Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pokój dzienny


miron123

Recommended Posts

Po łazience i kuchni przyszedł czas na urządzenie pokoju dziennego. Łazienka i kuchnnia wyszła tak jak pokazałem w swoich wątkach, wierze że także w w tym przypadku cenne rady pomogą w podjęciu nam decyzji;)

Na rysunku przedstawiłem wymiary, okno z drzwiami balkonowym i drzwi wejsciowe. Na rysunku nie przedstawiłem grzejnika ale jest on tradycyjnie pod oknem, czyli zaczyna się ok 110cm od lewego rogu a konczy się przy drzwiach balkonowych - nie chcialbym zeby był całkiem zastawiony. Więcej ograniczeń nie ma.

Co do naszych pomysłów i tego co byśmy chcieli w dziennym pokoju to marzy nam się narożnik (nie jakiś duży z racji małej powierzchni do dyspozycji ale widzisliśmy sporo takich ok 250x160cm i do tego np. fotel i stolik kawowy, w przyszłości jakaś lampa. Musi być miejsce na tv, który będzie stał na niskiej szafce rtv. Generalnie nie chcemy tłoku, miejsca do przechowywania aż tak duzo w tym pokoju nie musimy mieć, co najwyżej jakieś dokumenty i mało używane kieliszki itp. rzeczy, pewnie jedna witrynka załatwiła by sprawę.

 

Którą ze ścian widzielibyście np. w innym kolorze? Tak żeby ożywić ten pokój?

salon.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lelik pozwoliłam sobie skorzystać z twojego rysunku,moja propozycja poniżej.

Nie jestem zwolennikiem ustawiania mebli na środku,no chyba że to salon min 30m,ale tutaj mamy zaledwie 16m, więc pewnie chodzi też o to by było przestronnie,

dlatego proponuję narożnik w rogu ściany obok jakaś witrynka i lampa a na przeciw ściana z niską szafką na tv,wtedy można ją wyeksponować kolorem.

http://img585.imageshack.us/img585/8843/dfgthj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za projekty, najbardziej spodobał nam się pierwszy projekt lelik tylko bez regalu na cała ścianę, a tylko z witryna, ale nie wiemy jeszcze czy ta witryna byłaby w tym rogu między narożnikiem a fotelem czy w jednym rzędzie z szafka rtv.

Dziś za to zdecydowaliśmy się na meble: narożnik 250 x 170 fotel 97x100, szafka rtv 135x44x48 i witryna wysoka 60x194x41, myślicie że to zagraci ten pokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...