Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 523
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

prace zewnetrzne stoja...

chciałabym robic już podjazd - kostkę, ale nie ma tarasów, tarasów nie ma bo chcieliśmy wylać na koniec pod wymiar jak już bedzie ostatecznie wybrana decha, teraz robić się nie da bo woda stoi...

a jak nie ma tarasów to i płytki na elewacji nie ma, bo chcemy po laniu betonu, żeby się nie pobrudziła...

i tak w kółko... ze wszystkim...

a miałam nadzieję na uporzadkowany ogródek na wakacje, dzieci marzą o basenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
dodam, że balustrada tym razem wg projektu męża, ja tylko obserwuje... Całość łacznie ze szkłem klejonym przyjechała z Mazur po bajecznej cenie (zresztą schody też mazurskie), dziś mąż z pomocnikami montował. Kolor taki sam jak schody, prezentuje się jak dla mnie, bardzo ładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy jeszcze działkę wsród pól ... wczoraj maz wykosił ze 2 metry krzaczorów wokół działki i popryskał czyms... zobaczymy.

A tak na marginesie to dzieki komarom bede miała ładna klime. A było tak :

upał straszliwy, duszno, okna strach otwierac z wiadomych powodów, wiec postanowiłam odpalić klime w kuchni. Mam klimatyzaror kasetonowy. Zdjełam folię, a tu... masakra... okazało się, że gipsiarze postanowili zdejmowany plastikowy panel przytwierdzić na stałe. Zaakrylowali go do sufitu, akryl oczywiście już popekał wkoło, malarz nie zdjął foli przed malowaniem, wiec dookoła piekna koronka... a na dodatek przykleili ta folie badziewna, najgorsza zółta taśmą, która zdążyła się juz wgryźć w plastik - słowem obraz nedzy i rozpaczy - oczywiscie moja wina, nie dopilnowałam. Na szczeście w kuchni akurat pan obsadzał kasety pod śwaiatła wiec wszystko doszpachluje - oj, dobrze, że kuchnia się spóźnia :)

 

Ja też z Mazur :) Tata robił - jakby ktoś chciał polecam :)

Edytowane przez kasia_labo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...