to oględziny techniczne mają być w poniedziałek.

 

Ważne.

 

Ocenie powinno podlegać nie tylko to co widać, bo strawił ogień, ale są szkody wtórne, w zasadzie niewidoczne, powstałe w wyniku zalania wodą.

Te ściany mają ocieplenie, które w takiej sytuacji straciło swoje właściwości izolacyjne.

Tak na oko to powinno się wymienić ocieplenie w co najmniej obu ścianach nadpalonych (w całości).

Następna sprawa to ocieplenie posadzki – taka sama sytuacja.

„Podajcie” to dalej do zainteresowanych – bo kwota z ubezpieczenia powinna te straty też objąć, czyli muszą być ujęte w „ekspertyzie”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli, to strasznie nieszczęście ale powiem Ci że wszystko można odbudować, dom też, najważniejsze że wszyscy jesteście zdrowi, cali i razem.

Reszta to tylko dobra materialne, rodzina i zdrowie najważniejsze.

Piotrek42 rzucił hasło w wątku " Ranking kotłów na eko groszek" chłopaki pewnie też się sprężą i pomogą koleżance w nieszczęściu.

Faceci rzadko zaglądają tam gdzie dziewczyny zbierają się na ploteczki :) ale jesteśmy tutaj razem, dbajmy o siebie i szanujmy się.

Piotrek podesłał mi numer konta za co dziękuję.

Nie wiem czym ogrzewacie domek i na tym etapie nie wiadomo co będzie dalej ale jakby coś to jakąś paletę eko groszku mogę podesłać, dajcie znać na priva jak coś.

Pozdrawiam serdecznie, trzymajcie się, po burzy wychodzi słońce, jeszcze będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze że w Polsce zyją jeszcze tacy ludzie,którzy chcą bezinteresownie pomagać, Az miło takie posty się czyta,Nie znam Nell ale co moge to pomoge, Proszę zauważyć że Nell będą potrzebne również materiały, typu drewno,plandeki, pustaki, opal na zimę, moze jakies zródło ciepła? (zeby to do końca nie zniszczało) jakieś okna.cement, pewnie grzejniki i cała reszta i tu może prośba do osób które tak chętnie reklamują SWOJE towary i usługi na forum, Może również pomożecie?? nie potrzeba tylko pomocy ale także fachowych porad,wykonawstawa czy materialów budowlanych.Z tego co widziałem z pomocą zadeklarowała sie TYLKO firma Kominki Piotr Batura Chwała jej za to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo wspolczuje...Nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazic takiej tragedii.Wiem ile kazdy z nas wklada serca zaangazowania i milosci w budowanie swojego ukochanego miejsca na ziemi a tu taka niesprawiedliwosc.Pare lat temu kiedy jeszcze mieszkalam w innym miejscu przy moim bloku byly szeregowce i w jednym z nich doszlo wlasnie do pozaru splonal doszczetnie a wraz z nim 4 miesieczna dziewczynka.Okropna tragenia.Szczesciem w nieszczesciu jest chyba to ze wszyscy zyjecie ze wam nic sie nie stalo.Jest tyle ludzi chcacch niesc pomoc(ja rowniez sie przylaczam)ze mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.Pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki za lepsze jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...