Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TO BYŁO: Organizacja pomocy dla Nelli - wątek zbiorczy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 878
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dlaczego myślisz, że to coś złego?

 

Widziałaś kosztorys?

Wiesz co ujął ubezpieczyciel?

Wiesz co się stanie gdy nadzór wyda decyzję o rozbiórce ?

 

 

ponawiam - będę usuwać posty.

 

Piotrek do cholery zacznij myśleć GŁOWĄ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisalam, ze w odwolaniu kluczowa bedzie decyzja nadzoru :)

 

Ja też tak myślę. Pozostaje mi znaleźć prawnika, który wyjaśni mi to wszystko i coś poradzi. Paweł niestety musiał wracać do pracy i chwilowo nie ma kontaktu z tymi papierzyskami (brak dostępu do Internetu). Sama nie dam rady:( A nadzór zaczyna mnie już wkurzać, bo kurna ileż można czekać. I jeszcze nie wiadomo na co czekać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie glos rozsadku, jeszcze pare osob tez powinno zmienic.

 

Nie jestem parą, jestem jedną osobą ale mogę zrezygnować w ogóle z wypowiadania się na forum jeżeli mam pisać to coś ktoś nakazuje. Nie podoba mi się takie rozwiązanie i mam prawo to powiedzieć głośno. No chyba, że tu obowiązują takie zasady jak w całej Polsce, głośno mówimy tylko to co wygodne.

Pozdrawiam

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak myślę. Pozostaje mi znaleźć prawnika, który wyjaśni mi to wszystko i coś poradzi. Paweł niestety musiał wracać do pracy i chwilowo nie ma kontaktu z tymi papierzyskami (brak dostępu do Internetu). Sama nie dam rady:( A nadzór zaczyna mnie już wkurzać, bo kurna ileż można czekać. I jeszcze nie wiadomo na co czekać :(

 

Kochanie zrob to, czasem potrzebujemy pomocy osob ktore sie w takich sprawach specjalizuja. i nie martw sie, bedzie dobrze, wybrniemy z tego:hug:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy cesję na bank, ale trzeba sprawdzić przede wszystkim czy muszę spłacić ten kredyt w całości od razu, czy mogę pozostać przy kredycie?

Bo jeśli muszę spłacić to będzie trzeba dopłacić.

 

Piotrek, dzięki, że przeżywasz z nami sprawę, ale również uważam, że da się bez takich emocji :hug:

 

Trzeba tylko zaczerpnąć informacji u osób, które mają do tego głowę i myślę, że będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelcia to jak masz cesję na bank to chyba w pierwszej kolejności powinnaś się dowiedzieć co w banku:( jak oni się na to zapatrują no i dobry prawnik od ubezpieczeń to bezwzględna konieczność:(

 

wiem że jak mieliśmy cesję z polisy przy samochodzie to jak chcieliśmy z AC szybę wymienić to najpierw bank musiał wyrazić zgodę na zwolnienie z zabezpieczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem parą, jestem jedną osobą ale mogę zrezygnować w ogóle z wypowiadania się na forum jeżeli mam pisać to coś ktoś nakazuje. Nie podoba mi się takie rozwiązanie i mam prawo to powiedzieć głośno. No chyba, że tu obowiązują takie zasady jak w całej Polsce, głośno mówimy tylko to co wygodne.

Pozdrawiam

 

mi to rybka ale to nie miejsce na toczenie prywatnej wojenki. rozumiem ze emocje graja tu glowna role. tylko to nie pomoze trzeba myslec glowa jak problem zalatwic a nie sie obrazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, bo za chwile ja zaczne usuwac wszystkie slowne przepychanki, dajcie sobie buzi i po temacie, bo potem wazne rzeczy sie gubia. Kazdy chce jak najlepiej dla sprawy, to jest oczywiste i oczywiste jest, ze jak napisal siwy, jest tu konflikt interesow. Ale przeciez bank powinien byc po stronie Nelki w takiej sytuacji? Czy bank to olewa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka, jaka grozna. :D

 

Nelka, no wlasnie prawnik musi Ci poradzic cos i przeciez mamy na forumie ich tylu, ze cos wymysla na pewno!

 

Tak, jestem w kontakcie z forumową panią prawnik. Wspaniała osoba, która wypowie się na temat, kiedy tylko dojdą do niej wszystkie nasze dokumenty. Ale obawiam się, że będę również musiała skorzystać z porady kogos tu na miejscu, bo ja jestem matoł totalny w tych sprawach i do mnie trzeba tak ze sto razy w kółko. Chyba, że Paweł jakims cudem przyjedzie i weźmie to wszystko na swoje bary (O jak bym chciała :bash:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...