Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TO BYŁO: Organizacja pomocy dla Nelli - wątek zbiorczy


Recommended Posts

Ja obecnie jeszcze niezmotoryzowana, ale mam nadzieję,że mechanik stanie na wysokości zadania i przed weekendem odda mi moje jeździdło w stanie umożliwiającym przemieszczanie się na czterech kołach :)

Tak ,że jestem do dyspozycji :) a nie chcę tu się chwalić ;) ale nikt na forum nie ma większego doświadczenia ode mnie w kwestii rozbiórek :lol2:

 

Więc jedno słówko i melduję się z moim Stanisławem

 

poznajcie Staśka :

 

http://nokautimg2.pl/p-a6-a5-a6a5f9218ef4184c68d916b9f8699d60500x500/makita-mloto-wiertarka-sds-plus-780w-hr2470t-d-05181.jpg

 

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 878
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja musze chronić Stasia, on bardzo cierpi od czasu kiedy zbóje porwały mu żonę Matyldę (w czasie włamu na budowę), jest wylękniony strasznie :(

Więc nie bierz Wusia tego do siebie....wiesz...to troska o słabą męską psyche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy można już mówić o rozbiórce. Na razie chłopcy wynieśli to, co zostało z mebli (kuchnię :(), wszystkie "zapasy" spiżarniane. Potem zabrali się za większe rzeczy. Opróżnili dom. Na decyzję na piśmie o rozbiórce musimy jeszcze troszkę poczekać.

 

Weszłam tam po wszystkim (na własną odpowiedzialność) i to nie była dobra decyzja :(

 

Dzięki malka, za chęć pomocy jeszcze. Jak zapadnie ostateczna decyzja damy znać i tobie i Staśkowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...