Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TO BYŁO: Nelli Sza spłonął dom..


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szykujmy się. Jednak poczekajmy na to co Nelacia potrzebuje. Nie możemy zasypać jej paczkami z różnymi rzeczami, bo nie ma tego gdzie trzymać. Wstrzymajmy się więc jeszcze chwil, dopóki nie dostaniemy hasła co najbardziej potrzebne. Tak myślę i jestem w pogotowiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że najlepiej będzie jeśli już zaczniemy zbierać kasę, bo ona na pewno się przyda.

 

Jeśli będą potrzebne np. ubrania, to jak tylko Nelcia da znać (na razie bym się z tym wstrzymała) i poda rozmiary ubrań dzieciaczków, to jestem pewna, że dość szybko uda nam się wysłać potrzebne im rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że najlepiej będzie jeśli już zaczniemy zbierać kasę, bo ona na pewno się przyda.

 

Jeśli będą potrzebne np. ubrania, to jak tylko Nelcia da znać (na razie bym się z tym wstrzymała) i poda rozmiary ubrań dzieciaczków, to jestem pewna, że dość szybko uda nam się wysłać potrzebne im rzeczy.

dokładnie!

Poczekajmy trochę i wtedy ruszymy z pomocą rzeczową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś Poruszyła bardzo ważną kwestie - Nelcia z Rodziną musi gdzieś mieszkać... i tu też chyba trzeba poczekać chociażby na ekspertyzę co z domem, czy da się remontować czy tylko rozbiórka , czy będzie kasa z ubezpieczenia i wiele innych i po tych procedurach Rodzina nelci będzie musiała zdecydować co dalej - w sensie co z domem - remont, budowa nowego, kupno czegoś w zamian...może sensowne byłoby wynajęcie czegoś w okolicy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy co dalej zamierzają... Nie wiem czy Nelcia budowała z kredytu. Jeśli tak, to ubezpieczenie pokryje kredyt i zostaną tak jakby na początku drogi. Być może wtedy będzie potrzebna pomoc z materiałach, fachowcach... Zima idzie - dzieciakom na pewno ciuchy (raczej ubrania po pożarach nie piorą się łatwo niestety, nie liczyłabym na zbyt wiele po akcji gaszenia...). To straszna tragedia, ogromnie współczuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boże, popłakałam się :(

To jest zawsze straszne, a jeszcze jak dotyka taką osobę ehhhh...

 

Wiadomo że u każdego z kasą gorzej niż by się chciało, ale chyba liczy się każdy grosz w takiej sytuacji, a na pewno wiele osób się zrzuci chociaż po troszku. Jak nie wiadomo jak pomóc i co potrzebne, to na pewno kasa się przyda tak czy inaczej...

 

 

 

I mam nadzieję że wytrzymają z rodzicami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykujmy się. Jednak poczekajmy na to co Nelacia potrzebuje. Nie możemy zasypać jej paczkami z różnymi rzeczami, bo nie ma tego gdzie trzymać. Wstrzymajmy się więc jeszcze chwil, dopóki nie dostaniemy hasła co najbardziej potrzebne. Tak myślę i jestem w pogotowiu.

 

Zgadzam sie z Nefer, poczekajmy chwile na wiadomosc czego potrzebuja najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ja nie wiem, co powiedzieć, nie wiem, co napisać, jak wam dziękować.......?

Napisałam u siebie na Leśnym Domku.

Napiszę, na pewno się odezwę jak tylko zapadną jakieś decyzje. Teraz kompletnie nie wiem, co robić :(

Ale jesteśmy razem. Dzieciom nic się nie stało. Nie było nas w domu.

Mamy głosy wsparcia z każdej strony. Jestem tym oszołomiona i nie wiem, jak wam dziękować.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, aż zamarłam na moment kiedy przeczytałam co się stało. Uwielbiałam dom Nelci, widać było ile serca wkładała w każdy szczegół, ile radości dawały nowe nabytki... Nie wiem co mówić nawet. So damn unfair!

 

U mnie z kasą też krucho, ale chętnie pomogę na ile będę mogła. Nr konta już znalazłam na fejsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...