Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 523
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nie robię w pokoju kotłowni, nie zamierzam palić regularnie, lubie, ale pewnie w tygodniu nie bedzie na to czasu :(

Kanał wywiewny reku jest wyprowadzony pod sufitem w okolicach kominka, bo tu będzie najcieplej i tyle - ma to być jedynie dodatek wspomagający ogrzewanie. Ogrzewanie pozostawiam pompie ciepła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy zupełnie podobne koncepcje domu . Też nie mam płaszcza na kominku, podłogówka powinna nam chyba wystarczyć , chociaż przy drewnie na podłodze i dużych przeszkleniach mam trochę obawy co do tego , myślałam ostatnio czy by nie puścić naookoło pasów jakigoś ładnego matowego czarnego gresu ( baaardzoo niechętnie )grzało by bardziej przy oknach, a w jeden szerszy pas wtopiłaby niepalna strefa ochronna przy kominku.

A co do Twojej kuchni , nie będzie Ci przeszkadzało że lodówka daleko od zlewu i płyty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do lodówki to ze względu na układ kuchni było to jedyne słuszne dla niej miejsce. Będe odkładać produkty na wyspę a potem dalej... tak to sobie wyobrażam.

A jeśli chodzi o ułożenie kamienia/gresu przy oknach to sąsiedzi mają przy oknie ułożoną kostkę granitową taka jak robi się na zewnatrz fajnie to wyglada jeśli za oknem byłaby ta sama kostka takie przenikanie przestrzeni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syberia też mam wszędzie podłogówkę i zrobiłam dość podobnie do Twojego pomysłu. Tzn wzdłuż okien i ścian dałam płytki gresowe 60x60 ciemnografitowe wpadające prawie w czerń a dalej mam już podłoge drewnianą z orzecha. Jak dla mnie wygląda to dobrze. Miałam też dać te płytki przed kominkiem ale na razie kominku nie robię więc zrezygnowałam z ich kładzenia bo by to trochę śmiesznie wyglądało. W razie jak mi się zmieni to wtedy dołożę sobie je bez problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...