Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 523
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

przypominam się nieśmiało

i zmieniam formę, bo wypaliłam tak od razu na Ty - bez pojęcia całkiem...

pięknie jest... pięknie będzie!

 

moja szczena robi :jawdrop: i :jawdrop: i ponownie :jawdrop:

:) może Pani zdradzić czy smarowaliście/malowaliście/impregnowaliście czymś sufity betonowe?

czy tylko się ściąga szalunki i włala :)

i czy może Pani zrobić jakieś zbliżenie dziurek/kamyczków?? jakichś nierówności :) :) jeśli takowe posiadacie

i jak robiony był dystans od szalunku do zbrojenia że nic nie widać drutów?? myśleliśmy o podkładkach betonowych, ale czy to "plamek" od nich nie będzie widać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam wszystkich czekających :)

Faktycznie poczatek roku szkolnego, a do tego dwie Pierwszoklasistki :)

No i problemy z netem ... na wsi - znaczy MIESZKAMY !!!

mariomili - namiar wysyłam na priva, a tak wyglada kuchnia wykonana przez pana wg mojego projektu:

 

20130801_175928.jpg

 

20130801_175900.jpg

 

Pan się bardzo stara... z ta kuchnią został przeze mnie tak już przeszkolony, że myślę, że żaden temat mu nie bedzie straszny :)

Kuchni brakuje jeszcze wyspy i wysuwanego z niej stołu - nie mam zjęć, ale ponoć wyglada nieżle i dobrze funkcjonuje :)

Edytowane przez kasia_labo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz69karolina

Nie no, bez Pań i Panów proszę :)

Jesli chodzi o stropy to używaliśmy po prostu dystansów do zbrojenia - co jakiś czas je widać w stropie, ale nam to nie przeszkadza. Ogólnie wolę beton na którym coś się dzieje, a nie taki "sztuczny" wymuskany tzw. architektoniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...