Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TO BYŁO: Organizacja pomocy dla Nelli - wątek zbiorczy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 878
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dokładnie tak...

Jak ktoś coś pisze to każda , która konto czy adres podaje zaraz zagląda.. i po co tak co chwilę wchodzić...

Czasami coś niefortunnie powiemy i będzie dyskusja na kilka stron...

 

Arnika,ale ludzie tak jak pomagają,mają też dużo pytań ,wątpliwości i chyba dobrze ,że o tym piszą!

A jak ktoś chce dostać nr konta to i tak dostanie.

Tylko nie krzycz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo niby tak...

A może być porządek...??????

Arni:hug:. Tu jest organizacyjny wątek zbiorczy i wszystkie logistyczne problemy muszą być przedyskutowane:). Na pytaniu o konto zrób porządek, choć ja wrzucam tam też każde info od Nelci i Pawła które dostaję, bo wiem, że tam najwięcej Forumków zagląda:yes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia .. No właśnie.. to jest zbiorczy .. (ups.. miałam napisać w darach i w koncie , a napisałam tu i w koncie .. :oops: )

Pewnie , że trzeba rozmawiać, dyskutować doradzić jednemu czy drugiemu, dopytać... czasami ktoś coś wie, czego inny nie ma pojęcia...

Podtrzymać na duchu, uściskać , czasami się nie zgodzić... :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, nie ma znaczeniaczy dom do rozbiórki, czy do odbudowy -cesja i tak jest na bank

 

 

Cesja nie musi oznaczać automatycznie wpłaty na rzecz Banku. Cesja jest jednym z zabezpieczeń kredytu i niekoniecznie Bank musi z tego zabezpieczenia korzystać. Można tu poczytać. http://www.bankier.pl/wiadomosc/Cesja-z-ubezpieczenia-przy-kredycie-hipotecznym-2343864.html

Pisałam już wcześniej, ale nie było odzewu. Jeśli Nell chce, żeby sprawdzić, czy umowy dają taką możliwość czy będzie to zależne tylko od dobrej woli banku, to skontaktujcie się z Nią i podeślijcie mi umowę kredytu, regulamin udzielania kredytów, umowę ubezpieczenia i OWU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cesja nie musi oznaczać automatycznie wpłaty na rzecz Banku. Cesja jest jednym z zabezpieczeń kredytu i niekoniecznie Bank musi z tego zabezpieczenia korzystać. Można tu poczytać. http://www.bankier.pl/wiadomosc/Cesja-z-ubezpieczenia-przy-kredycie-hipotecznym-2343864.html

Pisałam już wcześniej, ale nie było odzewu. Jeśli Nell chce, żeby sprawdzić, czy umowy dają taką możliwość czy będzie to zależne tylko od dobrej woli banku, to skontaktujcie się z Nią i podeślijcie mi umowę kredytu, regulamin udzielania kredytów, umowę ubezpieczenia i OWU.

 

To jest bardzo ważna wiadomość !! Dziewczyny które mają kontakt z Neli skontaktujcie się ze Spirea niech to sprawdzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos zauważył, ze Spirea obiecała pomóc w papierologii bankowej (we wontku o kontach)? Zapytajcie może Nell, może to jej się przyda, łatwiej rozmawiać z bankiem, jak się dokąłdnie wie, na czym się stoi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz ławy zbrojonej różnica w fundamentach jest jeszcze w ilości ścian. W szkielecie zwykle jest ich mniej niż w murowanym.

 

Domy szkieletowe (dobrze zbudowane) są równie niepalne jak murowane. Albo równie palne. Zależy jak na to patrzeć.

 

Mnie zastanawia cały czas, co było przyczyną pożaru. Ile trwał?

Co było na ścianach zewnętrznych jako elewacja (po zdjęciach wydaje mi się, że tynk na styropianie)?

Czy gdzieś w sieci są zdjęcia z czasu budowy domu Nelli Sza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fundament ,ktory jest moze byc za slaby zeby pstawic na nim dom murowany

 

Marta, Nelka mówiła,że ich dom wg projektu był domem murowanym - fundament jest zgodny z projektem,tylko konstrukcja domu została zmieniona na szkielet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...