Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 523
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kasiu, na jakim etapie montowałaś swoje drewniane okna? Słyszałam, że drewniane okna można montować tylko po pracach mokrych w domu (tynkowanie, wylewki). Zastanawiam się nad takimi oknami z nakładką aluminiową, ale jeżeli to prawda to nie wyobrażam sobie robić wszystkie instalacje przed zamontowaniem okien:no: Jak to było u Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam po dłogiej przerwie wyjazdowej. Chwila odpoczynku na śniegu mam nadzieję zaowocuje szybszymi postępami prac własnych i tych cudzych :)

Odpowiadając na pytania:

Beszo: Rzeczywiście wskazane jest, żeby przed zamontowaniem drewnianej stolarki wykonane były wszelkie mokre prace. U mnie po oknach robione były tylko sufity/zabudowy g-k. Tynki cem-wap i wylewki były przed oknami, potem ok. miesiaca przerwy i montaż stolarki.

 

Zuzia5: To zdjęcie zrobione zaraz po pierwszym ogniu :) Sprawdziliśmy ciąg, było palono ok. 5 razy i kominek na razie jest zaklejony, zabezpieczony bo robimy zabudowę. Jak będzie sprawowała się szyba dam znać jak już częściej bedziemy palić

 

Demon: Tak jak pisałam powyżej kominek był użytkowany parę razy, póki co jestem zadowolona, jest szczelny - szyba chodzi lekko - ocxzywiście jak na takie gabaryty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nowych zdjęć podczas mojego wyjazdu sporo się wydarzyło na budowie

Kominek prawie skończony brakuje tylko czarnych wstawek przedłużających szybę

Obudowana została ścianka pod tv - na razie gk, na to przyjdzie płyta fornirowana

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...