Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TO BYŁO: Nelli Sza spłonął dom..


Recommended Posts

Kochani - ustaliłam z Arniką, że w dniu dzisiejszym TYLKO JA i dziewczyny: Edzia, TAR, lidszu, Arnika, Malka, Małgoś2 podajemy konto.

Rozumicie - chodzi o to, żeby konto było podawane z jednego źródła, żeby to było na pewno właściwe konto bez pomyłek itd.

Dziewczyny są umęczone strategicznymi nocnymi naradami, załatwianiem i ustalaniem różnych rzeczy, jazdą powrotną po sprzątaniu, więc póki co ja dzisiaj będę dyżurowała na wątku. Prosimy wszystkich o weryfikację podawanego wcześniej konta, konto prowadzone przez Małgoś2 zaczyna się cyframi 88 11, kończy 9195.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sluchajcie, nie wiem, jak zaczac, ale Nelli Sza - jednej z najcieplejszych osob na FM wczoraj rano splonal dom... :( Na szczescie nikomu nic sie nie stalo, ale uratowane rzeczy typu ciuchy moga nie byc do uzytku. W tej chwili Nelli mieszka u mamy, wiec postawowe potrzeby ma zapewnione, dzieci maja ubrania, ale jak mozemy sie domyslec - Nelli jest w szoku, potrzebne jej nasze wsparcie. Jesli chodzi o finansowe - jesli chcecie moge zbierac jak zwykle na konto. Wszelkie inne pomysly mile widziane.

 

proszę o nr konta na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej czekam cierpliwie na numer konta, piasałam pewnie jak już dziewczyny zmęczone spały więc sie przypominam...

Witajcie,

łzy się do oczu cisną nie z powodu rzeczy materialnych, one nie są najważniejsze ale tej strasznej wyrwy w sercu która zostaje w człowieku po takiej tragedii i łez które cięzko wymazać i zapomnieć. Myślami będę Was wspierać i cieszę się że jest tylu dobrych ludzi wokół. Poproszę o numer konta z całego serca pomogę na ile mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...