Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TO BYŁO: Nelli Sza spłonął dom..


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wlazłam z tego linka,zeszłam niżej,a tam puchy-jest tylko"utwórz wydarzenie"i"brak planów na dziś".Tak jakbym była na koncie właściciela.

Spróbuję poprzez google.

 

U mnie to samo. Pojawiają się moje wydarzenia i urodziny znajomych... Dziwny ten facebook. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestescie szaleni... Mam problem, bo przyszlo tez duzo wplat z Fejsa od "obcych" i teraz nie zawsze wiem, kto jest kto...

 

Najpierw - od kogo doszlo:

 

kocimieta, rere79, yuka, amglad1, tutli-putli, Piotrek42, Basia1112, MusiSieUdac, amalfi, suspenser, ane3ka1, bogumil, DropInn, AniaS79, cronin, polikarpia, daroski, ullerowa, boratom, lea**, azusa, oraz Donata G, (bez nicka), ignis, Anna M. (bez nicka), AJ, tabaluga, agatka2106, gosia-goja, eveee, maciejka_1976, daila, Katarzyna S. (bez nicka), Tereska77, Balbina2000, lokmen, goga81, Barbara74, Milid, martadela, ellaj, filemon, dorbie, mugatka, zosik, DPS, emiranda, tomkwas, majak, EZS, kachna28, pysiaczek, Beata K-W (bez nicka), jagna, burundi, jack18, Uzarex, ngel, tlobo, cieszynianka i petrus_es, kontradmiral86, Jerzy S. (bez nicka), belkowiec, Rafał R. (bez nicka), Rozalia Ż. (bez nicka), bami, Paweł T. (bez nicka), lidszu, moorela, delor, Katarzyna Z (bez nicka), diabel200, szkrabeusz, alpak, Karolina i Artur, nemi, Gosiek33, madileo, kala67, oliwkaik, Slawek..., Monisiaaa, Zofia B. (bez nicka), Saly, malkul, barranki, Joachim S. (bez nicka), Wekto, ida2, nickmoni, IwoBW, Julianna16, Adam S. (bez nicka), wprzybyla, Drimeth, Katarzyna S. (bez nicka), Andulka, piotras69, adiqq, marynata, nita83, Wieslaw K. (bez nicka), AgnesK, asiadom, water-sprite, jamles, lolek30, skorlaje, Moose, olinek okraglinek.

T

Jesli sie nie machnelam gdzies to mam w tej chwili 12 953, 79 PLN.

 

Czyz nie jestescie zajebisci? :D

 

Ja pierdziele, ale czad!! :)

 

Redakcji, jestescie wspaniali!!

 

Dziewczyny organizujące akcję, sprzatajace, dojeżdżajace do Nelli - jesteście niesamowite!!! Dzięki za zaangażowanie! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...