Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TO BYŁO: Nelli Sza spłonął dom..


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestescie szaleni... Mam problem, bo przyszlo tez duzo wplat z Fejsa od "obcych" i teraz nie zawsze wiem, kto jest kto...

 

Najpierw - od kogo doszlo:

 

kocimieta, rere79, yuka, amglad1, tutli-putli, Piotrek42, Basia1112, MusiSieUdac, amalfi, suspenser, ane3ka1, bogumil, DropInn, AniaS79, cronin, polikarpia, daroski, ullerowa, boratom, lea**, azusa, oraz Donata G, (bez nicka), ignis, Anna M. (bez nicka), AJ, tabaluga, agatka2106, gosia-goja, eveee, maciejka_1976, daila, Katarzyna S. (bez nicka), Tereska77, Balbina2000, lokmen, goga81, Barbara74, Milid, martadela, ellaj, filemon, dorbie, mugatka, zosik, DPS, emiranda, tomkwas, majak, EZS, kachna28, pysiaczek, Beata K-W (bez nicka), jagna, burundi, jack18, Uzarex, ngel, tlobo, cieszynianka i petrus_es, kontradmiral86, Jerzy S. (bez nicka), belkowiec, Rafał R. (bez nicka), Rozalia Ż. (bez nicka), bami, Paweł T. (bez nicka), lidszu, moorela, delor, Katarzyna Z (bez nicka), diabel200, szkrabeusz, alpak, Karolina i Artur, nemi, Gosiek33, madileo, kala67, oliwkaik, Slawek..., Monisiaaa, Zofia B. (bez nicka), Saly, malkul, barranki, Joachim S. (bez nicka), Wekto, ida2, nickmoni, IwoBW, Julianna16, Adam S. (bez nicka), wprzybyla, Drimeth, Katarzyna S. (bez nicka), Andulka, piotras69, adiqq, marynata, nita83, Wieslaw K. (bez nicka), AgnesK, asiadom, water-sprite, jamles, lolek30, skorlaje, Moose, olinek okraglinek.

 

Jesli sie nie machnelam gdzies to mam w tej chwili 12 953, 79 PLN.

 

Czyz nie jestescie zajebisci? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja wysylam zgodnie z umowa czesc do Marty za zakupy, reszte do Nelki, ma konto w tym samym banku, wiec powinno dojsc jeszcze dzisiaj. Wplaty z rana pewnie przyjda po poludniu.

 

Poniewaz chcialabym tez podziekowac na fejsie ludziom spoza forum, a tez jest tam duzo forumowiczow - czy moge podac tam Wasze nazwiska, komu dzieki skladam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestescie szaleni... Mam problem, bo przyszlo tez duzo wplat z Fejsa od "obcych" i teraz nie zawsze wiem, kto jest kto...

 

 

Jesli sie nie machnelam gdzies to mam w tej chwili 12 953, 79 PLN.

 

Czyz nie jestescie zajebisci? :D

 

No też mi pytanie:rolleyes:;) Oczywiście, że jesteśmy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, zeby zatrzymac fale privow pt. "nie podawaj mojego nazwiska" - wysylam liste "podejrzanych" Nefer, bo to pewnie glownie jej znajomi, jak namierzymy tych ludzi to im podziekujemy osobno, a forumowicze juz swoje dzieki i poklony otrzymuja tutaj. :D

 

Wielka prosba - WYSLIJ PRIVA JESLI NAPRAWDE MUSISZ. Wiekszosc z tych pytan / sugestii / wnioskow i zazalen nadaje sie na forum. Ja mam wiecznie zapchana skrzynke i boje sie, ze ktos moze nie dostac numeru przez to. Pogaduszki potem! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...