Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TO BYŁO: Nelli Sza spłonął dom..


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Też poproszę o numer konta.

Patrząc na to co się tutaj dzieje, wiem już, że Nelly i Jej Rodzina odbudują swój domek szybciej, niż się wydaje. Piękna akcja pomocy ! Pozdrawiam

 

Forumowicze, jestem pod ogromnym wrażeniem akcji, postawa Organizatorów jest niezwykle budująca. Myślę, że każdy przebywając z takimi osobami na FM jest dumny z obecności na tym forum :) Optymizm płynący z tego wątku w obliczu tragedii jest niezwykły, mam nadzieję, że udzieli się także Nelli i Jej Rodzinie i pozwoli Im szybko stanąć na nogi :)

 

Poproszę o numer konta

 

Kochani, Wspaniali Forumowicze! Serce rośnie jak się Was czyta... jak z każdego słowa płynie gorące wielkie serce:yes:!

 

 

Czekamy na kolejną ekspertyzę rzeczoznawcy, która potwierdzi opinię Inspektora Nadzoru Budowlanego, że dom nadaje się do rozbiórki... co prawda stoją dwie ściany, ale trzeba by je rozebrać do szkieletu, zerwać elewację, wszystkie instalacje, co wyjdzie dużo drożej niż postawienie od nowa... więc szykujmy się na budowę... od podstaw...

 

Wierzę, że ubezpieczyciel, czyli Warta stanie na wysokości zadania, bo ja mam z tą firmą przez kilka lat współpracy same dobre doświadczenia:).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce rośnie, łzy wzruszenia i dumy same cisną mi się do oczu, kiedy obserwuję tą magię. :)

Bardzo chciałabym mieć w tym swój malutki udział- dlatego proszę o numer konta.

 

(Wiem, że świeża rejestracja i zero postów wygląda podejrzanie, ale nigdy się nie udzielałam- budowa i własny dom są na etapie odległych marzeń, dlatego ograniczałam się do cichego podglądania dzienników budowy ).

 

Pozdrawiam Was wszystkich gorąco :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich chwilach jestem dumna,że jestem częścią tej społeczności. Forum muratora to potęga, Ja nie mogę niestety zaoferować usług ani materiałów budowlanych, ale podzielę się tym co mam.Nie za wiele tego, ale myślę, że każdy grosz się przyda. Szczerze i z całego serca współczuję Nelciom. I tak sobie myślę,że już świadomość obecności i wsparcia tylu wspaniałych osób jest budująca.

poproszę o nr konta.

Dziewczyny i chłopaki jesteście cudowni.:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce rośnie, łzy wzruszenia i dumy same cisną mi się do oczu, kiedy obserwuję tą magię. :)

Bardzo chciałabym mieć w tym swój malutki udział- dlatego proszę o numer konta.

 

(Wiem, że świeża rejestracja i zero postów wygląda podejrzanie, ale nigdy się nie udzielałam- budowa i własny dom są na etapie odległych marzeń, dlatego ograniczałam się do cichego podglądania dzienników budowy ).

 

Pozdrawiam Was wszystkich gorąco :hug:

 

Poszło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich chwilach jestem dumna,że jestem częścią tej społeczności. Forum muratora to potęga, Ja nie mogę niestety zaoferować usług ani materiałów budowlanych, ale podzielę się tym co mam.Nie za wiele tego, ale myślę, że każdy grosz się przyda. Szczerze i z całego serca współczuję Nelciom. I tak sobie myślę,że już świadomość obecności i wsparcia tylu wspaniałych osób jest budująca.

poproszę o nr konta.

Dziewczyny i chłopaki jesteście cudowni.:hug:

 

Poszło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...