Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TO BYŁO: Nelli Sza spłonął dom..


Recommended Posts

No prosze Panstwa, nawet sie nie spodziewalam, ze moj bank taki pracowity w dlugi weekend, po poludniu pojawily sie przelewy. Mam do tej pory od:

kocimieta, rere79, yuka, amglad1, tutli-putli, Piotrek42, Basia1112, MusiSieUdac, amalfi, suspenser, ane3ka1, bogumil, DropInn, AniaS79, cronin. Na razie lacznie: 2140 PLN. OGROMNE DZIEKI!!! :)

 

nita - poszlo. :)

Edytowane przez malgos2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

malgos, poproszę o numer konta i dane do przelewu: nazwisko, adres. Dzięki!

Nelluś, trzymaj się, kochana! W kupie siła!

 

 

 

 

malgos, dziękuję tutaj za info na priv, bo nie chcę Ci zapychać skrzynki.

Edytowane przez Margoth*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uwierzyć w to co się stalo :( zajrzałam na forum po dłuższej przerwie a tutaj takie przykre wieści :(. Ściskam Was bardzo mocno :hug:

U nas teraz wszystkie środki zaangarzowane w budowę i krucho z gotówką ale mimo wszystko poproszę o numer konta, wspomożemy czym możemy.

Gdyby była organizowana jakaś przedświąteczna aukcja na rzecz Nelci to z wielką chęcią przekażę jakiś wnętrzarski gadżecik, może w ten sposób uda się uskładać większe fundusze na odbudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś prośba o nr konta - u nas niestety ostatnio finansowa Grecja bez pomocy UE (w sensie dno), ale jak to mówią ziarnko do ziarnka. :)

Gdybym mogła prosić również link do artykułu o tym pożarze spróbuję jeszcze kogoś zainteresować tematem.

 

Dziewczęta, a może jakąś aukcję uruchomimy?

Pewnie sporo osób ma jakieś fanty, które mogłoby przekazać, a jak wiadomo aukcje na FM zwykle kończą się sukcesem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dopiero dzisiaj zobaczyłam dziennik-żałuję, że tak późno...U nas też trudno z pieniędzmi ale ile mogę to pomogę. Proszę o numer konta, bardzo współczuję:(

 

Szanowni użytkownicy forum !!! Jezeli ktos nie ma pieniedzy to przeciez nic się nie stanie, dobre słowo tez ma swoją cenę, moze pozniej ktoś przeprowadzi aukcję i może wystawićie cos na nią? mozna przeciez wystawic rękodzieło,( które sie samemu zrobiło) starą rzecz która dla was np nie ma wartosci a ktoś kocha takie rzeczy:) Pomagać mozna róznie - nie tylko materialnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,nie tłumaczcie się tak w kółko że nie macie pieniędzy albo że dacie mało,bo w końcu zaraz to będzie wyglądało na jakiś nacisk społeczny na tą zbiórkę :) Kto ma niech da i ile może bez tłumaczenia.Przecież nie ma podawanych przy nickach kwot.Średnia na wszystkich wpłacających jak na razie uważam że jest bardzo dobra,oby tak dalej :bye:

 

Co do aukcji,to owszem można pomyśleć,ale wydaje mi się że dla tych którzy przekazują pieniądze na cele dobroczynne,wszystko jedno jest czy coś dostaną w zamian czy nie.Zbiórka gotówkowa przyniesie szybkie i dobre efekty.

Edytowane przez marynata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...