Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TO BYŁO: Organizacja pomocy dla Nelli - wątek zbiorczy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 878
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Neluś Kochana Wiem, że trudno Ci z ta lista ale Zdajesz sobie sprawę, że machina ruszyła i my będziemy pomagać więc lepiej będzie wysyłać potrzebne Wam rzeczy aniżeli to co według nas może się przydac bo tym sposobem mozecie miec problem ze składowaniem;) Pisz śmiało czego Wam potrzeba .

Ściskam Was mocno:hug:

 

 

Anetko masz rację. Coraz bardziej otwieramy się na pomoc. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że może to być takie trudne....

 

Tak naprawdę dopiero teraz powoli zaczynamy zauważać, co jest potrzebne. Przychodzą nam do głowy rzeczy, o których jeszcze wczoraj czy wcześniej nie pomyślelibyśmy. Wynika to z tego, że jeszcze nie wiemy, co z naszych rzeczy, które zostały wyniesione z domu, będzie się nadawało do użytku, dlatego też nie chciałam wcześniej pisać.

 

Dziś np. już wiem na pewno, że będzie nam jeszcze potrzebny czajnik bezprzewodowy i drukarka, którą przed chwilą musieliśmy wyrzucić na śmietnik :(

Komputer został już zawieziony do ratowania. Oby sie udało....

 

Pozdrawiam i uciekam porządkować.

 

Dziękuję!

 

Zrobiłam dziś sporo zdjęć. Wieczorem zamieszczę je na Leśnym domku. Muszę tylko kupić kabelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko masz rację. Coraz bardziej otwieramy się na pomoc. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że może to być takie trudne....

 

Tak naprawdę dopiero teraz powoli zaczynamy zauważać, co jest potrzebne. Przychodzą nam do głowy rzeczy, o których jeszcze wczoraj czy wcześniej nie pomyślelibyśmy. Wynika to z tego, że jeszcze nie wiemy, co z naszych rzeczy, które zostały wyniesione z domu, będzie się nadawało do użytku, dlatego też nie chciałam wcześniej pisać.

 

Dziś np. już wiem na pewno, że będzie nam jeszcze potrzebny czajnik bezprzewodowy i drukarka, którą przed chwilą musieliśmy wyrzucić na śmietnik :(

Komputer został już zawieziony do ratowania. Oby sie udało....

 

Pozdrawiam i uciekam porządkować.

 

Dziękuję!

 

Zrobiłam dziś sporo zdjęć. Wieczorem zamieszczę je na Leśnym domku. Muszę tylko kupić kabelek.

Nell... tak jak mówiłam... jeszcze długo będziecie odkrywać, ale traktujcie to jak skarby znalezione na strychu...

a cała reszta... to po prostu nowy rozdział w życiu:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko masz rację. Coraz bardziej otwieramy się na pomoc. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że może to być takie trudne....

 

Zdecydowanie latwiej sie daje niz bierze .

Gdybym oprocz pieniedzy mogla sie na cos przydac to mam duzo wolnego czasu i jestem chetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, w sprawie drukarki chciałam przeprosić. Pomyslalam o niej bo to narzędzie mojej pracy zawodowej i kiedy dziś wyrzucaliśmy naszą, odważyłam się napisać.

Ale nie powinnam bo drukarka nie jest przedmiotem najpilniejszym i za to przepraszam.

 

Oczywiście Zosiu bardzo dziękuję że oferujesz swoja i chetnie ja przyjmę.

 

Ale kochane ustalmy, że więcej nie dam się namówić na żadne listy, dobrze?

 

To jest dla mnie przeokrutnie krępujące.

Mam prośbę, aby wszelkie pytania kierować do naszych moderatorek wątku, a w szczególności do rasi, z którą mam stały kontakt telefoniczny.

Rasia wie wszystko

Rasia odpowie na wszystkie pytania

Rasia wie, czego nam najbardziej potrzeba (choć wydaje mi się, że juz dzięki waszej pomocy mamy wszystko)

Rasia przekaże wszelkie informacje dotyczące naszego domku

:)

Ja chwilowo nie bedę się logowała na forum, aby spędzić jak najwiecej czasu z dziećmi i mężem. Będę też zajęta waszymi darami, za które serdecznie dziekujemy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli nie przepraszaj, nie dziękuj!

Przyjmuj pomoc kochana - kiedys przyjdzie czas na odrabianie w tzw "POLU". :lol2:

ZObaczysz - wrócisz do normalnego pisania na forum, a my cie zasypiemy pytaniami o porady, rady, wsparcie, ... Bedziesz nas miała dość! ;) ;) :D :D

Wiec teraz czerp z nas pełnymi garsciami i ciesz się, ze tylu zyczliwych ludzi masz wokół.

Pisz bez obaw - czasem dla ciebie bedzie czymś cennym i przydatnym coś, co u innych stoi w piwnicy i graci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze gubię się w tych wątkach troszkę - słuchajcie moi drodzy, nie macie wrazenia, ze strasznie dużo tego wszystkiego bedzie do Nell spływac. A może warto niektóre z tych rzeczy wrzucić na allegro - spienięzyć i przesłac kaskę?

 

Może jakiś wątek otworzymy i tam bedziemy wrzucac adresy do aukcji?

Jezeli akcja odzieżowa przyjmie taki wymiar jak finansowa to Nelli nie wykopie się spod stosu ubrań! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...