Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TO BYŁO: Nelli Sza spłonął dom..


Recommended Posts

Jeśli Górny Śląsk, to ja też mogę pomóc bardziej bezpośrednio. Dysponuję dużym samochodem w weekendy, a w moim domu jeśli trzeba będzie znajdzie się miejsce dla większej liczby osób.

 

Tymczasem poproszę o numer konta, bo na facebooku nie wiem jak Was znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiem, że zabrzmi to dość dziwnie, ale na tym etapie ważne jest aby trzymać rękę na pulsie, w sprawach prawnych związanych z ubezpieczeniem.

Na wysokość odszkodowania, będzie miało znaczenie każde sformułowanie zwarte w umowie z ubezpieczycielem, oraz z ekspertyzą. To musi „współgrać”.

Ubezpieczyciel nie jest organizacją charytatywną i będzie (bo musi) ciąć kwotę ubezpieczenia, wykorzystując każdą okazję, wynikającą z umowy i ekspertyz.

Wiem, że to trudne, ale właśnie teraz ważą się losy kwoty wypłaconej z ubezpieczenia. Dlatego zanim cokolwiek napiszecie lub „zeznacie” zapoznajcie się dokładnie z warunkami ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sensowny pomysł Arniki - Nelli bardzo lubiła meble z Ikei.

Wielu z nas lubi i kupuje te meble.

Trzeba zwrócić się do Ikei jako forum - opisać sytuację i poprosić o pomoc w ponownym urządzeniu domu, szczegóły trzeba omówić z dyrekcją Ikei, ale myślę, że to da się zrobić.

W pierwszym rzędzie gmina powinna zabezpieczyć dla nich mieszkanie zastępcze, mają taki obowiązek, oby sie z niego dobrze wywiązali.

Potem z pomocą Ikei my jako forum pomożemy urządzić to mieszkanko, trzeba też zaproponować redakcji,żeby może w zamian za pomoc ikei dla Nelli zgodziła się na reklamę Ikei na swoich stronach.

Co do rzeczy, kocy, pościeli - trzeba by zrobić listę, żeby potem nie mieli 12 kurtek, ale tylko 1 pasujące spodnie.

Konkretnie, ilość rzeczy i rozmiary, kolejne osoby z forum będą 'ODHACZAŁY SIĘ" NA LIŚCIE (oj, CapsLock) przy konkretnych pozycjach, czyli ktoś zajmie się dostarczeniem kurtek, ktoś inny sweterków, jeszcze ktoś inny kołder, pościeli itd.

Nie mozna zarzucić ich nadmiarem rzeczy, bo nie będą mieli gdzie tego przechować.

Jest mozliwość przewiezienia mebli, dziewczyny mają duże auta dostawcze i oferowały się z pomocą w tym zakresie, damy radę!

Zaraz postaram się zadzwonić do Edzi, może ona porozmawia z Redakcją o pomyślę łączonym z ikeą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...