Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 523
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cały czas śledzę ciekawe watki o nowoczesnych budynkach. Podgląda Twoje rozwiązania Kasiu i Roberta, u kogóż podpatrywać jak nie u architektów.

Ja jestem dopiero na etapie wyboru okien, PC, reku itp.

Moje okna ewoluują :) zarówno jeżeli chodzi o profile, poprzez wygląd i funkcjonalność :)

 

Jeśli chodzi o wybór okien to jest to chyba najtrudniejszy i najdłuższy z wyborów :)

 

Postaram się niedługo opisać troche zmagań z pompą ciepła - mam pompę powietrze - woda i odpukać daje radę już drugi sezon. Wprawdzie nie grzeje jeszcze cwu, bo nie mieszkamy, ale też nie zostały jeszcze podłączone dodatkowe grzałki wiec mam nadzieje, że da radę :) Nie może być inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wybrałam konkretnej pompy , chyba na to za wcześnie , dom dopiero się rysuje i jak będzie projekt gotowy to chyba wtedy ktoś policzy jaka powinna być moc itd

tak że na razie podczytuję kto co ma i jak się sprawuje ( a raczej mój mąż obczytuje te tematy , ja tylko zaprojektowałam dom )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu.

 

Poza tym sklejka, bo satysfakcja nieopisana, bo sama ja mogłam wykonać (w sensie szlifowanie, lakierowanie, tylko montaż pozostawiam panu od płytek, chociaż myślę, ze też dałoby się zrobić).

 

Strasznie zainteresowała mnie wasza sklejka. My dajemy sklejkę na elewacji i zaczynam sie powoli rozglądać za tym matreiałem. Czy mogłabyś napisać co to za sklejka, czym barwiłaś i gdzie kupiona, jaka cena ? A i dlaczego napisałaś,że szlifowałaś ???

Serdecznie pozdrawiam żona Pawła D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu.

 

 

 

Strasznie zainteresowała mnie wasza sklejka. My dajemy sklejkę na elewacji i zaczynam sie powoli rozglądać za tym matreiałem. Czy mogłabyś napisać co to za sklejka, czym barwiłaś i gdzie kupiona, jaka cena ? A i dlaczego napisałaś,że szlifowałaś ???

Serdecznie pozdrawiam żona Pawła D.

 

Do wnętrz kupowałam sklejke w Leroy różne ceny w zależności od grubości - znajdziesz w sklepie lub na ich stronie. "Szlifowałam" papierem ściernym przed lakierowaniem oraz przed nałożeniem ostatniej warstwy lakieru (wtedy papier bardzo cienki i delikatnie). Ponieważ trochę tego było (mam cały sufit w salonie ze sklejki) uzywałam do tego nasadki na wiertarkę. Wiem, że są tez takie specjalne maszyny od razu z podłączenim na rure od odkurzacza, żeby sie nie pyliło, ale za pomoca wiertaki tez da się radę :) Ja używałam lakierów Bondex

Na elewacji prawdopodobnie też bedę miała sklejkę - aktualnie trwają testy (płyta pomalowana wisi na płocie). Najróżniejsze sklejki masz na http://www.sklejki.pl - jak się interesujesz tym tematem to pewnie juz tam trafiłaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mnóstwo ciepła i radości,

Niechże w Waszym domku zagości,

Na wigilijnym stole jedzenia wszelakiego,

I picia wybornego.

Niech pieniądz Wam szeleści,

A miłość niech was w życiu pieści.

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=156354&stc=1

Wesołych Świąt życzy Rere

wraz z rodziną

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...