Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 523
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Te akurat modelowane na wzór reflektorów Spotline, ale w innych firmach też znajdziesz odpowiedniki.

 

http://ogrzejdom.home.pl/spotline.jpg

 

Ok, system szynowy jest mi oczywiscie znany, bardziej zainteresowała mnie wielkość samych reflektorów, na wizualizacji wydają się większe niż widywane przeze mnie reflektorki.

pozdrawiam,

dom świetny i niezwykle przemyślany. Trzymam kciuki za postępy prac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo! Jaka cisza...

Czytam z przejęciem, a tu nic więcej nie ma:-(

Czuję straszny niedosyt:-)

Fantastyczny projekt, rozsądne podejście i super wykonanie!

Poproszę o więcej zdjęć, pomysłów, inspiracji.

Co będziecie robić na zewnątrz na podejściu i podjeździe?

 

Acha, i witam się serdecznie!

I gorąco pozdrawiam wykonawców!

Trzymam kciuki za dalsze tak efektowne i efektywne budowanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo! Jaka cisza...

 

Czuję straszny niedosyt:-)

Fantastyczny projekt, rozsądne podejście i super wykonanie!

Poproszę o więcej zdjęć, pomysłów, inspiracji.

 

Ja też, Ja też !!!

Witam Się zazdraszczam domku a najbardziej metrażu , projektu i wogóle !!! Zapowiada sie cudnie więc bede śledzic !!!:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie nowych odwiedzających :)

No to tak... Pan płytkarz zaczął się częściej pojawiać wiec robota ruszyła, hura! (właśnie dostałam smsa z alarmu, że wszedł - fajny wynalazek )

W weekend postaram sie pstryknąć jakieś nowe zdjecia. Czasu wciąż brak i doba mogłaby trwać dłużej - Balbina - podtczytywałam Twój wątek i jesteś Wielka!!! co do czasu, zorganizowania i zapału do pracy :) Na prawde podziwiam.

Ja obecnie "pracuję " nad kuchnią - oczywiście przed zamówieniem troszke zmieniam na szybko. No i moja najwieksza bolączka wybrać sprzęt agd.

Na chwilę obecna jestem na tak dla kompletu Amica (piekarnik plus mikrofala plus płyta):

 

http://ogrzejdom.home.pl/piekarnik.jpg

 

Lodówka - wciąż brak decyzji, ale jako, że te do zabudowy są raczej nieduże chyba zdecyduję się na samą lodówkę bez zamrażarki, a zamrażarkę kupie osobno jako podblatową. Dowiedziałam, się również - z tego co pan w sklepie opowiadał, że lodówki do zabudowy niestety nie maja wielu funkcji takich jak te wolnostojące, że nie znajdę funkcji "no frost" dla lodówki (ewentualnie dla samej zamrazarki - jesli kupie opcje połaczoną) - wiecie coś na ten temat?

A i jeszcze dodatkowym plusem lodówki bez zamrazarki bedzie możliwość umieszczenia piekarnika nizej - żeby ładnie zgrały się linie. Jeśli jest podział na zamrażarke i lodówkę muszę zacząć od linii podziału ich drzwi i wówczas mikrofala nad piekarnikiem wychodzi za wysoko.

 

A nowa, lepsza :) kuchnia ma byc mniej wiecej tak - na szybko:

 

http://ogrzejdom.home.pl/kuch6..jpg

 

http://ogrzejdom.home.pl/kuch2..jpg

 

zmieniłam blat na wyspie i dodałam pod spód biały pasek - co by lżej było trochę :)

górne szafki są teraz białe matowe, żeby zlały się z gk.

co Wy na to?

Edytowane przez kasia_labo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simensa bym chętnie chciała ale w wersji sama chłodziarka o wys 177 będzie kosmicznie drogi . A co do mikrofalówki , dla mnie też za wysoko nad piekarnikiem , dlatego daję piekarnik pod płytą , w ciągu , jak dla mnie takie rozwiązanie jest bardzo wygodne , jak wyjmuje się coś gorącego to od razu stawia się na płycie ceramicznej .

Mikrofalówkę dam w słupku na wys 90 cm . Zamrażarkę w małej spiżarni przy kuchni .

Czy u Ciebie w tej wyspie będą jakieś szafki ? ( z tej strony od okna ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemens ten o którym pisałam kosztuje ok.1700-1800zł

Tak w wyspie są szuflady na całej wysokości od strony okna tylko płytsze na 45cm.

Z tym stawianiem goracego to masz racje wygoda - ja miałam stawiać na wyspie na blacie kamiennym, ale chyba ze wzgledow finansowych nie nedzie kamienia :( - w sumie bardziej mi szkoda zlewów podwieszanych niż tego kamienia .., bo do laminatu nie podwieszę, a bardzo chciałam takie rozwiazanie ze wzgledu na wygodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia,

dziewczyny bardzo sobie chwalą płytę amici bez zaznaczonych pól - grzeje w tym miejscu, gdzie postawisz garnek.

Bardzo chciałam ją kupić, ale nie mieli dwupalnikowych gazowych, a u mnie miał być taki komplet:rolleyes:

Stanęło na Tece, bo tylko ona miała bezramkowe i jest... beznadziejnie:-(

Nie polecam - trzeba idealnie utrafić w pole (ktore nie wiem gdzie jest, bo nie jest zaznaczone:sick:), inaczej w którymś miejscu nie dogrzewa - szczególnie upierdliwe przy naleśnikach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Piękny dom. Na pewno będę zaglądać i kibicowac. co do kuchni mnie osobiscie bardziej podobała się wcześniejsza wizualizacja ale ta nowa też jest ok;) myślę że w takiej kuchni blat granit i zle podwieszany faktycznie wyglądalyby pięknie.. i tak sobie gdybam, że może warto zaoszczędzić na czymś innym;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...