Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wentylacja hybrydowa WMG


Recommended Posts

1. jeden nawiew to pomyłka

2. podłączenie do reku to komplikacja i dodatkowe koszty

3. nawiew pod drzwiami nie wiadomo czego gorszy od świeżego dmuchanego "na nos"

 

ps. nydar skończyłbyś z mataczeniem, że historii mojej nie studiowałeś bo jakoś wyciągasz z niej to i owo:)

 

Przysięgam na zdrowie dzieci,że nie czytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Polecasz rozwiązania ze swojego domku do praktycznie każdego budynku! Na łeb upadłeś czy nie wiesz co to budynek?

Jedna wizyta i skończyłoby się pitolenie o tym, że WM jest nieskuteczna. Ale nydar nie ma odwagi.

my tu o domkach jednorodzinnych, nie czepiaj się słówek...;)

a co chcesz zaprezentować skoro jeszcze nie mieszkasz...?

że dmucha ...?

zależy od tego co porównujesz mówiąc o skuteczności...

jeżeli budynek z WG i pozaklejanymi kratkami to WM jest skuteczna a jeżeli z WMG to już tak nie do końca ....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomierzono juz CO2, wilgotnosc, przytoczono opracowanie naukowe pokazujace iz na wysokosci "nosa" wentylacja wyporowa jest 2 razy lepsza (wentylacja mieszajaca usuwala tylko 50% tego co WW) wiec co tu jeszcze udowadniac?

 

Kszhu, to ile dasz za mojego Brinka, za 3,5 tys puszcze go bez zalu :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecasz rozwiązania ze swojego domku do praktycznie każdego budynku! Na łeb upadłeś czy nie wiesz co to budynek?

Jedna wizyta i skończyłoby się pitolenie o tym, że WM jest nieskuteczna. Ale nydar nie ma odwagi.

 

Ależ nydar zaprasza staropolskim obyczajem a i obiecuje,że żywy z tej wizyty wyjdziesz. Napoję,ugoszczę,a jak źle napiszesz to ubiję.Ups.Ostatnie cztery słowa wykreślam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jeden nawiew to pomyłka

2. podłączenie do reku to komplikacja i dodatkowe koszty

3. nawiew pod drzwiami nie wiadomo czego gorszy od świeżego dmuchanego "na nos"

 

ps. nydar skończyłbyś z mataczeniem, że historii mojej nie studiowałeś bo jakoś wyciągasz z niej to i owo:)

 

ad. 1. to jest Twoja subiektywna opinia, czy to zawsze i wszedzie bedzie za malo? Za malo do czego?

ad. 2. Moze przy klasycznym reku to jest komplikacja, ale jesli bedzie to obieg cieczy miedzy 2 chlodnicami/nagrzewnicami to tylko wpina sie je gdzie trzeba.

ad. 3. Masz opracowanie naukowe tutaj przytaczane ile WM (mieszajaca) moze na wysokosci nosa, a w lazience to masz swiezutkie z tego nawiewu z sypialni na nos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie się pier...doli w mózgu. Sam pisałeś o GWC i PUR w tym wątku.Ile twój Pan ci zapłacił abyś dezinformację wprowadzał ?

I proszę abyś nie nazywał mnie kłamcą bo nie masz dowodów.Jako informatyk możesz sprawdzić czy zaglądałem do twojej historii budowy.Może zbanowanie przywoła cię do porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zapraszam, żebyś zobaczył jak skutecznie działa zwykła wm.

 

Skutecznie WM to robi suszarnie w domu, no chyba sie ma sie akwarium albo spora liczbe "zielonego" w doniczkach.

 

Co jeszcze ciekawego robi? Ano latem w pomieszczeniach gdzie slonce nie dociera temp podlogi osiaga temperature sufitu, takie to mieszanie jest fajne ze ho ho.

 

Sama WM (mieszajaca) ktora mialaby nawiew od dolu bylaby o niebo lepsza, bo nigdy do powyzszego nie dopusci.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał reku łykałbym go od razu,to jest excellent czy zwykły HR ?

Rozważni inwestorzy,zgłaszajcie się do miloszenko bo więcej aktualnych inwestorów zmieniających reku na "nie wiadomo co" już nie będzie ;)

 

"zwykly" HR, ale sprzedam tylko czysciuchowi myjacemu sie pod przysznicem :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...