Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich :)

Czy któryś z forumowiczów wariantowego z podkarpacia lub świętokrzyskiego byłby tak uprzejmy i pozwolił zobaczyć dom na żywo?

Jestem teraz na etapie wyboru projektu, wariantowy jest mi najbliższy, dlatego chciałabym zobaczyć go w całej okazałości :):)

Będę wdzięczna za kontakt, z góry już teraz dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 768
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pochwalcie się jak u Was wygladają tarasy, macie tylko podcień , czy przedłużyliście jeszcze wzdłuż domu. Ja zastanawiam się nad zrobieniem wyjścia na taras z tych pierwszych okien w salonie na wysokości stołu

 

Ja planuję powiększyć taras, ale dodatkowego wejścia z jadalni nie będzie - tam będzie fix.

Taras zacznie się mniej więcej na linii ściany sypialni na 3 metry w stronę ogrodu i z drugiej strony elewacji na 2 metry za drugim oknem przy słupku, które myślę czy też nie zrobić otwieranego...

 

o tak:

 

http://image.prntscr.com/image/14d302b3ac63408ab6c8f8f6ea378b5c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wtedy chyba nie ma co się zastanawiać - u nas jest właśnie odwrotnie ;) co prawda z boku i tak trochę do sąsiada metrów jeszcze będzie...

 

No niby nie ,ale mogę albo zrobić tylko kawałek tarasu 3×4m albo połączyć go po całości domu z podcieniem. Jestem ciekawy jak inni zrobili, ale nikt się nie chwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zapytac czy ktos buduje/wybudowal juz ten domek w Krakowie lub okolicach??

Osobiscie jestem zainteresowany wariantem 2.

Ktos, cos, gdzies?

 

Pozdrawiam

Piotr

 

my z mezem zamierzamy M132b na wiosne wylac fundamenty w KRK ale zobaczymy ile nam jeszcze zejdzie bo juz bujamy sie z pozwoleniami i zmianami rok... :) jak cos bedzie wiadomo dam znac a gdzies czytalam na forum ze ktos kolo skawiny buduje wariantowy ale nie jestem pewna czy 2 wariant:(... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :-) Na początku gratuluje udanego wyboru domu. Wariantowy naprawdę robi wrażenie.

Śledzę uważnie wszystkie posty, niektórzy co nie co zmieniają inni nawet więcej ;-) Z żoną doszliśmy do wniosku, że to co w projekcie to nam w 100% odpowiada i w zasadzie ze zmian to przesunęliśmy tylko o 20 centymetrów okno jadalniane w stronę salonu. Naszym zdaniem taka konfiguracja pomieszczeń spełnia oczekiwania. Dużo tutaj było powiedziane, dużo pokazane. Wiem, że lubicie zdjęcia z przebiegu prac więc i ja powrzucam trochę fotek. My akurat jesteśmy po wylaniu posadzki. Można powiedzieć, że stan surowy zakończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nas również urzekl ten dom. na ten moment jesteśmy już po zakupie projektu jak i uzykaniu pozwolenia ( obecnie się uprawomacnia). Czy ktoś buduje ten domek w Lubelskim, okolice Łukowa , Siedlec, Garwolina ? Również chciałabym spytać tych którzy już domek postawili , czy jest możliwość powiedzenia ile wam poszło cegły na wybudowanie budynku oraz bloczków na fundament? dodam że planujemy budować dom z białej cegły suporexu.

a góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nas również urzekl ten dom. na ten moment jesteśmy już po zakupie projektu jak i uzykaniu pozwolenia ( obecnie się uprawomacnia). Czy ktoś buduje ten domek w Lubelskim, okolice Łukowa , Siedlec, Garwolina ? Również chciałabym spytać tych którzy już domek postawili , czy jest możliwość powiedzenia ile wam poszło cegły na wybudowanie budynku oraz bloczków na fundament? dodam że planujemy budować dom z białej cegły suporexu.

a góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam

 

 

 

Witam,

My Budujemy w Garwolinie nasz Wariantowy więc mozna zobaczyć jak wygląda to w rzeczywistości:)) My również budowalismy z cegłu białej H+H. W razie pytań proszę na priv :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

My Budujemy w Garwolinie nasz Wariantowy więc mozna zobaczyć jak wygląda to w rzeczywistości:)) My również budowalismy z cegłu białej H+H. W razie pytań proszę na priv .

 

to fajnie się składa bo caliem nie daleko mamy. mogła by Pani powiedzieć ile wam poszło cegły na budowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nas również urzekl ten dom. na ten moment jesteśmy już po zakupie projektu jak i uzykaniu pozwolenia ( obecnie się uprawomacnia). Czy ktoś buduje ten domek w Lubelskim, okolice Łukowa , Siedlec, Garwolina ? Również chciałabym spytać tych którzy już domek postawili , czy jest możliwość powiedzenia ile wam poszło cegły na wybudowanie budynku oraz bloczków na fundament? dodam że planujemy budować dom z białej cegły suporexu.

a góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam

 

My budujemy pod Lublinem. Właśnie zakończyliśmy fundamenty. Poszło nam 1250 bloczków fundamentowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

My Budujemy w Garwolinie nasz Wariantowy więc mozna zobaczyć jak wygląda to w rzeczywistości:)) My również budowalismy z cegłu białej H+H. W razie pytań proszę na priv .

 

to fajnie się składa bo caliem nie daleko mamy. mogła by Pani powiedzieć ile wam poszło cegły na budowe ?

 

 

Bloczka fundamentowego poszlo nam 1550 sztuk a pustaka okolo 1400sztuk 24 i okolo 600sztuk 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...