Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 523
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie.

Sama niedługo planuję rozpoczęcie budowy domu, tak trafiłam na forum. Zaglądam tu od niedawna, ale musiałam się zarejestrować, by pochwalić Pani piękny dom! Już teraz czuć jego wyjątkowy charakter, a ja z niecierpliwością czekam na wielki finał. Bardzo podoba mi się kuchnia.

Mam prośbę, czy pamięta Pani producenta i model swoich wysokich szafek/ koszy cargo ? oraz jaki mają wymiar.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Sama niedługo planuję rozpoczęcie budowy domu, tak trafiłam na forum. Zaglądam tu od niedawna, ale musiałam się zarejestrować, by pochwalić Pani piękny dom! Już teraz czuć jego wyjątkowy charakter, a ja z niecierpliwością czekam na wielki finał. Bardzo podoba mi się kuchnia.

Mam prośbę, czy pamięta Pani producenta i model swoich wysokich szafek/ koszy cargo ? oraz jaki mają wymiar.

Pozdrawiam

 

Wow, dopiero zobaczyłam pierwszy post na forum u mnie :) Czuje się zaszczycona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kasiu,

 

Fajnei, ze pomieszkujecie juz w domu:yes:

Napisz mi prosze skad jest Twoj stolarz? Fronty kuchenne masz matowe czy polpoler?

I jeszcze jedno pytanko:cool: Mozesz mi podac namiary na oswietlenie w kuchni? :D

 

Stolarzy mam dwóch, obaj z Warszawy :(

Oświetlenie w kuchni to spotline.

Fronty są w macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie jest... pięknie będzie!

 

moja szczena robi :jawdrop: i :jawdrop: i ponownie :jawdrop:

:) możesz zdradzić czy smarowaliście/malowaliście/impregnowaliście czymś sufity betonowe?

czy tylko się ściąga szalunki i włala :)

i czy możesz zrobić jakieś zbliżenie dziurek/kamyczków?? jakichś nierówności :) :) jeśli takowe posiadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kasiu,

 

Fajnei, ze pomieszkujecie juz w domu:yes:

Napisz mi prosze skad jest Twoj stolarz? Fronty kuchenne masz matowe czy polpoler?

I jeszcze jedno pytanko:cool: Mozesz mi podac namiary na oswietlenie w kuchni? :D

 

Właśnie uświadomiłam sobie, że przecież mam stolarza fajnego w Ełku!!!

Robił w Giżycku kuchnie i szafy oraz zabudowę, biurka, regały do kancelarii adwokackiej wg mojego projektu. Prześle Ci namiar, a co potrzebujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...