Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

I przy płytach trzeba uważać na jedną rzecz , mianowicie upierdliwe sterowanie . Czasem robią to tak że najpierw trzeba wybrać pole , na którym chce się zmienić moc a potem to zrobić przyciskami + - które są wspólne dla wszyskich pól. Zanim się coś kupi najlepiej najpierw sciągnąć instrukcję obsługi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 523
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na zdjęciu wygląda ok, ale na żywo gorzej. Ja jestem zwolenniczką drewna z całym jego urokiem i wadami :) Nie zależy mi na idealnie gładkiej bez rys powierzchni. Drewno żyje i to jest w nim najlepsze, zmienia się z biegiem czasu.

Właśnie jestem na budowie łazienka dzieci wciąż w proszku... buuu... Ale dzwoniłam i Pan jedzie... więc może jeszcze dziś skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał doświadczenie z pochłaniaczami zamiast wyciągu będę wdzięczna za informację. Mam mieć pochłaniacz plus reku. Wiem ze koniecznie potrzebny będzie filtr węglowy.

 

Siedzę sobie właśnie w jadalni, 19 stopni pompa powietrzna daje radę hurra!!! A nie mamy jeszcze grzałek podpiętych. Czekamy ze strachem na rachunek za prąd. W tamtym roku było sporo, ale jeszcze na taryfie budowlanej. Dom oddałam do użytkowania więc taryfa już normalna, zobaczymy.

Pan w nadzorze jak byłam pytał jak się mieszka, ja na to, że jeszcze się nie mieszka,a on "oj tam pewnie trochę mieszka..."nie chciał uwierzyć, że nie mieszkam, bo wszyscy z wiadomych przyczyn zwlekają z oddaniem budynku. A my akurat nie mogliśmy się doczekać co by taryfę obniżyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przy płytach trzeba uważać na jedną rzecz , mianowicie upierdliwe sterowanie . Czasem robią to tak że najpierw trzeba wybrać pole , na którym chce się zmienić moc a potem to zrobić przyciskami + - które są wspólne dla wszyskich pól. Zanim się coś kupi najlepiej najpierw sciągnąć instrukcję obsługi .

Ja tak właśnie mam.

I naprawdę nie widzę w tym najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny domek - czysty, prosty i elegancki...

Jak milo odpoczac od typowo polskich zolto-zielono-rozowych pseudo dworkow z betonowym plotem... normlanie ukojenie dla zmyslow i powiew normlanosci :)

 

kasia-labo... czy jako architektka nie natknelas sie moze gdzies w internecie na jakies przerobki PRL-owskich kostek na podobna modle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie widzę związku... U mnie humus był ściągany o czym pisałam.

 

Nie wiem,ja nie komentowałam Waszego humusu,tylko naprowadziłam Syberię :rolleyes:

 

Pixon,możesz się skontaktować z Maćkiem,miłośnikiem przeróbek kostek,dla forumowiczów pracuje za alkohol :lol2: i ma tam jakieś przykłady całkiem za darmo też ;)

http://forum.muratordom.pl/member.php?174814-MaciekTyr

Edytowane przez marynata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał doświadczenie z pochłaniaczami zamiast wyciągu będę wdzięczna za informację. Mam mieć pochłaniacz plus reku. Wiem ze koniecznie potrzebny będzie filtr węglowy.

 

Przyłączam się do tego pytania.... właśnie przerabiam ten temat. U nas również rekuperacja i potrzebujemy do kuchni pochłaniacz zamiast wyciągu.

Help...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do tego pytania.... właśnie przerabiam ten temat. U nas również rekuperacja i potrzebujemy do kuchni pochłaniacz zamiast wyciągu.

Help...

 

Ja chyba zdecyduję się na Fabera Stilnovo Plus X 90, wydajność 680m3/h. - podszafkowy/szafkowy

Z tego co poczytałam to pochłaniacz ma sobie przede wszystkim poradzić z tłuszczem, żeby nie zabrudzic rekuperacji plus usunąć część zapachu z resztą zapachów ma sobie radzić reku, można jak się intensywnie smaży podkręcić reku na wyzszy bieg, żeby te zapachy szybciej uciekły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...