Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

troszkę świeżych zdjęć:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 523
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kasia ale masz fajny widok z antresoli? no i te pieeeeeekne okna :yes:

Bardzo ładnie klaruje sie łazienka ale zastanawaim sie czy nbaterie przy wannie beda wygodne. Nie wiem czy nie lepiej byloby gdyby byly zamontowane przy krotszym boku :rolleyes: Jak realnie wyglada wycinanie otworow pod takie baterie? Przy zakupie wanny zlecasz wyciecie dziur czy gdzies pozniej to sie robi?

Bardzo podobaja mi sie te czarne wstawki-to jest gres?Jesli tak to poprosze o nazwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ale masz fajny widok z antresoli? no i te pieeeeeekne okna :yes:

Bardzo ładnie klaruje sie łazienka ale zastanawaim sie czy nbaterie przy wannie beda wygodne. Nie wiem czy nie lepiej byloby gdyby byly zamontowane przy krotszym boku :rolleyes: Jak realnie wyglada wycinanie otworow pod takie baterie? Przy zakupie wanny zlecasz wyciecie dziur czy gdzies pozniej to sie robi?

Bardzo podobaja mi sie te czarne wstawki-to jest gres?Jesli tak to poprosze o nazwe :)

 

gres czarny Monocolor z Leroy

Jeśli chodzi o otwory to nie ma z tym najmniejszego problemu, wyciął je pan płytkarz - oczywiście przy zakupie trzeba zwrócić uwagę jak brzeg w danej wannie jest wyprofilowany (uprzedzajac pytania ja mam wanne Koła również z LM :). Z rozmieszczeniem baterii myslelismy długo i to okazało się jedynym słusznym miejscem dla niej. Próbowaliśmy wchodzić i wychodzić z wanny i jest ok - wanna jest dostatecznie szeroka i długa. Na krótszym boku jednym bedzie "głowa" wiec nie, a przeciwny za daleko żeby wygodnie korzystać z baterii. Pod oknam z wiadomych względów też odpadało - nawet jakbym znalazła odpowiednia wylewkę - co tez brałam pod uwage to chciałam mieć w przyszłości lepszy dostep do mieszcza gdyby sie zepsuł (demontuje tylko płytke na froncie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do widoku z antresoli - ostatnio na moich pieknych białych parapecikach zobaczyłam kilkanascie zdechłych much... wlatuja, gromadza sie wysoko pod sufitem i potem spadaja - no a zeby je sprzatnac trzeba sie niezle natrudzić. Mam nadzieje ze jak pozamykamy okna i włączymy reku bedzie lepiej. Tylko kurzu "nieprzeskoczę"... długie piórko pozostaje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłoga skończona, chociaż w nastepnym tygodniu maja położyć jeszcze jedna warstwe oleju

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, jaki piękny .Super wygląda połączenie parkietu z szarymi kaflami.W kuchni też parkiet , prawda ? Też bym bardzo taki chciała , ale boję się że nie będzie mnie stać :/ ( napiszesz coś o kosztach ? ile wyszło za metr ze wszystkim ? ) wszyscy mnie odwodzą od drewna na podłogówce , że bedzie zimno itd,

A Ty nie masz np obaw że podłogówka nie da rady np w tych strefach gdzie są duże przeszklenia i że będzie tam "ciągnęło od okna " ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie boję się :)

co do kosztów poszło na priv

parkiet kładł forumowy Ghost polecam, chociaż właściwie powinnam z rok poczekać z takimi poleceniami - w każdym razie na tym etapie wszystko w najlepszym porządku

Drewno spowoduje jedynie, że układ bedzie miał większą bezwładność czyli ciepło dłużej bedzie przez nie "wychodzić". Do kompletu z drewnem posiadam posadzkę anhydrytowa, 20cm styro pod posadzką oraz radiowe sterowanie systemem podłogówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie cudo marzy mi się do jadalni. Biała, wielka, piękna... Połączenie funkcjonalności z piękną formą. Łatwo czyścić, daje piękne rozproszone światło i jest cudna...

 

http://kasia-labo.home.pl/forum muratora/kartel.jpg

 

Rzeczywiście, lampy wyjątkowo urodziwe :)

Co to za lampy Kasiu? Jaką mają średnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Kartel Neutra - z tego co pamietam chyba 90cm - wielkie :)

i powiem jeszcze, że widziałam je kilka razy w katalogu i nie zwróciłam szczególnej uwagi - na zywo bajko - nie umywaja sie do tych ze zdjęć

Jeśli jesteś z Wawy to widziałam, że są do obejrzenia w Klerze na Puławskiej

 

Dzięki, chętnie je zobaczę bo potrzebuję wielgachnej :)

znalazlam podobną metrową, ale cena jest zaporowa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...