Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 768
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zdjęcia mi się strasznie pomieszały i ale chyba nie trzeba się domyślać co jest co:)

 

Super! Wspaniała kuchnia, o takim wyższym blacie na granicy kuchni z jadalnia myślę:) I kominek też mi się strasznie podoba, nawet sporo miejsca zostaje do drzwi tarasowych:) Niech Ci się mieszka wygodnie:) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MartaDębica super fotki, życzymy miłych chwil spędzonych w tym domku.

My zrobiliśmy zmianę w kuchni i nie mamy spiżarki przejściowej kuchnia - korytarz.

 

Jeśli to możliwe proszę o info, jak jest u Was, jak znajdziesz troszkę czasu załącz fotki z kuchni - ściana po lewo i pierwszy korytarz.

 

Pozdrawiamy.

Edytowane przez simonb1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MartaDębica super fotki, życzymy miłych chwil spędzonych w tym domku.

My zrobiliśmy zmianę w kuchni i nie mamy spiżarki przejściowej kuchnia - korytarz.

 

Jeśli to możliwe proszę o info, jak jest u Was, jak znajdziesz troszkę czasu załącz fotki z kuchni - ściana po lewo i pierwszy korytarz.

 

Pozdrawiamy.

 

Ja tez mam zmiany w kuchni poniewaz zmniejszyliśmy spizarke jak widac na zdjęciach ściana od spizarki jest przesunięta,bo w projekcie sciana jest na równo z oknem.Ja mam małą spizarkę bo powiem szczerze że teraz jestem pewna ze jest bardzo potrzebna ale nie mam przejscia przez spiżarkę na korytarz.Korytarz jest bardzo fajny bo jes duzy.Jak znajdę chwile to zrobie jeszcze kilka zdjęć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakość zdjęć trochę słaba, robione telefonem

[ATTACH=CONFIG]346757[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]346759[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]346760[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]346761[/ATTACH]

 

Te niestety nie działają...

 

Gratuluję finiszu - fajnie zobaczyć zdjęcia przed i po.

Mam prośbę - jak wygląda "pojemność" spiżarki? Da radę w wolnej chwili jakąś fotkę strzelić - jeśli dobrze pamiętam u Was jest bez wejścia z drugiej strony i lekko cofnięta od strony kuchni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiżarka jak piszesz jest zmniejszona, ale moim zdaniem wystarczająca. Zmieściłam dwa regały, jeden na 60cm i drugi 40cm gł. W w świetle drzwi jest przestrzeń, jest naprawdę sporo miejsca. Ja jeszcze nie zagospodarowałam wszystkich szafek, a mam trochę szkła itp..

Ciężko dobrze uchwycić, bo jest mało miejsca. Mam nadzieję, że takie dadzą jakiś obraz pojemności spiżarki.

I od wrzucę łazienkę, nie wiem czemu nie widać tych fotek.

 

20160125_171234.jpg

 

20160125_170651.jpg

 

20160125_170908.jpg

 

20160125_170835.jpg

 

20160216_080645.jpg

Edytowane przez mikadusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy projekt bez poddasza użytkowego. Za wylewki na parterze (ok 161 m2) płaciliśmy 23 za metr z materiałem. Z wylewek jesteśmy bardzo zadowoleni. Teraz robimy tynki gipsowe. Cena z materiałem to 24 zł za m2. Słyszeliśmy różne opinie o tykach gipsowych jak i tradycyjnych. Wybraliśmy gipsowe dlatego, że taniej jest je później wykończyć. Tylko jedna warstwa gładzi. Tynkarze ocieplą też 2 ściany wewnętrzne garażu( te od strony domu).

DSC09965.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...