Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 768
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Doczekałam się kuchni :) Brakuje szkła między szafkami i drzwi do spiżarni. Szkło będzie czarne z grafiką. Drzwi też czarne, pomalowane farbą tablicową.

[ATTACH=CONFIG]393886[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]393887[/ATTACH]

Piękna kuchnia, można wiedzieć jak był jej koszt? I jeszcze jestem ciekawa jakiej szerokości są drzwiczki od szafki narożnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna kuchnia, można wiedzieć jak był jej koszt? I jeszcze jestem ciekawa jakiej szerokości są drzwiczki od szafki narożnej?

 

 

Dziękuję. Drzwiczki w szafce narożnej mają po 33 cm. W środku jest zwykła półka. Otwiera się tak jak na zdjęciu. Kuchnię robił mój mąż. Kupiliśmy tylko materiał, na który mój osobisty stolarz ma zniżki.

 

20170802_225540.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Doczekałam się kuchni :) Brakuje szkła między szafkami i drzwi do spiżarni. Szkło będzie czarne z grafiką. Drzwi też czarne, pomalowane farbą tablicową.

[ATTACH=CONFIG]393886[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]393887[/ATTACH]

Witam, mam pytanie odnośnie okna czy kran nie przeszkadza by otworzyc dwa skrzydła? tez powiekszylismy okno by bylo rowno z blatem.

Edytowane przez przemoprzemo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie z prezentacją projektu dodaliśmy zakładkę "REALIZACJE".

Tam znajdziecie Państwo zdjęcia z budowy "Murator M132 Wariantowy" zaś link przenoszący do zawartości ->>> https://projekty.muratordom.pl/projekt_wariantowy,2453,0%2C0.htm?q=m132&t=&v=1&utm_source=forum-MDOM&utm_medium=link-tekstowy&utm_campaign=M132#realizacje

Zapraszamy do odwiedzania, ale również przesyłania swoich zdjęć. https://projekty.muratordom.pl/konkurs-foto/

konkurs-foto-dom-w-kadrze-lato-artukul.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga !!!

 

Już we wrześniu w sprzedaży pojawi się nowy wariant "Wariantowego", tym razem z płaskim dachem.

Otrzymał symbol M132d.

Na naszej stronie można od dziś obejrzeć prezentację projektu.

Dla zainteresowanych link >>>https://projekty.muratordom.pl/projekt_wariantowy-wariant-iv,3325,0%2C0.htm?q=m132d&t=&v=&utm_source=forum-MDOM&utm_medium=link-tekstowy&utm_campaign=M132d

M132d.jpg

m132d-dzien.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Ja mam aktualnie SSO na płycie fundamentowej od TB w wariancie M132.

 

Nie wiem, czy płytę chcesz robić z generalnym wykonawcą, czy w cenie stanu surowego - ja wolałem dopłacić ew. różnicę i mieć spokojną głowę :)

wybrałem Thomasa i na razie nie żałuję - podeślij im projekt z zapytaniem, to dostaniesz wycenę i kilka wariantów płyty do analizy/wyboru, do której trzeba doliczyć koszt pracy koparki i piasku władowananego w podbudowę (w zależności od Twoich warunków gruntowych).

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak rozwiązaliście kwestię ocieplenia stropu w wersji 132 czyli z poddaszem nieużytkowym??.W projekcie jest wełna 25 cm na całej powierzchni. Zastanawiam się nad innym rozwiązaniem. po bokach na wysokości krokwi, położyć 2x15 cm wełny a srodek zrobić 20 cm styropianem i wylać na ten styropian posadzkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna. Mam identyczne kolory w małej łazience :)

 

 

 

[ATTACH=CONFIG]395977[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]395978[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]395979[/ATT [ATTACH=CONFIG]395981[/ATTACH]ACH] [ATTACH=CONFIG]395980[/ATTACH]

Wrzucam pare zdjec duzej niedokonczonej jeszcze lazienki :) czekamy na szafki pod wymiar,

Jakos na dniach wstawie zdjecia drugiej lazienki bo tez juz zrobiona ale nie kompletna jeszcze tez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam

Czy może ktoś z Państwa wie jake powinny być wymiary otworu wyłazowego w stropie teriva, bo nie chcę robić wyjścia na poddasze z kotłowni tylko z garażu wiem ze powinien to określić projektant ale tego nie zrobił schody będą miały szer. 80 cm to otwór powinien być wiekszy , może ktoś z Państwa się orientuje, bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwór może być jaki chcesz/potrzebujesz :)

nawet przed układaniem stropu może w tym pomóc kierownik budowy (jeśli dodatkowo ogarnia np. konstrukcje).

 

My zrobiliśmy ostatecznie w garażu 140x70, ale to będzie główne wyjście na strych...

 

 

Popatrz sobie na wymiary schodów strychowych - tam są podane wymiary otworów potrzebnych pod każdy wymiar schodów.

Zawsze też pewnie na wymiar mogą zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, forumowiczów, mam pytanie odnośnie murarzy. Ile Was kosztowali, stoimy przed wyborem firm i tak orientacyjnie chcielibyśmy wiedzieć w jakich granicach to oscyluje. Będziemy się budować w świętokrzyskim, choć ceny z podkarpackiego tez mogą być :) budujemy wariantowy m132 w wersji podstawowej bez poddasza. Dzięki za wszystkie informacje i dane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...